Sparta, Plzeň i Liberec vzhledem k účasti v Evropské lize využijí náhradní termíny 
28. října a 2. prosince.

Pardubice proti Spartě nastoupily už před třemi lety. Prohrály 1:3, ale jinak to byl hodně vyrovnaný zápas. „Doma bychom s ní třeba ještě něco uhrát mohli, venku to bude mnohem těžší. Uvidíme, jak dopadne první duel," zůstává v klidu pardubický kapitán  Jan Jeřábek. Sám by si totiž přál jiného soupeře: „Osobně bych byl radši, kdyby přijela Slavia, ale ta už vypadla, takže Spartu taky beru, hlavně kvůli našim fanouškům," usměje se příznivec sešívaných.

Že změří síly s českým velkoklubem moc ale nečekal: „Předpokládali jsme, že to vyjde na Hradec. Ale jinak jsme los moc neřešili, ani žádná tipovačka neproběhla," prozradil klidným hlasem.

V Hradci Králové přijali los chladněji, přece jen Příbram žádné velké emoce nebudí.

„Není to až tak aktraktivní soupeř, nicméně je kvalitní. Musíme to brát pozitivně, čekají nás dva velmi dobré zápasy," uvedl hradecký trenér Bohuslav Pilný. „Šance na postup je vždycky. Myslím si, že se soupeře nemusíme bát, nemáme co ztratit. Na zápasy se těšíme," dodal Pilný. Rivalovi  z Pardubic atraktivní duely se Spartou přeje. „Proč to Pardubicím nepřát. Pro kluky to bude skvělý zážitek, zahrají si na Spartě. To se druholigovým týmům zase tak často nepoštěstí," řekl Pilný.

Dvojice v poháru
Los osmifinále MOL Cupu, 
fotbalového Poháru FAČR:
První zápasy 21. a 28. října, odvety 4. listopadu a 2. prosince:
Pardubice – Sparta Praha, 
Hradec Králové – Příbram, Ústí nad Labem – Dukla Praha, Liberec – Zlín, Jihlava – Olomouc,  Rýmařov/Karviná – Mladá Boleslav, Brno – Plzeň, Frýdek-Místek – Jablonec.