Vítězem prvního dějství se stal Aleš Doležal z Chlumce nad Cidlinou (startovní číslo HK0132), jenž jako jediný získal sedmnáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou pivní cenu od pivovaru Tambor.

Tipované duely úvodního kola:
1. FC Hradec Králové - Jihlava             (1:0)    1
2. Olympia Hradec Králové - Převýšov (0:3)    2
3. Kratonohy - Čáslav                         (1:3)    2
4. Hořice - Libčany                              (0:2)    2
5. Kunčice - Roudnice                         (2:1)    1
6. Třebechovice pod Orebem - Třebeš (2:1)    1
7. Malšovice - Nový Bydžov B              (7:1)    1
8. Myštěves - Stěžery                          (2:0)    1
9. Lovčice - Prasek                              (0:2)    2
10. Sendražice - Hořiněves                  (3:2)    1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 33 gólů.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    17    17

EVROPSKÁ LIGA (2. – 5. místo)
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    14    14
HK0094    Zd. Dvořák st., Třebechovice    14    14
HK0020    Frant. Chvojka ml., Roudnice    14    14
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    14    14

I. LIGA (6. – 32. místo)
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    11    11
HK0046    Karel Dušek, Prasek    11    11
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    11
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    11    11
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    11    11
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    11    11
HK0104    Tomáš Chabada, HK    11    11
HK0019    Františ. Chvojka st., Roudnice    11    11
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    11    11
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    11    11
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    11    11
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    11    11
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    11    11
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    11    11
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    11    11
HK0116    Markéta Pražáková, HK    11    11
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    11    11
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    11    11
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    11    11
HK0161    Barb. Šimůnková, Předměřice    11    11
HK0024    Martin Šmied, Smržov    11    11
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    11    11
HK0056    Martin Taichman, Prasek    11    11
HK0058    Josef Taichman, Prasek    11    11
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    11    11
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    11    11
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    11    11

FNL (33. – 97. místo)
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    8    8
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    8    8
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    8    8
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    8    8
HK0106    Petr Cílek, HK    8    8
HK0107    Martin Cílek, HK    8    8
HK0108    Monika Cílková, HK    8    8
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    8    8
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    8    8
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    8    8
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    8    8
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    8    8
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    8    8
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    8    8
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    8    8
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    8
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    8    8
HK0110    Petra Galová, Urbanice    8    8
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    8    8
HK0114    David Havránek, HK    8    8
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    8    8
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    8    8
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    8    8
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    8    8
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    8    8
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    8
HK0177    Roman Hýsek, HK    8    8
HK0103    Jiří Chabada, HK    8    8
HK0013    Roman Kamenický, HK    8    8
HK0138    Michal Kekelák, HK    8    8
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    8    8
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    8    8
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    8    8
HK0083    Michal Kozák, HK    8    8
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    8
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    8    8
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    8    8
HK0016    Václav Munzar, HK    8    8
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    8
HK0141    Markéta Pilařová, HK    8    8
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    8    8
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    8
HK0090    Václav Polívka, HK    8    8
HK0080    Michal Portych, HK    8    8
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    8    8
HK0190    Karel Přibyl, HK    8    8
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    8    8
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    8    8
HK0087    Milan Řehák, Libotov    8    8
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    8    8
HK0148    Radek Sejtko, HK    8    8
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    8    8
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    8
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    8    8
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    8    8
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    8    8
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    8    8
HK0011    Miloš Uher, Hořice    8    8
HK0012    Jakub Uher, Hořice    8    8
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    8    8
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    8    8
HK0086    David Zelený, Pardubice    8    8
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    8    8
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    8    8
HK0162    Monika Žáková, HK    8    8

ČFL (98. – 153. místo)
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    5    5
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    5    5
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    5    5
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    5    5
HK0042    Alois Dejl, Jičín    5    5
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    5    5
HK0115    Ladislav Havránek, HK    5    5
HK0112    Zdena Havránková, HK    5    5
HK0091    František Hnik, Lužany    5    5
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    5    5
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    5    5
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    5    5
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    5    5
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    5    5
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    5    5
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    5    5
HK0085    Miloslav Kozák, HK    5    5
HK0092    Jarosl. Kratochvíl, Mlékosrby    5    5
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    5    5
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    5    5
HK0119    Roman Kupka, Polánky    5    5
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    5
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    5    5
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    5    5
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    5    5
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    5
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    5    5
HK0139    Marcel Pilař, HK    5    5
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    5    5
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    5    5
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    5    5
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    5    5
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    5
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    5
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    5
HK0002    Zuz. Plecháčková, V. Koloděje    5    5
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    5    5
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    5
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    5    5
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    5    5
HK0188    Bohumil Rulf, HK    5    5
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    5    5
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    5    5
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    5    5
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    5    5
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    5
HK0175    Michal Šulc, Černilov    5    5
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    5    5
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    5    5
HK0113    Michal Tvrdek, HK    5    5
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    5    5
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    5    5
HK0154    Petr Vacek, HK    5    5
HK0170    Klára Zámečníková, HK    5    5
HK0165    Roman Žák, HK    5    5
HK0156    Petr Želiezko, HK    5    5

DIVIZE (154. – 182. místo)
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    2    2
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    2    2
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    2    2
HK0089    František Hnik ml., Lužany    2    2
HK0067    David Hubený, Převýšov    2    2
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    2    2
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    2    2
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    2    2
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    2    2
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    2    2
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    2    2
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    2    2
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    2    2
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    2    2
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    2    2
HK0081    Václav Portych, HK    2    2
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    2
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    2    2
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    2    2
HK0149    Alena Sejtková, HK    2    2
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    2    2
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    2    2
HK0159    Jaros. Šimůnek II, Předměřice    2    2
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    2    2
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    2    2
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    2
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    2
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    2    2
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    2    2

KRAJSKÝ PŘEBOR (183. – 189. místo)
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    -1    -1
HK0006    Václav Moník, Ráby    -1    -1
HK0005    Marie Moníková, Ráby    -1    -1
HK0025    Vladimír Racek, HK    -1    -1
HK0155    Marie Vacková, HK    -1    -1
HK0164    Kamil Žák, HK    -1    -1
HK0163    Kamila Žáková, HK    -1    -1

I. A TŘÍDA (190. – 192. místo)
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    -4    -4
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    -4    -4
HK0003    Mil. Plecháček st., V. Koloděje    -4    -4