Náchod - Trutnov 3:0

Nebýt brankáře Šťastného, tak si Trutnov odvezl dvouciferný debakl. Trutnovský gólman se v utkání několikrát ocitl tváří v tvář domácím střelcům, ti však drtivou většinu soubojů prohráli. Vyhráli jen ve třech případech, i to však nakonec Náchodu stačilo.

Fakta – branky: 21. Nejman z pen., 66. Vejprava, 84. Simon. Rozhodčí: Rais. ŽK: 0:0. Diváci: 250. Poločas: 1:0. FK Náchod: Baláž – Moravec, Novotný, Kábrt, Nejman – Simon, Rompotl (88. Biederman), Srkal (87. Bohuslav), Vlček (63. Vejprava), Petr (78. Brich) – Malý (87. Vrabec). MFK Trutnov: Šťastný – Kamitz, Wimmer, Horák (59. Makovský), J. Holubec – Klossovski (70. P. Doubic), Marks, Kovář (77. Bednařík), Bönisch – P. Holubec (46. Kejzlar), Čech.

Vysoké Mýto - Dobrovice 2:1

Mýto nezačalo ideálně, ale poté vyslal dvě střely Konečný a zajistil domácím tři body.

Fakta – branky: 9. a 21. Konečný – 7. Dudka. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 2:1. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Jeníček, Valášek, Konečný (90. + 2 Forgáč), Daněk, Kopecký (90. Fišer), Šumský, Kopřiva – Svoboda, Benda (86. Dvořák).

Svitavy – Rapid Liberec 6:1 a nedohráno

Hosté nastoupili jenom v osmi lidech a o poločase zápas zabalili.

Fakta – branky: 13., 35. a 39. Belej, 10. D. Jukl, 17. Veselský, 22. Ptáček – 25. Svoboda. Rozhodčí: Haleš. Bez karet. Diváci: 190. Poločas: 6:1. TJ Svitavy: Lampárek – Novák, R. Ehrenberger, Kroulík, Veselský – Chlup, Čížek, Ptáček, D. Jukl –  Belej, Filip.

Další výsledek – 30. kolo: Jablonec nad Jizerou – Železný Brod 4:2 (2:1).

1.    Nová Paka     30    21    7    2      78:31    70
2.    Dobrovice     30    18    7    5      65:29    61
3.    Turnov          30    16    6    8      74:52    54
4.    Živanice         30    16    6    8      55:34    54
5.    Vysoké Mýto  30    14    6    10    55:45    48
6.    Ústí nad Orlicí  30    13    5    12    55:38    44
7.    Dvůr Králové  30    12    6    12    49:54    42