Marek Kulič, bývalý reprezentant a hráč Hradce Králové a Sparty:
„Kluci se herně zvedli, takže tomu vcelku věřím. Navíc by jim mělo nahrávat počasí. Trávník bude pravděpodobně rozbitý. Gólů padne právě kvůli terénu asi málo. Může to být i bezbranková plichta. A komu bych přál góly? Dvořkovi (Pavel Dvořák) a Adrimu (Adrian Rolko – pozn. red.)."

Ladislav Vízek, bývalý reprezentant a hráč Dukly Praha:
„Když Hradec zopakuje srdnatý výkon proti Plzni, vezme Spartě body a Viktorii posadí na mistrovský trůn. Kluci to musejí 
pojmout jako válku, bitvu o všechno. Pak šance je. Mám pocit, že zahřmí, a tím nemyslím jen remízu. Hradec může i vyhrát. Můj tip? Remíza 1:1, góly Dvořák a Kadlec."

Milan Frýda, bývalý reprezentant, hráč Hradce Králové a Slavie Praha:
„Věřím, že se to může podařit. Pokud budou hrát jako proti Plzni, tak šanci rozhodně mají. Přijde mi, že si Sparta moc nevěří. Ztratila na jistotě, v tabulce má ztrátu. Její výkony nejsou takové, jaké si všichni představovali. „Votroci" Spartě body vezmou. Vidím to na  výsledek 1:1, góly 
Vaněček a Kadlec."

Vladimír Táborský, bývalý reprezentant, hráč Sparty a trenér Hradce Králové:
„Vzhledem ke kvalitě kádru je jasným favoritem Sparta. I ten největší favorit ale může dvakrát z 10 pokusů prohrát. Také jsme si mysleli, že Lotyšsko přejedeme a nakonec byli všichni rádi za remízu. Sparta ale půjde tvrdě za vítězstvím a  vyhraje 2:1. Branky vstřelí Kadlec s Dočkalem, za Hradec  Dvořák."

Vratislav Lokvenc, bývalý reprezentant, hráč Hradce Králové a Sparty Praha:
„Sparta vyhraje. Hovoří pro ni kvalita kádru a dostatek zkušeností. Jestli chce hrát o titul, musí v Hradci vyhrát. Pro Spartu bude jistou nevýhodou terén, který může herní rozdíl smazat. I přesto věřím, že vyhraje. Tipovat přesný výsledek si nedovolím, možná zkusím, že Sparta o gól vyhraje."

Richard Polák, bývalý fotbalista Hradce Králové a Sparty Praha:
„Osobně jsem viděl utkání Sparty s Duklou, kde mě Lavičkův tým vůbec nepřesvědčil.  Hradec je schopný body získat. Pokud se Sparta herně výrazně nezvedne, čemuž výkony některých hráčů v reprezentaci nenapovídaly, mají „votroci" reálnou šanci. 
Tipuji 1:1, branky vstřelí Dvořák a Lafata."