Třetí kritický den jsme využili ideálních sněhových podmínek a vyrazili na sjezdovku za hotelem. Čekala nás tam čtyři stanoviště, z nichž nejdelší úsek byl 90 metrů (to, že to byl nejprudší kopec, je jasné). Přestože bylo jasno, některým z nás se na vrcholku zdálo trošku mlhavo.

Po dopoledních galejích nás odpoledne čekal herní trénink v podobě „baga", z něhož opět vyšel přející Radek Hochmeister. Poté následovalo rozdělení do dvou družstev a série her s různým zaměřením.

Poslední fází dne byl „populární" kruhový trénink zaměřený na sílu a stabilizační cviky. Pošmákli jsme si podobně jako na špagetách Bolognese, které nám k obědu dodaly mnoho energie. (smích) Večer, jako každý den, přišla na řadu regenerace.

Ve čtvrtek se k nám přiklonilo štěstí, když trenéři vytáhli z klobouku běžky. Vyšlápli jsme si kopec za hotelem, a absolvovali nám již z roků předešlých známý okruh. Každý jezdil, jak umí. Skvělé běžkařské výkony nám dodaly chuť do další práce. Během chvilky nám všem bylo jasné, že odpolední trénink na hřišti bude zatížením náročnější. Naše prognózy se vyplnily a na hřišti v první části bloku se běhalo. A jako každý den, byla druhou částí hra. Z prohraného týmu nás u večeře pobavil a popřál dobrou chuť Marek Plašil. Na závěr soustředění nás čekala opět paní Hamáčková a dva páteční tréninky. Odpolední na hřišti a dopolední, z něhož jsme všichni měli tak trochu obavy…

Slovem na závěr přejeme všem pěkný víkend, k němuž my všichni tolik vzhlížíme…

S pozdravem Pláša, Vojta, Koubas a Holi