skupina E (o postup)

Hostinné - Malšovice 4:1

Malšovice: Špás – Ninger, Lukeš, J. Jareš, Etflaiš – Horký, Brůna, Dušánek, Valc – Krejčí, Kloubec.

Bohumil Krucký, trenér Malšovic: „V prvním poločase jsme soupeři vůbec nestačili a zaslouženě jsme prohrávali 3:0. Ve druhém jsme hráli v deseti, ale paradoxně jsme se domácím vyrovnali. Výsledek 1:1 tomu nasvědčuje. Bohužel se hraje celý zápas a tak jsme zaslouženě prohráli. Soupeři gratuluji k vítězství."

Trutnov C - Lokomotiva Hradec Králové 1:2

Loko HK: Beránek – Bělonohý, Vodák, Svatoň, Matoušek – Ji. Javůrek, Schejbal, Šubrt (80. Vaněk), Denk – Hůlka, Zvolánek.

Svatoslav Kopecký, prezident TJ Loko HK: „Na špatném terénu jsme se prosadili především fotbalovostí, ovšem dvoubrankový náskok jsme nenavýšili a proti bojovným domácím jsme se po vlastním gólu obávali o výsledek."

Předměřice nad Labem - Hlušice 1:2

Předměřice: Kekelák – L. Ponikelský, Lejp, Vyleťal, Hronek – T. Ponikelský (17. Bouček ml.), Jaroš, Pekáč (46. Hlavatý), Paizker – Strakatý (78. Jiroušek), Frank. Hlušice: Trejbal – Strýhal, O. Pařízek, E. Pařízek, M. Šimůnek – J. Batelka, Soumar, M. Batelka, Žilka (63. Beránek) – Pa. Průcha (73. Špaček), Holman.

Martin Pšenička, vedoucí mužstva Předměřic: „Byla to totální parodie na fotbal, jinak se to ani nazvat nedá. Utkání nemělo kvalitu ani té nejhorší soutěže. Soupeř nám ukázal, jak se má správně bojovat, a proto zaslouženě vyhrál. Moc se omlouvám všem divákům, kteří se museli 90 minut koukat na tak hrozný fotbal."

Jaromír Průcha, vedoucí mužstva Hlušic: „Do sestavy se vrátil Pavel Průcha a bylo to znát. Kluci táhli za jeden provaz a šli za svým cílem – něco v tomto utkání vybojovat. Předměřičtí měli více šancí, byli i více na míči, ale srdce a vůle byly z naší strany na rozdávání. Nakonec se tedy zrodilo naše vítězství, které bylo pro mnohé překvapivé. Výborně zachytal brankář Trejbal, ale pochválit musím celé mužstvo."

skupina G (o udržení)

Chlumec nad Cidlinou B - Kobylice 3:1

Chlumec B: Kukal – Drahorád, Volný, Dušek, D. Appl – Janda – Suchánek (47. Hartman), Myška, Branský, Staněk (82. Šafránek) – M. Kučera. Kobylice: Hrubeš – Klimt, F. Marek, Dvořák, Hejcman (58. Dušek) – Sedláček, Vávra, Trutnovský, Říha – Dítě, Šafařík (46. Havlíček).

Jaroslav Koza, vedoucí mužstva Chlumce B: „V tomto zápase šlo o to, kdo zaujme třetí místo v tabulce. Od začátku jsme chtěli neudělat chybu a dát první gól. To se nám povedlo, když se ve 12. min. trefil Kučera. Poté byli hosté do přestávky lepší. Ve druhé části jsme dali hned ve 47. min. na 2:0, když po rohu skóroval hlavou Janda. Od této chvíle se hrálo nahoru dolů. My jsme měli tři čisté gólovky, ale nic z toho. V 84. min. hosté snížili na 2:1. Nás uklidnil až v 89. min. Jirka Myška gólem na 3:1. V našem týmu byli nejlepší Dušek a Staněk."

Libor Tobišek, trenér Kobylic: „Prvomájové utkání bylo pro nás ve znamení jednoznačné sedmdesátiminutové převahy, bohužel nás nadále trápí střelecká nemohoucnost a tak domácí ze dvou brejků a jedné standardní situace vyhráli 3:1. S hrou mužstva jsem spokojený, jen to zakončení je naší noční můrou."

skupina H (o udržení)

Kostelec nad Orlicí B - Smiřice 0:2

Smiřice: Hottmar – Zemek, Melichárek, Janko, Koutník – M. Mochan, Bednář, Korenčík, J. Mochan – Šimek (89. Císař), Čížek (71. J. Škarytka).

Václav Tarantík, vedoucí mužstva Smiřic: „Ve vyrovnaném utkání rozhodlo o vítězství naše zkušenější mužstvo."