Zlatý pohár

3. kolo: Převýšov – FC Hradec B 0:3 (0:1). Branky: Drapač z pen., P. Čech, Hubička. Převýšov: Pilař – Michal, Franc, Klička, Šmíd – Holý, Breda, Munzberger, Krejčí – Galovič, Semelka. Střídali: Cincibuch, Machač, Urban. FC Hradec B: Hrdina – Černý, Chleboun, Drapač, Hradecký – Kout, Kašpar (46. Veselka), Faltys, Melek – P. Čech, Hubička.
Zdeněk Hanuš, trenér SK Převýšov: „Hradečtí nás předčili hlavně v rychlosti a důrazu. Jejich vítězství bylo naprosto zasloužené.“
Ladislav Brož, trenér FC Hradec B: „Naše vítězství mělo být mnohem vyšší. Kromě tří branek jsme další tři jasné příležitosti neproměnili. Převýšov se za celý zápas vůbec nedostal do vyložené šance.“

Nová Paka – FC Hradec Králové st. dor. 5:5 (1:2). Branky: Bažík 3, Mačí, Fišar – Lacina 2, Voltr, Pártl, Novotný. FC Hradec st. dor.: Kocík – Havelka, Kábrt, Ramba, Vlček – Pártl, Klouda, Novotný, Voltr – Korba, Lacina.
Luboš Prokopec, trenér FC Hradec st. dor.: „V prvním poločase jsme soupeře přehráli. Je škoda, že náš náskok nebyl výraznější. Šance na to byly. Po přestávce za stavu 3:2 v náš prospěch však soupeř během deseti minut vsítil tři branky. V závěru jsme opět přidali a podařilo se nám aspoň vyrovnat. Pro diváky to byl určitě zajímavý zápas. Vždyť viděli deset branek!“

Nový Bydžov – Dvůr Králové 6:2 (2:2). Branky: Blažej 3, Karanský, Žalman, Tomeš – Holub, M. Otradovský. Nový Bydžov: M. Rohlíček (46. Cejnar) – Pilař (65. Krois), Matějka, Žalman, Vaněk (46. Komárek) – Vaníček (69. Kolínek), Podolník, Blažej, Tomeš – Janouch (46. Obermajer), Karanský (46. Valenta).

Olympia Hradec – Černilov 7:0 (2:0). Branky: Hůlka 2, Dvořáček, Huňák, Kašajík, Kubelka, vlastní. Olympia: J. Mašek – A. Mašek, Melaga, Mařas, Kubelka (46. Hejzlar) – Václavek, Kašajík, Havrda (46. Haken), Huňák – Hůlka, Dvořáček. Černilov: Maléř – Zumr, P. Hrabík, Tykva, M. Lukášek – Jelen, Plaši, Šmíd, Hrubý – Tarantík, Hlína. Střídali: Bezvoda, Hušek, Matoušek.
Petr Hrabík, trenér FK Černilov: „S prvním poločasem jsem byl vcelku spokojen. Na naši hru se dalo dívat. Po přestávce existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo, kterým byla Olympia. Naši hráči odešli fyzicky i psychicky.“

AP-Tour Cup

1. kolo: Roudnice – Hlušice 2:4 (1:3). Branky: Krejcar, Mikan – Pa. Průcha, Kohout, Trejbal, Štejnar.
Chlumec nad Cidlinou – Stará Paka 4:2 (3:1). Branky: Hermann 2, Koliáš, Rusín – Tichý, Červenka.
Kunčice – Rožďalovice 6:3 (2:1). Branky: Doležal 4, Kratochvíla, Turek – Nechánský, Hojsák, Horák. Kunčice: Šanda – Čáslavský, Jankaj, R. Šulc, Podzimek – Turek, Kratochvíla, Trutnovský, M. Šulc (46. Kubišta) – Doležal, Hruška.
Petr Hypius, trenér SK Bystřian Kunčice: „V kombinované sestavě jsme o výsledku rozhodli v rozmezí 46. a 64. minuty, kdy se nám podařilo vstřelit čtyři branky.“

Natura Cup

2. kolo: Mostek – Nový Bydžov st. dor. 6:2 (4:2). Branky: Brádle 3, Naštický 2, V. Robek – Labík 2. Kobylice – Dvůr Králové jun. 4:6 (1:2). Branky: Dvořák 2, Němec, Nový – Bartoníček, Samler, Bednář, Klazar, Řehák, Pícha. Olympia Hradec Králové jun. – Probluz 3:3 (1:2). Branky: Doležal, Flajzar, Šmerda – D. Brzek 2, Karlík. Kosičky – Městec Králové odloženo.

Břemus Cup

2. kolo: Nový Bydžov mladší dorost – Nepolisy 7:3 (0:3). Branky: Rejfek 2, Sláma 2, Šorm 2, Dítě – Chaloupka 3. Nový Bydžov C – Hořice jun. 5:1 (1:1). Branky: Donát 2, Keprta, Linhart, Hamák – Hudek. Kopidlno – Skřivany 4:1 (3:1). Branky: Janda 2, Odvárko 2 – Brož. Kunčice jun. – Myštěves 1:4 (0:0). Branky: Málek – Štefan 2, Vobořil, Markus.