Rezervu „votroků“ čeká ve víkendovém třiadvacátém kole fotbalové divize C souboj se třetí Velimí. Nový Bydžov se popere o body v Náchodě.

SO 17: FK Náchod (9. místo, 26 bodů) – RMSK Cidlina Nový Bydžov (13. místo, 19 bodů). Mužstvo kouče Vladimíra Blažeje se po téměř dvoutýdenním zápasovém volnu představí opět venku. Náchod získal na jaře stejně jako hráči Cidliny čtyři body, v posledních čtyřech utkáních však vyšel naprázdno.


Vzájemný duel v Bělovsi hodně napoví o tom, jak se bude dál vyvíjet situace v suterénu tabulky. Bydžov potřebuje v boji o záchranu bodovat jako sůl, překvapí na náchodské půdě?

NE 10.15: FC Hradec Králové B (5. místo, 36 bodů) – FC Velim (3. místo, 40 bodů). Hřiště Nový Hradec. „Votroci“ se vezou na vítězné vlně, pětkrát za sebou nezaváhali a hodně se přiblížili „medailovým“ pozicím. Naposledy se radovali z plného bodového zisku v pražských Horních Měcholupech (3:1).
Velim na jaře není tak suverénní jako tomu bylo v podzimní části, silná je především v domácím prostředí. Středočeši mají oproti Hradci Králové o zápas více.

Vzhledem k tomu, že prvoligový tým „votroků“ hraje v Mladé Boleslavi už o den dříve, bude moci trenér Pavel Matějka počítat s využitím některých hráčů širšího kádru áčka. Prodlouží královéhradecké béčko šňůru úspěšných zápasů na šest?