Bez trenérského angažmá příliš dlouho nevydržel. Bohuslav Pilný, jenž ještě v podzimní části vedl fotbalisty Převýšova, v současné době koučuje konkurenční Kolín.

Středočeský celek, jak je známo, se nachází v problémech. Po skončení sezonu mu totiž bude kvůli korupční aféře z loňského ročníku ČFL odečteno deset bodů v tabulce divize C. Kolínští mají v současné době na svém kontě třináct bodů (s odpočtem jen tři), a tudíž mají na jaře co dělat, chtějí–li se ještě pokusit o záchranu soutěže.

Kromě Pilného má namířeno do Kolína i Ladislav Štoček, který se na podzim jen těžko prosazoval do základní jedenáctky Převýšova. V jeho případě zřejmě hraje roli i fakt, že ve středu Čech již několik let působí bratr Jan.

Dalším, kdo je z podzimního kádru Převýšova pravděpodobně na odchodu, je Ondřej Ujec. Ofenzivně laděný mladík nyní trénuje s dalším divizním týmem – Týništěm nad Orlicí, které vede jeho otec Milan. Vyřešena již by měla být otázka ohledně klíčového převýšovského forvarda Pavla Nováka, jenž je kmenovým hráčem Velimi. Úvodní čtyři jarní zápasy by měl Novák odehrát v Převýšově a teprve pak se přesune do zachraňující se Velimi.

Svěřenci kouče Zdeňka Hanuše sehrají o víkendu první přípravné utkání. V rámci novobydžovské Zimní ligy se v neděli dopoledne střetnou s Novou Pakou (10.30).