Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od FAČR. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako sedmý se díky lepší Supertrefě dočká této odměny soutěžící se startovním číslem HK0140 Josef Urban ml. z Předměřic (vítěze prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209), jenž trefil v 7. kole sedm výsledků. K jedenácti získaným bodům přidal dva bonusové za správně vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Fortuna odměňuje registrované hráče

Hradec Králové - Společnost Fortuna, která je hlavním partnerem jarní fotbalové Tip ligy, odměňuje každý týden napříč Českou republikou hráče, kteří u ní mají registrovaný účet.

Výherci prémiové hry za 6. kolo jsou: Martin Uhlíř (Tachov) – 1000 Kč, Petr Kutílek (Horní Heřmanice) – 500 Kč, Zdeněk Grunt (Malé Přílepy) – 400 Kč, Jan Špiřík (Náměšť nad Oslavou) – 300 Kč, Václav Rohlík (Ústí n. L.) – 200 Kč, Václav Mysliveček ml. (Benešov nad Ploučnicí) – 100 Kč, Kamil Podolský (Děčín) – 100 Kč, Josef Hybler (Poděbrady) – 100 Kč, Zlata Joštová (Zdechovice) – 100 Kč, Pavel Purma (Sloupno) – 100 Kč.

Částka bude výhercům připsána na účet Fortuny. Stejně budou vyhodnoceni soutěžící až do konce jarní části Fortuna Tip ligy.

Výsledky tipovaných zápasů 7. dějství
1. FC Hradec Králové – FK Teplice (I. liga) 0:2 2
2. MFK Chrudim – SK Převýšov (ČFL) 2:1 1
3. Jirny – Olympia Hradec Králové (ČFL) 2:2 0
4. SK Jičín – FK Vysoká nad Labem (KP) 4:2 1
5. Lokomotiva Hradec Králové – Roudnice (I. A třída) 1:1 0
6. Nový Hradec Králové – Kunčice (I. A třída) 1:1 0
7. Předměřice nad Labem – Smiřice (I. B třída – B) 3:2 1
8. Starý Bydžov – Ohnišťany (III. třída) 1:2 2
9. SK Jeníkovice – SK Slavia Libřice (IV. třída – A) 1:5 2
10. SK Klamoš – SK Převýšov B (IV. třída – sk. B) 1:1 0

Supertrefa (přesný počet branek): 35

Další změna v čele: novým lídrem je Machač

Průběžné pořadí po 7. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 13 59
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 10 56
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 7 53
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 4 53
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov -2 50

EVROPSKÁ LIGA (6. – 26. místo)
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 10 47
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 7 47
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 7 47
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 4 47
HK0005 Marie Moníková, Ráby 4 47
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 1 47
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 1 47
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové -5 47
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 5 45
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 7 44
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 4 44
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 1 44
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 1 44
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 1 44
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 1 44
HK0128 Jakub Uher, Hořice 1 44
HK0020 Alois Dejl, Jičín -2 44
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 10 43
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 10 42
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 7 42
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 4 42

I. LIGA (27. – 54. místo)
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 7 41
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 4 41
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 4 41
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 4 41
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. -2 41
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. -2 41
HK0053 Jiří Zima, Sloupno -2 40
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 4 39
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 4 38
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 38
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 4 38
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 4 38
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 38
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 4 38
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové 4 38
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 1 38
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 1 38
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 1 38
HK0145 Michal Šulc, Černilov 1 38
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové -2 38
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov -2 38
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 0 37
HK0160 František Chvojka st., Roudnice -2 37
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 13 36
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 7 36
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 4 36
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov -1 36
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové -1 36

II. LIGA (55. – 78. místo)
HK0006 Václav Moník, Ráby 13 35
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 10 35
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 8 35
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 7 35
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 7 35
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 7 35
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 7 35
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 7 35
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 7 35
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 5 35
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 5 35
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 35
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 2 35
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 1 35
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 1 35
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 1 35
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 1 35
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 1 35
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 1 35
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 1 35
HK0040 Josef Štayr, Prasek 1 35
HK0129 Miloš Uher, Hořice 1 35
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice -2 35
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov -2 35

ČFL (79. – 103. místo)
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 1 34
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice -2 34
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 10 33
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 7 33
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 1 33
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady -2 33
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 10 32
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 5 32
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 5 32
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 4 32
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 4 32
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice 1 32
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky -2 32
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové -2 32
HK0067 Milan Řehák, Libotov -5 32
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 7 31
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 4 31
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 4 31
HK0029 Pavel Purma, Sloupno -5 31
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 7 30
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 5 30
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 5 30
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 4 30
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 4 30
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 1 30

DIVIZE (104. – 132. místo)
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 10 29
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 29
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 7 29
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 5 29
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 5 29
HK0048 Josef Taichman, Prasek 4 29
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 4 29
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 29
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 29
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 1 29
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 0 29
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové -1 29
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. -2 29
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 1 28
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 0 28
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 4 27
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice 1 27
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 7 26
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 7 26
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 4 26
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 4 26
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 4 26
HK0122 Petra Galová, Urbanice 1 26
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 1 26
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 1 26
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 1 26
HK0049 Martin Taichman, Prasek 1 26
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 1 26
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky -2 26

KRAJSKÝ PŘEBOR (133. – 159. místo)
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 4 25
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 25
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové 7 24
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 4 24
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 4 24
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 4 24
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 1 24
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany -2 24
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 7 23
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 5 23
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 4 23
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 4 23
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 2 23
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 1 23
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 1 23
HK0113 Petr Matějka, Stěžery -2 23
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice -2 23
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 7 22
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 5 22
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary 5 22
HK0200 Radek Zima, Prasek 5 22
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 1 22
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov -2 22
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 4 21
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 2 21
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 21
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. -2 21

I. A TŘÍDA (160. – 182. místo)
HK0150 Martin Šmied, Smržov 7 20
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 4 20
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 4 20
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 4 20
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 1 20
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 1 20
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové -5 20
HK0197 Jana Purmová, Sloupno 5 19
HK0199 Alena Purmová, Křičov 5 19
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov 4 19
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov -2 19
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 4 18
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 4 17
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 1 17
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 1 17
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 1 17
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 1 17
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 1 17
HK0220 Jana Zimová, Prasek 5 16
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 16
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 0 16
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 5 15
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov -2 15

I. B TŘÍDA (183. – 206. místo)
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 4 14
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 4 14
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 1 14
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové 1 14
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové -5 14
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 8 13
HK0217 Štefan Kotek, Prasek 5 13
HK0212 Marie Hanušová, Hradec Králové 4 13
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 4 13
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. -2 13
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice 1 12
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 4 11
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 11
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 1 11
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové -2 11
HK0216 Pavel Brett, Králíky 5 10
HK0218 Matěj Zima, Prasek 5 10
HK0219 Radek Zima ml., Prasek 5 10
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 2 10
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 1 10
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka 1 10
HK0213 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -5 10

„PRALESNÍ" LIGA (207. – 220. místo)
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 7
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary 8 7
HK0215 Johana Hanušová, Hradec Králové 7 6
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové -1 6
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov -2 6
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové -2 6
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové -2 5
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové -2 5
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové 0 1
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové 0 1
HK0214 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové -2 0
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové 0 -1
HK0037 Karel Dušek, Prasek 1 -2
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov 1 -7

Sběrná místa Fortuna Tip ligy: 1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 Hradec Králové), 2. sázková kancelář Fortuna Hradec Králové (Pospíšilova ulice), 3. Tabák Vízek Nový Bydžov (u bowlingu, ulice Československé armády). Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.