V přípravném utkání je prověří Dukla Praha, po podzimu jedenáctý tým české nejvyšší soutěže. Klub z Julisky hrál o víkendu zápas v Německu, kde remizoval s Unionem Berlín 2:2. Na hřišti se objevily i nové posily, jako Jan Holenda, Patrik Brandner a další. Utkání FK Pardubice - FK Dukla Praha se hraje ve středu od 11 hodin.

Ve stejný den a stejný čas odehraje další přípravný duel také prvoligový Hradec Králové. Na umělé trávě Všesportovního stadionu přivítá 1. SK Prostějov, účastníka II. ligy.

Krátké zprávy z I. ligy
Univerzál Zelený je hráčem JablonceFotbalista Jaroslav Zelený.Zdroj: Deník/ David TanečekJablonec - Levý obránce či záložník Jaroslav Zelený se stal třetí zimní posilou jabloneckých fotbalistů. Čtyřiadvacetiletý hráč přestoupil z Karviné a v novém působišti podepsal smlouvu na tři a půl roku.
„Po návratu Matěje Hybše do Sparty jsme řešili otázku na levé straně obrany. Zbyl nám tam ze základní sestavy prakticky jen Matěj Hanousek. Potřebovali jsme hráče, který je zvyklý na téhle pozici," řekl jablonecký trenér Zdeněk Klucký. „Vybrali jsme si Jardu, protože v Karviné podával velmi dobré výkony. Hrál na obou krajních postech jak v záloze, tak i v obraně. To nám vyhovuje," doplnil.

Liberečtí získali další posilyLiberec - Fotbalisté Liberce získali další dvě zimní posily. Do klubu se vrací záložník Milan Kerbr, který se dohodl se Slovanem na smlouvě na rok a půl. Z Mladé Boleslavi přestoupil defenzivní univerzál Ondřej Kúdela, jenž podepsal kontrakt na dva a půl roku.

Zlín má Beauguela a brankáře ŠvengraZlín - Fotbalisty Zlína posílili francouzský útočník Jean-David Beauguel a brankář Milan Švenger. Čtyřiadvacetiletý Beauguel, který skončil po podzimu v pražské Dukle, uzavřel se čtvrtým celkem ligové tabulky kontrakt na dva roky. Třicetiletý Švenger se domluvil s vedením klubu na roční smlouvě. Oba se už v novém působišti zapojili do přípravy.