Tak třeba. Hradec vede 1:0, v 50. minutě  může Tomáš Malinský po individuální akci zvýšit, jenže míč mu na drnu skočí a střela končí nad. Nebo. Jihočeši vyrovnali a mohli jít dokonce do vedení, gólman Koubek však naštěstí hlavičku Lengyela zázračně likviduje. ,,Remíza je ale nakonec zřejmě spravedlivá. Máme plusový bod do tabulky pravdy, což se cení. Obzvlášť od soupeře, který má silný tým. Z tohoto pohledu jsem s bodem spokojený," poznamenal Prokopec.

Při detailnějším rozboru neopomněl zdůraznit zásadní okamžiky celého utkání. ,,Škoda, že to Malinský za příznivého stavu pro nás nedal. Poté byl soupeř lepší, hrál nátlakově, agresivně a my jsme měli problémy s jeho přímočarostí do šestnáctky. Bohužel jsme nezvládli jednu standardní situaci, které předcházel z naší strany naprosto zbytečný faul. V závěru jsme měli dvě brejkové situace, které jsme nevyřešili dobře. V 83. minutě jsme naopak přežili vyloženou šanci domácích."

Kouč Jihočechů Luboš Urban příliš nadšený z konečného výsledku nebyl. ,,Chtěli jsme vyhrát. Minule jsme si to zkazili v Sokolově, kde jsme body prohospodařili, a proto jsme Hradec chtěli za každou cenu porazit. Bod je ale asi spravedlivý."

Urban byl  očividně zklamaný z přístupu svých svěřenců v prvním poločase. ,,Pořád si lámeme hlavu, proč byla první půle taková, jaká byla. Na hřišti byl bohorovný klid. Obranná fáze slušná, útočná špatná. Tam nám to opět nešlapalo, nepřešli jsme přes hráče. Nakonec dostaneme gól ze standardky. Hradec zalezl a nám nezbývalo nic jiného, než více riskovat. Naštěstí nám pomohla střídání. Byli jsme agresivnější a najednou nás bylo plné hřiště. Měli jsme odražené míče, spoustu standardek a po jedné z nich jsme vyrovnali. Mezi 60. až 70. minutou se utkání lámalo. Zde jsme měli minimálně tři tutovky, kdy Koubek zázračně vytáhl míč za šibenice. Pak nám zase soupeř třikrát ulítl, a kdyby dal gól, zápas by se opět vyvíjel jinak. Tam jsme měli zase štěstí my. Byl to prostě bláznivý zápas se spoustou šancí. V konečném účtování je pro nás bod málo, ale uvidíme na konci soutěže, jakou bude mít váhu. S Hradcem to není ostuda."