Nepolisy – Kobylice 2:2 na penalty 2:4

Nepolisy: Marko – Ullmann, Pilař, Zámečník, Chaloupka – T. Hanuš, P. Hanuš, Tlustý, Smadiš (86. T. Marek) – J. Lihan (64. P. Lihan), Pánek. Kobylice: Holý – Khol, F. Marek, Matěj Novotný, Drábek – Kubišta, Dařbuján, Vávra, Klzo – Nový, Hrubý.

Milan Havlík, vedoucí mužstva Nepolis: „Předvedli jsme výborných šedesát minut. Poté se projevila naše slabá lavička. Všichni jsme se o přestávce shodli, že pokud nedáme třetí gól, tak nevyhrajeme a to se také naplnilo. Šance na to přišly, ovšem zahazujeme je stejně jako v okresním přeboru. Penalty jsou již jen loterií, i když jde o bod navíc."

Petr Průcha, trenér Kobylic: „Dva body bereme všemi deseti. Kdybych měl jedenáct prstů, tak všemi jedenácti. Nepolisy mají prostě kvalitu, vždyť hned devět hráčů prošlo mládežnickou základnou Cidliny a to musí být znát. První poločas nás domácí mleli. Jejich vedení o dva góly bylo pro nás milosrdné. Do druhého poločasu by na nás nikdo nevsadil ani zlámanou grešli, ale opak byl pravdou. Vyrovnali jsme hru a oproti domácím využili dvě šance. Nepolisy mohly zápas klidně rozhodnout, ale jejich hráči si nevyhověli v koncovce, takže nám bod vlastně nabídli a my jejich dárek přijali. A penalty? Když už dokážete zremizovat takovýto zápas, tak fotbalové zákony jsou neúprosné."

Deštné v O. h. – Malšovice 0:2

Malšovice: Krejčí – Libřický, T. Franc, Tobiášek, Groh – Brokeš, Velinský, Horký, P. Jareš – J. Jareš, Ninger.

Bohumil Krucký, trenér Malšovic: „Po disciplinované hře v prvním poločase jsme vedli 2:0. Ve druhé půlce jsme hru kontrolovali a nepřipustili jsme změnu skóre. Na úvod nového soutěžního ročníku si tak připisujeme důležité tři body a rovnou z venkovního zápasu."

Opočno – Předměřice 2:1

Předměřice: Pavliš – L. Ponikelský, Vyleťal, Hlavatý (39. Podlucký), Bergman – Paizker, Bareš, T. Ponikelský, Hosman – Lejp, Voborník.

Josef Bouček, vedoucí mužstva Předměřic: „Přijeli jsme v kombinované sestavě. Domácí nás v poli přehrávali a zaslouženě vyhráli."

Loko HK – Č. Meziříčí 2:1

Loko Hradec: Beránek – Němec, Denk, Svatoň, Kollár – Tichý (89. Pára), Mašek, Schejbal, Jiří Javůrek – Jakub Javůrek (87. Ziegler), Zvolánek.

Svatoslav Kopecký, prezident TJ Loko Hradec: „Od začátku zápasu jsme si vytvořili převahu, z které pramenilo poměrně velké množství šancí. Využili jsme ovšem pouze dvě, takže jsme se o vítězství strachovali až do konce utkání. Celý duel měl dobrou úroveň a to i díky soupeři. Výhru jsme si zasloužili. Je jenom škoda, že nebyla vyšším rozdílem."

Smiřice – Jaroměř B 0:2

Smiřice: Hottmar – M. Mochan (85. Dočekal), Koza (20. Černý), Matějček, Kodeš – Fof (66. Škarytka), Korenčík, Koutník, J. Mochan – Čížek (62. Smrček), Bednář.

Ladislav Obst, sekretář SK Smiřice: „Zápas byl bez bojovnosti a nasazení. Zaslouženě jsme prohráli."