Okresní fotbalové soutěže dospělých ročníku 2017/18 pokračují o víkendu 19. hraným kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ - Jako okresní přebor - zve střelec Syrovátky Daniel Pleskot, jenž v posledním zápase III. třídy doma proti Libčanům B přispěl hattrickem k vítězství 6:0.

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů následujícího víkendového kola.

Sobota, 10.00

Myštěves - Probluz

Tip na výsledek: 1
„Domácí doma nezaváhají a potvrdí roli favorita.“

Sobota, 17.00

Cerekvice - Slavia HK B

Tip na výsledek: 2
„Domácím to doma nejde, takže čekám výhru hostů.“

Boharyně - Červeněves

Tip na výsledek: 1
„Oba týmy dělí v tabulce pouhé tři body. Červeněves venku body nedělá, proto vyhrají domácí.“

Neděle, 17.00

Chlumec B - N. Bydžov B

Tip na výsledek: 1
„Tady není co řešit, domácí vyhrají rozdílem třídy.“

Stěžery - Třebeš B

Tip na výsledek: 0
„Pro mne zápas kola. Tipuji výsledek 2:2.“

Dohalice - Lhota p. L.

Tip na výsledek: 1
„Dohalice doma určitě zabojují a seberou Lhotě všechny body.“

Kunčice B - Kosičky

Tip na výsledek: 2
„Pro mne je to jasná záležitost, ale třeba domácí fotbalisté překvapí.“

Jak kdo tipoval
PODZIM
1. kolo Václav Čihák (Lhota p. L.) 4x správně
2. kolo Jan Samšeňák (Stěžery) 2x správně
3. kolo Radan Koliáš (Kosičky) 3x správně
4. kolo Martin Šmíd (Myštěves) 3x správně
5. kolo Jakub Mokrejš (Stěžery) 3x správně
6. kolo Martin Bělina (Cerekvice) 4x správně
7. kolo Jakub Veselský (Chlumec B) 6x správně
8. kolo Ivan Kosyak (Třebeš B) 4x správně
9. kolo Jakub Zeman (Třebeš B) 4x správně
10. kolo Radan Koliáš (Kosičky) 5x správně
11. kolo Filip Havlena (Myštěves) 4x správně
12. kolo Michal Vantura (Červeněves) 3x správně
13. kolo Petr Jánský (Kosičky) 2x správně.
14. kolo Jiří Vydarený (Myštěves) 5x správně

JARO
15. kolo netipováno
16. kolo Martin Šmíd (Myštěves) 6x správně
17. kolo Jan Rolník (Slavia HK B) 5x správně
18. kolo Petr Soldán (Kunčice B) 4x správně

Program zápasů nižších soutěží
CK VOTROK III. TŘÍDA – sobota 17.00: Lovčice – Lokomotiva Hradec Králové B, Ohnišťany – Syrovátka, Libčany B – Starý Bydžov, Neděliště – Prasek, Kosičky B – Lužec; neděle 17.00: Roudnice B – Malšova Lhota, Nový Hradec Králové B – Vysoká nad Labem B.

AM GNOL IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Lhota pod Libčany B – Libřice, Sendražice – Jeníkovice; neděle 10.00: Malšova Lhota B – Stěžery B.

AM GNOL IV. TŘÍDA B – neděle 17.00: Kobylice B – Převýšov B, Červeněves B – Myštěves B, Klamoš – Nové Město nad Cidlinou, Nepolisy B – Dobřenice.

Lubomír Douděra