Divize C: Z bitvy o šesté místo se stala jednoznačná záležitost pro Chrudim

Pěnčín–Turnov – Převýšov 1:1 (1:1). Převýšovští fotbalisté vstoupili do utkání aktivně a již v 8. minutě se radovali, když Bredovu přihrávku proměnil v úvodní gól Tomáš Hrabík. „Brankář trochu zaspal, a pak to bylo už celkem jednoduché ho obstřelil šajtlí,“ uvedl šťastný střelec.
Radost Převýšova však neměla dlouhého trvání. Již o tři minuty později se prosadil přes Kličku Weber, jenž proměnil Niklasův centr z pravé strany ve vyrovnávající gól.
Ve druhém poločase byli o trochu aktivnější domácí fotbalisté, svěřenci trenéra Pilného se soustředili na pozornou obranu a rychlé protiútoky. Skóre už se neměnilo. (kub)

AFK Chrudim – FC Hradec Králové B 4:0 (3:0). Hradečtí fotbalisté pomýšleli v atraktivním duelu na vítězství. Plný bodový zisk by jim upevnil postavení na šesté příčce tabulky. Ovšem veškeré plány na transport bodů vzaly za své již v první půli.
Do přestávky se domácí trefili třikrát během 17 minut a měli zápas ve svých rukou. Ve druhé části hosté zkusili překonat obranu soupeře nakopávanými balony, ale domácí naopak výhru zpečetili. (ill)
. . .