OFS Hradec – OFS Náchod 1:1 (Holík) a 3:0 (Hruška, Telvák, Jurčenko), OFS Hradec – OFS Chrudim 1:2 (Telvák) a 2:2 (Jurčenko, Hruška), OFS Hradec – OFS Pardubice 1:0 (Hruška) a 2:1 (Hruška 2).

Konečné pořadí: 1. OFS Hradec 11 (10:6), 2. OFS Chrudim 8 (5:7), 3. OFS Pardubice 7 (7:5), 4. OFS Náchod 6 (5:9).

OFS Hradec U10: Lukáš Hruška (Kratonony), Matyáš Pospíšil, David Klapka (oba Roudnice), Danil Kutík (Lhota p. L.), Filip Holík (Třebeš), Tomáš Krejsa (Černilov), David Jurčenko (Hořiněves), Tomáš Telvák, Ondřej Kvaček (oba Skřivany). Trenéři: David Klapka, Aleš Blažek, Tomáš Podhajský. Vedoucí mužstva: Libor Pavlíček.

David Klapka, Aleš Blažek, Tomáš Podhajský, trenéři OFS Hradec U10: „V silné konkurenci kluci předvedli svou bojovnost a odhodlání. Samotný turnaj se hrál ve dvou kolech. První dějství neproběhlo úplně podle našich představ – asi „jarní únava". Ale ve druhém kole kluci ukázali, co v nich je a jací jsou bojovníci. I když jim občas štěstí nepřálo a spousta brankových šancí unikla o pověstný vlásek, přesto to nevzdali a dál se urputně snažili o co nejlepší výsledek. Výbornou práci předvedl Lukáš Hruška, který byl posunut z obrany do útoku a přinesl tak očekávaný tah na branku. Byl proto právem vyhlášen nejlepším hráčem kategorie U10. Skvěle se prezentovali na hřišti všichni hráči a vítězství si určitě zasloužili. Kluci, jen tak dál. K příjemné atmosféře turnaje přispěla i velká podpora z řad fanoušků-rodičů. Zvláštní poděkování patří manažerovi, družině trenérů, vedoucímu mužstva, masérům, týmovým lékařům, fotografům, kustodům a také manželkám, přítelkyním a utěšitelkám."

Lubomír Douděra