Dvůr Králové - Letohrad 2:0

V souboji ostřílených rivalů první půle mnoho šancí nepřinesla. Po přestávce byli domácí hladovější po vítězství a v 66. minutě se hlavou prosadil Kilevník. Hosté přidali, naději na bodový zisk ale zmařila chyba gólmana Volšíka a premiérová divizní trefa Doseděla juniora.

Fakta – branky: 66. Kilevník, 83. Doseděl ml. Rozhodčí: Duchoň (Nové Strašecí). ŽK: 1:2. Diváci: 410. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Podolník, Doseděl, Kruliš, Ježek – Kilevník, Fejk (90. Macek), Moník, Čenovský (72. Doseděl) – Klazar, Privara (46. M. Otradovský). FK OEZ Letohrad: Volšík – Kříž (80. Kabourek), Vaniš, Strasmeier, Vyskočil – Nadrchal, Macek, Brendl, Kail – Sekel, Kulhánek (60. Faltus).

Svitavy - Holice 6:2

Ráz zápasu udala 2. minuta, kdy uviděl červenou kartu po faulu na unikajícího soupeře  holický Ručka. Hosté i v deseti bojovali, ale v poločase nebylo hlavně zásluhou hattricku Svobody o výsledku pochyb.

Fakta – branky: 5., 43., 45. z pen. a 58. Svoboda, 25. Belej, 84. Čížek – 13. Jedlička, 52. Fidra. Rozhodčí: Šob (Hradec Králové). ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (74. Ptáček –  2. Ručka). Diváci: 520. Poločas: 4:1. TJ Svitavy: J. Ehrenberger – J. Novák, Kroulík, Ptáček, T. Novák (27. Kovář) – Brůna, R. Ehrenberger (89. O. Urban), Čížek, Belej (85. L. Urban) – Svoboda, Černík. SK Holice: Branda – Krpata, Pištora, Ručka, Chvála (34. Beran) – Kopřiva, Jedlička, Machatý, Ujec – Fidra, Jeřábek (70. Semerád).

Pardubice B - Lhota p. L. 7:0

Fakta – branky: 32., 34. a 40. J. Sklenář, 4. Janecký, 24. Brychta, 52. Jeřábek, 82 V. Kakrda. Rozhodčí: Krupa (Liberec). Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 5:0. Pardubice B: Čihař – Novotný, Tischler, Šejvl, Baldrych (76. Hanč) – V. Kakrda, Kudrna, Jeřábek, Janecký – J. Sklenář (46. Klátil), Brychta (71. T. Kakrda). Lhota p. L.: Martinovský (64. Kučera) – Král, Drapač, Kábrt, Michálek – Krátký, Friedl (36. Hegr), Hrabík, Bednář (46. Vach) – Jiřík, Ročín.

Náchod - Jirny 1:2

Jirny potvrdily roli favorita a zaslouženě v Náchodě zvítězily.

Fakta – branky: 57. Hubička – 34. Duchnič, 53. Jung. Rozhodčí: Štuk (Sezimovo Ústí). ŽK: 0:4. Diváci: 300. Poločas: 0:1. FK Náchod: Baláž – Škoda, Nejman, Rompotl, Gross – Simon (88. Kuhn), Hubička, Srkal, Petr – Malý (73. Moravec), Kuťák (88. Hubka).

Mšeno - Ústí n. O. 3:0

Domácí tým potvrdil formu. Hosté na hřišti soupeře opět selhali střelecky.

Fakta – branky: 17. Kraus, 52. Jurča, 64. Dinzel. Rozhodčí: Petr Vít. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Ústí nad Orlicí: Neoral- Roupec, Hudec (13. Felcman, 57. Ráb), Felgr, Tomášek – Knápek, Vaňous, Falta, Šebrle, Smejkal – Kukla (78.Macek).

Nový Bydžov - Turnov 4:1

Byla to jasná záležitost domácího celku.

Fakta – branky: 20. Labík, 36. a 57. Bastin, 61. Pavlásek – 74. Hybner. Rozhodčí: Svoboda (Divišov). ŽK: 1:2. Diváci: 390. Poločas: 2:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: J. Vaníček – Dudla, Žalman, Pavlásek, Novák (46. Matějka) – Labík, Obermajer, O. Vaníček (46. Věchet), Tomeš – Janouch (70. Šusta), Bastin.

Kutná Hora - Nová Paka 2:0

Favorit byl v každém poločase o krok vpředu a dva góly ho přivedly k výhře.

Fakta – branky: 26. Srejlach, 86. Vančura. Rozhodčí: Janíček (Deštné u Jihlavy). ŽK: 5:2. Diváci: 245. Poločas: 1:0. 1. FK Nová Paka:  Kanaval – Kordík, Borovička, Macháček, Jisl – Povr, Pivrnec, Rozsévač, Lehovec (55. Vích) – Bažík, Vavrinec (65. Voldán).

Další výsledek - 5. kolo: Dobrovice - Semily 2:0.

1.    Jirny                  5    5    0    0    14:1    15
2.    Dvůr Králové      5    4    1    0     9:1    13
3.    Mšeno                5    3    1    1    10:3    10
4.    Dobrovice          5    3    1    1     6:3     10
       Kutná Hora         5    3    1    1     6:3     10
6.    Svitavy               5    2    2    1    11:6    8
7.    Náchod               5    2    1    2     9:7     7