III. třída

Do čela pořadí se po krátké odmlce vyšvihly Předměřice B, které zvítězily na půdě předposledních Sendražic a využily zaváhání Prasku. Ten před téměř třemi sty diváky nevyužil v taháku kola výhodu domácího prostředí proti rezervě Kobylic a zrodila se bezbranková remíza. Toho využili fotbalisté Lovčic, kteří si po vítězství nad Malšovou Lhotou upevnili postavení na třetí příčce.

Nesmírně vyrovnaná je situace ve středu tabulky. Vždyť mezi sedmou Malšovou Lhotou a jedenáctým béčkem Lhoty pod Libčany je rozdíl pouhé dva body.

Na chvostu tabulky se nic nemění. Pouze Dobřenice urvaly na domácím hřišti bod, ale na jejich postavení to nic změnit nemůže.

Prasek – Kobylice B 0:0
Fakta – Rozhodčí: Kincl (Hradec). ŽK: 1:3. Diváci: 280. Prasek: Holý – Purma, R. Svatoň, Kubík, Pražák – M. Brett (89. Myška), Štayr (59. Jaroš), Soukup (82. Ludvík), Hrubeš – M. Svatoň, V. Brett. Kobylice B: Rychtera – M. Khol, T. Ornst (46. Nový), Dvořák, Wolf (46. Němec) – Drábek, P. Khol, M. Ornst, Klimt – Petráček, Novotný (81. Motálek).

Skřivany – Dolany 1:1
Fakta – branky: Pošík – Syrovátka. Rozhodčí: Dostál (Hradec). ŽK 3:4. Poločas: 1:1. Diváci: 65. Skřivany: Kněžourek – Brož, Pulec, Staněk, Smutný – Hloucal, Vlach (60. Bužík), Khelil, Horák (80. Zálabský) – Schubert (46. Kykal), Pošík. Dolany: Kubásek – Vondra, Cejnar, Novotný, Měšťan – Růta, Cipra (80. Jalovičár), Syrovátka, Hofman (65. Zelený) – Duben, Kořínek.

Sendražice – Předměřice B 1:3
Fakta – branky: Pejcha – Hopko, Bartoněk, Frank. Rozhodčí: Částka (Hradec). ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (Charous). Poločas 1:1. Diváci: 150. Sendražice: Veselý – Janeček, Hošek, Černý (83. Hopko), Kocián – Koval, Pejcha, Šmolka, Hlavatý – Charous (83. Holman), Satranský. Předměřice B: Petráček – Hopko, Bartoněk, Mareš, Frank – Polák (46. P. Jiroušek), Zapletal, Vacek, Dlabáček – Jaroš (40. Dostál), Nosek (79. J. Jiroušek).

Nové Město – Libřice 3:0
Fakta – branky: P. Midloch, R. Midloch, Šťastný. Rozhodčí: R. Tlustý (Hlušice). Bez karet. Poločas: 2:0. Diváci: 60. Nové Město: Vlk – Bergl, Doležal, P. Midloch, M. Midloch – Krnáč, Labík (52. Brzák), Morávek – R. Midloch, Šťastný (77. Kopřiva), F. Steklý (85. M. Steklý). Libřice: Munzar – Mildner, Štrajt, Reich, Vošvrda (82. Novák) – Kašpar (62. Fabián), Kovačevitý, Kotland – Hlušička (72. Kotek), Ličman, Javůrek.

Lovčice – Malšova Lhota 3:0
Fakta – branky: M. Chára, D. Koubek, Kafka. Rozhodčí: Vízek (N. Bydžov). ŽK: 3:2. Poločas: 1:0. Diváci: 70. Lovčice: Synek – O. Koubek, M. Havlíček, Drozen, J. Havlíček – P. Chára, D. Koubek, Myška (38. Tůma), Bráborec (46. Hošek) – M. Chára, Kafka. Malšova Lhota: Křičenský – Rücker, Hošek, Ďurech, Scháněl – Sedliský (66. Moder), Hladík, T. Krejcar, Baják – Filipi, Marek (85. F. Krejcar).

