Z premiérové výhry se radovaly Doudleby a Lhota pod Libčany, naopak poprvé šli ze hřiště bez bodů fotbalisté hradecké Olympie, Rychnova a Jičína.

Police poté, co v minulém kole vzala dva body do té doby suverénnímu Nové Hradci, myslela na hřišti Lhoty určitě na víc. Třikrát vedla (1:0, 2:1, 3:2), ale nakonec utřela nos, protože v závěru během šesti minut Rensa dvěma góly zajistil domácím premiérový plný zisk. Favorizovaný Nový Hradec na hřišti novobydžovského béčka neponechal nic náhodě a během čtvrthodiny domácí juniorce (na soupisce má trenér Vohralík dvacet hráčů ve věku dvacet let a méně!) nastřílel tři góly. Třígólové vedení České Skalice proti Olympii a Trutnova proti Broumovu hosté korigovali v samém závěru zápasu.

Už ve čtvrtém zápase v řadě se trefil nejlepší střelec přeboru Holubec (s osmi góly má trutnovský snajpr třígólový náskok před polickým Haškem a týnišťským Lemfeldem), ale přesto se na něj domácí fandové zlobili, protože po změně stran neproměnil další tutovky.

A tak se kanonýrem kola stal doudlebský Schod, který hattrickem srazil na kolena Kunčice. Festival zahozených šancí v duelu Černilov – Náchod– Deštné B rozhodla gólová trefa Tarantíka.

Po prohře v Jičíně se Týniště v domácím prostředí proti Rychnovu opět přesvědčilo, že to v krajském přeboru nebude mít při plnění plánu rychlého návratu zpět do divize vůbec jednoduché. Svěřenci trenéra Josefa Pleskota totiž v Olšině vedli 1:0, vyrovnával Lemfeld a povinné vítězství zachraňoval stoper Lochman minutu před koncem zápasu.

Fotbalisté Přepych napravili nečekané zaváhání v domácím prostředí v předehrávce s Černilovem (ve středu divoká prohra 3:5), proti silnému Jičínu bodovali naplno a naznačili, že se před nimi budou muset mít na pozoru všichni favorité. (fr)