FK Inzert Expres Znojmo – FC Hradec Králové 6:16 (2:6). Branky Hradce: Malinský 6, Šisler 3, Poděbradský, Fukal, Dvořák, Plašil, Štěpán, Šmarda, Podhajský. Diváků: 250. Soupiska Hradce: Lindr, Ottmar – Holeš, Malinský, Štěpán, Šisler, Janoušek, Dvořák, Poděbradský, Petrášek, Plašil, Fukal, Schwarz, Zelený, Šmarda, Podhajský, Kotal.

V duelu s účastníkem krajského přeboru se šesti góly  blýskl Tomáš Malinský, do střelecké listiny se zapsali i asistent Michal Šmarda a vedoucí mužstva Karel Podhajský. Na trávníku se objevil i odcházející trenér Václav Kotal.

První posilou záložník Strnad

První letní posilou prvoligových fotbalistů FC Hradec Králové je záložník Tomáš Strnad (nar. 8. prosince 1980), který přichází ze slovenské Senice.

„Letos jsme měli problém se středními záložníky, takže jsem rád, že jsme se s Tomášem domluvili. Jsem si jist, že svými zkušenostmi bude přínosem," prohlásil generální ředitel klubu  Richard Jukl.

Strnad, který se k hradeckému týmu připojí na prvním tréninku v neděli 17. června,  je odchovancem pražské Slavie. V třiadvaceti letech si ho vyhlédli Bohemians Praha. V lednu 2005 přestoupil do Kladna. V české nejvyšší soutěži odehrál 81 zápasů a vstřelil dvě branky.

V létě 2007 odešel na Slovensko do týmu Dukla Banská Bystrica, aby se po roce ještě na jednu sezonu vrátil do Kladna. V létě 2010 zamířil podruhé do slovenské Corgoň ligy, tentokrát do klubu SK Senica, kde mu letos vypršela smlouva.