Před tímto tréninkem měla ještě skupina hrající v sobotu výklus, a to pod vedením místního horala Milana Fukala.

Po pondělním ranním vstávání do čerstvě padajícího sněhu nás čekal nám již známý trénink z letního soustředění – 10,1 km v dané tepové frekvenci. Všichni věděli, o co se jedná, ale nikdo se netěšil…

Odpolední trénink jsme absolvovali na místní umělé trávě, ale i ten byl zaměřený na kondici a vedení míče. Závěr odpolední fáze patřil klasickému souboji staří vs. mladí, který po „ofenzivní podívané" skončil 0:0. Rozhodnout tak musely pokutové kopy. Hochmi poslal svůj pokus do nebes, a proto následovala „střižba" starých a také premiérové přání Marka Kuliče. Po hodinovém odpočinku následoval opět kruhový trénink. Po večeři ještě byla na programu nezbytné regenerace.

Úterní den se nesl v podobném duchu jako pondělní, akorát jsme otočili směr běhu a opustili nás brankáři, které čekala tréninková jednotka ve sněhu.

Odpolední odvetu odnesl přáním Honza „skoťák" Šisler, který nasadil laťku tak vysoko, že se bude těžko překonávat. Místo „kruháče" nám trenéři připravili novinku v podání paní Hamáčkové – její cvičení na lanech.

O tom, zda-li jsme to přežili, vás budeme informovat v dalším reportu.

A na závěr složení pokojů: Fuky – Fuky, Kulda – Strny, Hochmi – Bradka, Pávas – Klapíňo, Lindros – Oťas, Réza – Šísa, Vojta – Pláša, Hary – Peter, Hali – Zecíno, Zelí – Voltros, Koubas – Holi, Šejba – Hájis, Bobo (Šváňa) – Gus Polinski (Malina).

S pozdravem Pláša, Vojta, Koubas a Holi