Zápasy úvodního kola byl rozehrán nový ročník fotbalového Hradecký Votrok okresního přeboru dospělých.

Zřejmě největší překvapení se událo na hřišti třebešského béčka, tedy nováčka soutěže, kde si domácí mladíci vyšlápli na favorizovanou Myštěves a zdolali ji 3:2.
Naplno dokázal bodovat i další novic přeboru, tým Skřivan, který díky dvěma brankám Schuberta slavil cenné vítězství na půdě rezervy královéhradecké Slavie.
Úspěšně do sezony vstoupily také Hlušice. Ty v domácím prostředí přehráli novohradeckou rezervu.

Tříbodovým ziskem se pyšní také Lovčice, které si poradily s béčkem Kunčic.

Lovčice – Kunčice B 3:1

Branky: 35. a 81. Kafka, 44. Kolařík – 61. Novák. Poločas: 2:0. Lovčice: Appl – Malina (28. Hála), Koubek, Sedlic, Vavřínek (79. Hrášek) – Škop (46. Drozen), Kolařík, Tůma, Kupka (46. Žižka) – Jelínek, M. Kafka. Kunčice B: Kvasnička – Srpek, Šulc, Kubišta (46. Fiala), Novák – Meliš, Petr Vítek, Hornych, Kalenský – Turek, Hrubý.

Hlušice – Nový HK B 3:0

Branky: vlastní (P. Vopálka), Soumar, Kohout. Poločas: 1:0. Hlušice: P. Batelka – Novotný, E. Pařízek, J. Batelka, M. Šimůnek (30. Horák) – O. Pařízek, Soumar, Svěcený (73. J. Šimůnek), Kohout – Špaček (46. Holman), M. Batelka. Nový Hradec Králové B: Jaška – Baloun, Lukášek, J. Vopálka, Havelka – Darius, Bonhard, Přiklopil (61. Berger), Sajvera – David, Liebisch.

Třebeš B – Myštěves 3:2

Branky: D. Bielčík, Drapák, Rederer – Jelínek, Němec. Poločas: 3:0. Třebeš B: Vocl – Štajer (60. Steklý), Obst, Kosyak (75. Novotný), Jankovský – Drapák (85. Matějka), Štěrba, D. Bielčík, Petr Mizerík (65. Tošovský) – Rederer, Pavel Mizerík. Myštěves: Michalička – Petráček (46. Štefan), Drobek, P. Bielčík, P. Brett – Labík, Linhart, Jelínek, V. Brett – Němec, Havlena.

Dohalice – Stěžery 1:1

Branky: Záruba – Gabriel. Poločas: 0:0. Dohalice: Finke – Taichman, Kulhánek (76. Novák), Nesvačil, Marek – Jonáš (82. Lindr), Pišl (60. Minich), Záruba, K. Miškář – Zapadlo, Zeman (46. Juran). Stěžery: Švehlík – Částka, Tušic, Schmidt, Ducháček – Brom, Gabriel, Vácha, Hantsch – Tluka, Mokrejš.

Slavia HK B – Skřivany 0:2

Branky: 35. a 66. Schubert. Poločas: 0:1. Slavia Hradec Králové B: Ende – Filipi, Ibrmajer, Šimůnek, O. Krempa – Šauer (76. Mukařovský), Kašpar (41. Jaroš), Chobotský, Sobotka – Derner (81. M. Krempa), Doležal (55. Homolka). Skřivany: R. Hrubeš – Kulich, Trutnovský (74. Vízek), Pošík, Schubert – Škaloud, D. Hrubeš, Brzek, Bielik (90. Syřiště) – Tauchman, Matějka.

Kosičky – Probluz 2:2

Branky: Martin Stránský, Milan Stránský – Neumann, L. Brixi. Poločas: 1:2. Kosičky: Jiří Šanda – Rychnovský, Milan Stránský, L. Šanda, Tér – M. Černý, Havlín, Kooš, J. Černý (46. Vávra) – Dašek, Martin Stránský. Probluz: Brambora – Hrdlička, Sedílek, Havrda, M. Brixi – Prostředník, Neumann, L. Brixi, Pečenka – Karlík (60. Kolakovský), Podsadlo (80. Telinger).

Chlumec B – Kratonohy B 2:1

Branky: 39. Hartman, 68. Hanuš – 76. Dušek. Poločas: 1:0. Chlumec nad Cidlinou B: Frajer – Steklý, M. Volný, J. Volný, Drahorád (46. Zeman) – Myška, Jerie (70. Kofránek), Branský, Vopátek – Hartman (65. Hanuš), Doseděl (46. Ovesný). Kratonohy B: Holoubek – Novák, Šikl (20. Koníček), Šiška, Dušek – Veverka (70. Jiránek), Štěpánek, Franc, Kotek – Vaníček, Vejr.