Juniorská liga: FC Hradec – Příbram 3:1 (1:1). Branky: 38. Pillár, 59. Langr, 81. Zec – 25. Barák. Rozhodčí: Ochotnický. ŽK: 1:1. Diváci: 280. Hradec: Zavřel – Bodlák, Pillár, Krčál, Kratochvíl (50. Vobejda) – Kraják, Soukup, Schwarz (80. Jukl), Shejbal (71. Bláha) – Zec (88. Pago), Langr.

Utkání celků, které budou na konci sezony určitě figurovat v horních patrech tabulky, začali lépe domácí. Avšak jejich tlak vyústil jen do příležitostí bez zakončení. Na druhé straně se v 7. min. prosazoval do šance Brandner, ale na Zavřela si nepřišel. Velkou příležitost měl v 15. min. hostující Kilián, když mu byla „nabídnuta" exekuce přímého kopu z hranice velkého vápna. Dobře kopnutý míč však zpod břevna bravurně vytáhl Zavřel.

V těchto chvílích měli hosté převahu, tu využili ke vstřelení gólu. Barák si naběhl na přizvednutý centr a hlavičkou poslal míč za záda Zavřela.

Obdržená branka „votroky" nesrazila, ba naopak. Po sérii pěkných kombinací přišel gól. Přímý kop rozehrál Schwarz na rozeběhnutého Krajáka, ten lehkým obloukem poslal míč před branku, kde nejvýše vyskočil Pillár a vyrovnal. „Votroci" i nadále pokračovali v ofenzivě. Dobře hrající Kraják hlavičkoval těsně vedle. Pět minut před přestávkou měl na kopačce další obrovskou příležitost Bodlák, ale správný čas ke střelbě do opuštěné branky prováhal a míč pak poslal vysoko nad.

V úvodu druhé půle přišla krásně zahraná standardní situace z kopačky Schwarze, na míč si naskočil Shejbal a rozvlnil síť. Branku však neuznal pomezní Šob pro domnělý ofsajd. Shejbal hlavičkoval po deseti minutách znovu, a to po centru Krajáka, míč skončil vedle.

Gól si mohli domácí fanoušci opět zakřičet po hodině hry, kdy brejk tři na dva zakončil nejprve Zec do vyběhnutého gólmana, aby vyražený míč vrátil za jeho záda Marek Langr – 2:1.

Další potlesk si vysloužila hlavička střídajícího Bláhy, kterou Štěpanovský vytěsnil na roh. Veseleji bylo deset minut před koncem, kdy utekl Bláha a vystřelil. K vyraženému balonu se dostal Vobejda, ideálně předložil Zecovi a ten se v podobných situacích nemýlí – 3:1. V závěru hostující Dušek orazítkoval tyč. „Votroci" si zasloužené vítězství pohlídali.

Jaroslav Veselý, trenér FC Hradec: „Bylo vidět, že soupeři na základě minulých utkání měli ze sebe respekt. Proto byla první půle opatrná a takticky svázaná. Hosté byli dvacet minut o něco lepší a po zásluze šli do vedení. Poté jsme vyrovnali hru i skóre. Zlepšení vyústilo v druhý gól. Poté hosté hru otevřeli a my měli pěkné brejkové příležitosti, z nichž jednu jsme využili. Příbram se představila v dobrém světle."

Juniorská liga ve fotbale: FC Hradec Králové - 1. FK Příbram.