Sobota 16. srpna

Divize: Živanice – Kunice, Holice – Ovčáry (oba 17); česká liga dorostu: Nový Bydžov – Motorlet Praha (10.15 st. a 12.30 ml.); divize dorostu: Náchod – Dvůr Králové (10 a 12.15).

Královéhradecko
krajský přebor:
Česká Skalice – Nový Hradec, Nová Paka – Jaroměř (oba 17); I. A třída: Dobruška – Roudnice, Kunčice – Hořice (oba 17); I. B třída: Hlušice – Sobotka, Kosičky – Miletín, Mostek – Stará Paka, Úpice – Kratonohy, Jičín B – H. St. Město, Lánov – Žacléř, Janské Lázně – Rudník, Předměřice – Malšovice, Teplice n. Met. – Dohalice, České Meziříčí – Loko Hradec, Častolovice – Albrechtice n. Orl., Třebechovice p. O. – Vamberk, Hronov – Ohnišov (vše 17).

Dorost – krajský přebor: Úpa – Hořice (hř. Poříčí), Slavia Hradec – Nové Město n. Met. (oba 12.30 ml. a 14.45 st.), Třebeš – Jaroměř, Vrchlabí – Broumov (oba 13.45 a 16), Rychnov n. K. – Smiřice (hř. UMT), Týniště n. Orl. – Jičín (oba 14.45 a 17); I. třída: Robousy – Sobotka (10), Nová Paka – Stará Paka, Úpice – Kopidlno, Kunčice – Úpa B, Lánov – Žacléř, Kostelec n. Orl. – Předměřice, České Meziříčí – Nový Hradec, Stěžery – Albrechtice n. Orl., Třebechovice – Vamberk, Meziměstí – Machov (vše 14.45).

Pardubicko
krajský přebor:
Hlinsko – Skuteč, Ústí – Polička, Choceň – Vysoké Mýto, Srch – Moravská Třebová, Česká Třebová – Lanškroun (vše 17); I. A třída: Žamberk – Načešice, Rychnov n. M. – Staré Hradiště, Dolní Újezd – Semanín, Prachovice – Heřmanův Městec (vše 17); I. B třída: Mikulovice – AFK Chrudim B, Třemošnice – Prosetín, Slatiňany – Proseč, Přelouč – Rosice, Jevíčko – Pomezí (vše 17).

Dorost – krajský přebor: M. Třebová – V. Mýto (10 st. a 12.15 ml.), Lanškroun – AFK Chrudim B, Litomyšl – Třemošnice (oba 10.15 a 12.30), Ústí n. O. – Tesla Pardubice (hř. UMT), Č. Třebová – Hlinsko (oba 12.30 a 14.45), Letohrad – SK Chrudim (hř. UMT, 14.45 a 17); I. třída: Kameničky – Živanice (10.30), Mikulovice – Stolany (14), Králíky-Č. Voda – Morašice (hř. Č. Voda, 13.30), Slatiňany – Újezd, Přelouč – H. Městec, Žamberk – Sebranice, Jevíčko – H. Újezd, D. Újezd – Vítanov (vše 14.45), H. Jelení – Sloupnice (17).

Neděle 17. srpna

Divize: FC Hradec Králové B – Nový Bydžov (hř. Nový Hradec Králové), Převýšov – Týniště nad Orlicí (oba 10.15), Dvůr Králové – AFK Chrudim (17, hř. Podharť); divize dorostu: AFK Chrudim – Liberec B (10 st. a 12.15 ml.).

Královéhradecko
krajský přebor:
Olympia Hradec – Jičín (10.15), Lhota p. L. – Náchod B, Trutnov – Doudleby, Č. Kostelec – Černilov, Police – Broumov, Rychnov n. K. – Přepychy (vše 17); I. A třída: Milíčeves – Trutnov B, Libáň – Chlumec, L. Bělohrad-Pecka – Libčany, N. Bydžov B – Dvůr Kr. B, Vrchlabí – Kostelec n. O. (vše 17); I. B třída: Babí – Černíkovice (17).

Dorost – krajský přebor: Nový Bydžov B – Červený Kostelec (12.30 ml. a 14.45 st.); I. třída: Železnice – Rudník (14), Kobylice – Žlunice, Babí – Černilov (oba 14.45), Dobruška – Solnice (16).

Pardubicko
krajský přebor:
AS Pce – Dobříkov (10.15, hř. Slovany), Letohrad B – Tesla B (hř. UMT), Stolany – Svitavy (oba 17); I. A třída: Moravany – Valy, Litomyšl – Choceň B, Králíky-Č. Voda – SK Chrudim (vše 17); I. B třída: Rozhovice – Libišany, H. Jelení – Paramo, Kameničky – Hlinsko B, Polička B – Libchavy, Zámrsk – Sloupnice, M. Třebová B – D. Újezd B, V. Mýto B – Verměřovice, Ústí B – Svitavy B (hř. UMT), Č. Třebová B – Morašice (vše 17).

Dorost – krajský přebor: Polička – Svitavy (12.30 st. a 14.45 ml.); I. třída: Proseč – Albrechtice u L. (10), Moravany – Chrast (10.30), Pardubičky – AFK SKP Pardubice, Bystré – Březová n. S. (oba 14.30), Řečany n. L. – Holice (14.45). (re)