I. LIGA DOROSTU U19

MFK OKD Karviná - FC Hradec Králové 1:4 (0:2). Branky: 78. vlastní (Trávníček) 21. a 34. Novák, 47. Kundrt, 74. Trávníček. Rozhodčí: Lalík Dytková, Tabášek. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Hradec: Mach Hašek, Čech, Martinec, Roman Holeš Trávníček (86. Brokeš), Robert Jukl (87. Střelec) Habrman (78. Dostál), Kundrt (73. Hynek), Šípek (83. Dědeček) Novák.

Karel Krejčík, trenér FC Hradec Králové A st. dor.: „Domácí začali očekávanou agresivní a jednoduchou hrou bez větší kombinace. Postupně jsme se tomuto stylu dokázali přizpůsobit a ve 21. minutě jsme šli do vedení brankou Nováka, který do přestávky přidal ještě jeden gól. Na začátku druhého poločasu dal Kundrt třetí branku a hru jsme ovládli. Soupeř upravoval na konečných 1:4 až v závěrečných minutách po rohovém kopu."

Další výsledky 5. kola: Bohemians Praha 1905 1. FK Příbram 3:0, FK Pardubice FC Vysočina Jihlava 2:2, FC Viktoria Plzeň FK Mladá Boleslav 1:1, SK Dynamo České Budějovice FK Teplice 1:2, FC Fastav Zlín SFC Opava 1:0, SK Sigma Olomouc FC Slovan Liberec 3:1, SK Slavia Praha 1. FC Slovácko 0:3, FC Baník Ostrava AC Sparta Praha odloženo na středu 9. září, FK Jablonec nad Nisou FC Zbrojovka Brno odloženo na 9. září. Předehrávky 19. kola: MFK OKD Karviná FC Viktoria Plzeň 2:0, 1. FC Slovácko Bohemians Praha 1905 3:1, SK Slavia Praha FC Vysočina Jihlava 1:1, FK Teplice FC Fastav Zlín 2:1, AC Sparta Praha SFC Opava 5:0.