Černilov B – Kosičky B 2:1
Fakta – branky: Jelen, Voltr – Perný. Rozhodčí: Krejska (Č. Skalice). ŽK: 3:4. ČK: 1:1 (J. Hrubý – D. Špás). Poločas 0:1. Diváci: 120. Černilov B: Maléř – Hofman, Schwarzer (65. Voltr), Tykva, Holeček (46. Petrásek) – V. Hrubý, Havlas, Veselovský, J. Hrubý – Jelen, P. Hrubý. Kosičky B: J. Schovanec – D. Špás, L. Špás, Šanda, Novák – Drobný, P. Schovanec, Midloch (46. Sajkršmíd), Novotný (85. Pšenička) – Tér, Perný.

Dobřenice – Lhota p. L. B 1:1
Fakta – branky: Klempíř – Peroutka. Rozhodčí: Horský (OFS Rychnov). ŽK: 1:3. Poločas: 0:1. Diváci: 50. Dobřenice: Brož – Vodák (25. Císař), Plachetka, M. Špalek (65. Kučera), Vrchota – Plíšek, O. Špalek, Knížek – Klempíř (80. Hanuš), Pavelka, Štajer. Lhota p. L. B: R. Mádlo – Vodička, F. Mádlo, Kujal, Hynek – Skřivan, Tačner, Pithart – Pavlis, Peroutka (65. Jedlička), Hruška (82. Palina).

IV. třída - A

Neděliště – Velichovky B 5:0
Fakta – branky: Hubáček 2 (1 z pen.), Bartoš, Kořínek, Polák. Rozhodčí: Seidl (Nový Bydžov). Bez karet. PK: 1:0. Diváků: 50. Poločas: 2:0.

Dohalice B – Nový HK B 1:1
Fakta – branky: T. Novák – Lukášek. Rozhodčí: Stránský (Nové Město n. C.). ŽK: 1:4. ČK: 1:1 (Zobina – Radoňský). Diváků: 80. Poločas: 1:0.

Loko HK B – M. Lhota B 0:1
Fakta – branka: Hochmann. Rozhodčí: Bečvář (Třebovětice). ŽK: 3:1. ČK 1:0 (Slanina). Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Cerekvice – Třebeš B 3:2
Fakta – branky: Melich 2, Jonáš – Chýlek, Kassa. Rozhodčí: Vízek (Nový Bydžov). ŽK: 1:2. Diváků: 30. Poločas: 1:1.

Hořiněves – Jeníkovice 2:5
Fakta – branky: Kaplan, Koza – Doležal 2, Sláma, Rücker, Horák. Rozhodčí: Blažek (Hradec Králové). ŽK: 4:3. Diváků: 40. Poločas: 1:3.

Jaroměř B – Vysoká 2:4
Fakta – branky: J. Horák z pen., P. Halbych – Rejmont 2, Faistl, Černý. Rozhodčí: Merbs (Hořičky). ŽK: 0:2. PK: 1:0. Diváků: 70. Poločas: 1:1.

IV. třída - B

Kratonohy B – Syrovátka 6:4
Fakta – branky: Petr Sadílek 2, Kliment, Šikl, Suchochleb, Jirousek – Pavlis 2 (obě z pen.), Šlechta, Radoň. Rozhodčí: Riesner (Hradec Králové). Bez karet. PK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 4:0.

Probluz B – Libčany B 3:1
Fakta – branky: Zvelebil, P. Lacourt, Balický – M. Zahradník. Rozhodčí: Koza (Hradec Králové). ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 2:0.

Stěžery B – Lužec 3:2
Fakta – branky: Malina, Novák, Samšeňák – Mušek, Macháček. Rozhodčí: Markvart (Hradec Králové). Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Převýšov B – Ohnišťany 2:1
Fakta – branky: Bazger, Šanda – Šulc. Rozhodčí: Jirka (Stěžery). ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (P. Vaněk). Diváků: 80. Poločas: 2:1.

Roudnice B – Lovčice B 4:0
Fakta – branky: Panchartek 2, D. Klapka 2. Rozhodčí: Papík (Hradec Králové). ŽK: 2:3. PK: 1:1 (nikdo nedal). Diváků: 70. Poločas: 2:0.

N. Bydžov C – Boharyně 3:2
Fakta – branky: Vaníček, Váňa, Hudec – Macháček, Mitana. Rozhodčí: Vondráček (Staré Nechanice). ŽK: 0:2. Diváků: 40. Poločas: 2:0.

Urbanice – Hlušice B nehráno
Hosté se nedostavili, takže rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic nemohl utkání zahájit.