Na dvou hřištích se odehrálo celkem dvacet osm zápasů, ve kterých hráči vstřelili 99 gólů. Hrálo se systémem každý s každým a zúčastnilo se osm týmů. Své výkony předváděli zástupci pardubického kraje (Pardubice, Chrudim), náchodského okresu (Broumov, Jaroměř) a hradeckého okresu (Nový Hradec, Třebeš, Chlumec, Třebechovice).

Jasným vítězem se stal Chlumec, který ztratil pouhé dva body. Druhá skončila Chrudim a třetí pořádající Nový Hradec. Nejlepším střelcem turnaje se stal chlumecký Martin Reil (13 gólů). Nejlepším brankářem byl vyhlášen Martin Laštůvka z Třebše. Během turnaje se konaly i dovednostní soutěže v panenkách a ve vedení míče, v tom kralovali pardubičtí fotbalisté.

Tento turnaj spolupracoval s dalším charitativním turnajem. Chlapci svými brankami vytěžili pro Sport Hradec Cup tisíc korun a i klub FC Nový Hradec přispěl na tento projekt. Chlapci si mohli vyzkoušet hokejové a fotbalové dresy, které jsou předmětem dražby tohoto turnaje, v neposlední řadě i brankářské dresy a rukavice od sponzora turnaje Rinat.

Konečné pořadí: 1. Chlumec 19 bodů (skóre 23:7), 2. Chrudim 17 (15:7), 3. Nový Hradec 11 (10:7), 4. Jaroměř 10 (17:13), 5. Broumov 7 (11:17), 6. Pardubice 6 (8:16), 7. Třebechovice 4 (8:15), 8. Třebeš 4 (7:17).   (vra, ld)