FC Hradec Králové – PFC Lokomotiv Plovdiv 1:0 (0:0). Branka: 71. Zec. Hradec Králové: Koubek – Holeš (60. Poděbradský), Jánošík (77. Simerský), Fukal (60. Zelený), Plašil (77. Hájek) – Harba, Hochmeister, Šisler, Halilovič (68. Voltr) – Kulič (75. Pávek), Štěpán (68. Zec).

Největší šanci I. poločasu zahodil Harba po rychlé akci Hochmeistera, Kuliče a Štěpána. Rozhodnutí přišlo po centru Poděbradského, kdy Zec hlavičkoval přesně k pravé tyči.

Opozdilcem Fukal, smolařem Voltr

Hradečtí se ze soustředění vrací dnes. Poslední zprávy z dění v týmu před odletem domů fanouškům přináší trojice fotbalistů – Vojtěch Štěpán, Marek Plašil a Tomáš Koubek:

,,Páteční ráno nás zaskočilo velmi špatné počasí, konkrétně silný vítr, který nám narušil tréninkový plán. Chvilka nepozornosti nás stála balón u nohy a ti hubenější měli problém i sami se sebou. Hodně sil nás obzvlášť stálo hledání balónů, které byly zafoukány pod tribunkou a v křoví. Odpolední fáze byla opět vedená za silného větru, a proto jsme museli použít kombinace alá Barcelona – všechno po zemi. Odpoledne nás pak čekalo poslední utkání s týmem Lokomotiv Plovdiv, jehož výsledek už znáte.

Vracíme se k dotazům, které nám přišly od některých z vás. Tady jsou odpovědi. Jako první jste se nás tázali na naše vtipálky, kdo trpí pozdními příchody a další vyčnívají jedince z naší tlupy. Vyložený komik v naší kabině není, o srandu a smích se u nás stará takřka každý. Velké oživení v kabině přinesl ze své bohaté kariéry Marek Kulič, který vždy podpoří každou srandu. Co se týče opozdilce, naší stálicí je již několikrát zmiňovaný Milan Fukal. Stává se pravidlem, že pokud se na někoho čeká, je to právě on. Tímto bychom mu chtěli poděkovat, že stále přispívá do naší společné kasy. Ještě bychom chtěli vyhlásit jednu anketu, a tou je Smolař soustředění. Bez konkurence vyhrál Radek Voltr. Důvod? Stávají se mu podivné věci na hřišti i mimo ně. Tak například. Spláchla ho vlna v oblečení, několikrát hledal v prádle na praní svojí kartu od pokoje…

Jsme rádi, že jsme vám mohli sdělovat naše pocity a dojmy z herního soustředění v Turecku. Poděkování patří také Karlu Podhajskému, který se staral o dokonalé fotografie a dále Tomáši Malinskému, jenž kromě nabírání kondice a praxe s míčem kameroval naše zápasy."

Zdraví vás Vojta, Pláša a Koubas