TJ Slavoj Předměřice – SK Český Brod 2:1 (1:0 )

V prvním poločase předváděl Slavoj pohledný kombinační fotbal a nebýt skvěle chytajícího brankáře Klímy, mohlo se jít do kabin o poločasové přestávce za výrazného vedení domácích. Po úvodní oťukávačce proběhl v 11. min. levou stranou Jankaj, krásnou přihrávkou na střed hřiště vybídl Havrdu ke skórování a ten akci bez problémů zakončil – 1:0.

Poté přišly již zmiňované skvostné zákroky Klímy. Českobrodský brankář nejprve vychytal z levé strany pálícího Hakena, pak samostatný nájezd Hejzlara, dorážku Ráliše po hlavičce Dujsíka a řadu dalších velmi dobrých příležitostí předměřických fotbalistů. První střela hostů na branku Slavoje přišla až v 55. minutě a hned z toho byla velká šance. Sám na gólmana Karla se řítil Hucek, ale domácí brankář jeho šanci skvěle zlikvidoval.

Po změně stran Slavoj polevil, přesto si dále vytvářel příležitosti: Olšákovu střelu vyrazil Klíma s obtížemi na roh a kombinaci Hakena s Dvořáčkem zastavil praporek asistenta rozhodčího. Na střeleckou nemohoucnost domácích se nemohl dívat Ráliš, a tak po hodině hry obral českobrodského útočníka o míč, prošel přes polovinu hřiště a nechytatelným projektilem z pětadvaceti metrů poslal svůj tým do zaslouženého vedení – 2:0. Když už to vypadalo, že Předměřičtí dohrají utkání v poklidu a bez problémů uhájí své dvoubrankové vedení, přišla 84. minuta. V ní se hostům podařilo po rychlé kombinační akci snížit Horejcem na 2:1. Ve zbytku času žádná další šance nepřišla, a tak si fotbalisté Slavoje ve svém čtvrtém jarním domácím zápase připsaly čtvrtou výhru.