V mistrovském utkání fotbalového Hradecký Votrok okresního přeboru SK Bystřian Kunčice B versus FC Slavia Hradec Králové B (3:10) vstřelil hostující hráč Jan Mukařovský šest branek, čímž výrazně přispěl k výhře svého týmu. Okresní fotbalový svaz Hradec Králové ho za to vybral borcem uplynulého kola.

Kdy a kolik branek jste nejvíce vstřelil v jednom střetnutí?
V žácích to bylo osm branek a v chlapech nejvíce šest právě z nedělního zápasu v Kunčicích.

V jakém časovém sledu góly padly a jak jste se prosazoval?
Góly padaly v 6., 33., 55., 56., 72. a 83. minutě. Vždy jsem zužitkoval výborné finální přihrávky svých spoluhráčů, za což jim děkuji. Za zmínku stojí možná první gól, kdy jsem se z voleje trefil pod břevno.

Měl jste v tomto zápase i další šance?
V prvním poločase tam ještě byla jedna střela, kterou brankář domácích vyrazil.

Jaká atmosféra byla v kabině po první půli, kdy byl stav 2:5?
Nálada v kabině byla dobrá. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že si chceme zahrát dobrý fotbal a přidat další branky.

A po utkání?
Více než výborná. Myslím, že výsledek hovoří za vše.

V tomto ročníku se vám střelecky daří, vsítil jste již pětadvacet branek…
A mohlo jich být i více. Jen mít větší klid na kopačkách. I tak si toho moc vážím a doufám, že ještě nějakou branku přidám.

Přibližte vaši kariéru.
Úplné začátky mé kariéry byly v Českém Brodě. V Hradci Králové jsem působil v Lokomotivě a od starších žáků jsem věrný Slavii.

Největší fotbalový zážitek?
Určitě to jsou všechny postupy s hradeckou Slavií do vyšších soutěží. Pro tyhle zážitky fotbal hrajeme.

Jaké jsou vaše fotbalové cíle?
Nejbližší cíl je se ještě pokusit zabojovat o krále střelců okresního přeboru. A dlouhodobý vydržet co nejdéle na hřišti.

Kam byste čtenáře pozval na fotbal o víkendu?
Rád bych je pozval v neděli do Dohalic, kde hrajeme další soutěžní utkání. Věřím, že diváci uvidí ofenzivní fotbal a že bude padat hodně branek.