Kobylice – Smiřice 1:0

Branka: Kubišta (17. vteřina). Poločas: 1:0. Kobylice: Holý – Pozler, Hejcman (77. Klzo), Khol, Šoufek – F. Marek, Nový (89. Haňáček), Havlíček (86. Dařbujan), Průcha – Kubišta, Vávra. Smiřice: Hottmar – Zemek, Nývlt, Janko, Koza – Korenčík, Církva, Koutník, Matějček – Čížek (66. Fof), Melichárek.

Sendražice – Hlušice 1:5

Branky: Jedlička – Soumar 2, M. Batelka, Pařízek, Horák. Poločas: 1:3. Sendražice: Satranský – Zimmermann, Vejprava, Janeček (64. Holman), Hlavatý – Škarytka, Pejcha, Tokár (60. Modrý), Bureš – Jedlička, Vrabec. Hlušice: Průcha – Šorm, Pařízek, R. Batelka, Šimůnek – Holman, Soumar, Horák, Hösch – Vízek (46. Koutný), M. Batelka.

Nepolisy – Dohalice 7:3

Branky: 48., 75. a 85. po rozehrané penaltě T. Hanuš, 9. z pen. a 70. Pánek, 53. a 80. Lihan – 21. Novák, 68. Zapadlo, 72. Záruba. Poločas: 1:1. Nepolisy: Marko – Marek, Chaloupka, Zámečník, Spejchal – Šustr (76. Matys), P. Hanuš, T. Hanuš, Smadiš (21. R. Hanuš) – Pánek, Lihan. Dohalice: Kukla – Krátký, Petřík, Jonáš (75. D. Javůrek), Hejzlar (71. Lindr) – Záruba, K. Miškář, Zapadlo, Erbs (56. Juran) – Novák (56. P. Miškář), O. Javůrek.

Kosičky – Kunčice B 5:1

Branky: J. Černý 2, Volf, Stránský, Zich – M. Šulc. Poločas: 2:0. Kosičky: J. Koliáš – Rychnovský, Milan Stránský, Šanda (66. Beneš), Volf (72. Kružík) – Jiroutek, Zich, Donát, Koóš – J. Černý, Martin Stránský (58. Bouška). Kunčice B: Kvasnička – Srpek, Šolc, Bednář, R. Šulc – Kalenský, Chmelař, Adlaf, Mádlo – M. Šolc, Vilimský.

Probluz – Chlumec B 4:2 a nedohráno

Utkání bylo v 56. min. předčasně ukončeno pro inzultaci sudího hráčem hostů. Do tabulky započteno 3:0 kontumačně.

Branky: F. Neumann 2 (oba z pen.), Ficenec, Provazník – Myška, Jerie. Poločas: 1:2. Probluz: L. Brambora – Kolakovský, Sedílek, M. Brixi, Hrdlička – L. Brixi, F. Neumann, Karlík, Kučera – Provazník, Ficenec (46. Bakeš). Chlumec B: Frajer – Černík, Myška, Miške, Jerie – Rusín, Sedláček, Appl, Volný.

Lovčice – Myštěves 3:5

Branky: Sobota, Žižka, Jilemnický – F. Havlena 2, Pásler 2, Jelínek. Poločas: 0:2. Lovčice: Appl – Suchochleb, Hála (53. Sedlic), Pospíšil, Chára – Žižka, Hladík, Tůma, Kupka (46. Sobota) – Kafka, Jilemnický. Myštěves: Michalička – Pásler, Matějka, Draštík, Němec – Ryba, F. Havlena, Javůrek, Brett – Jelínek, J. Havlena.

Červeněves – Nový Hradec B 7:4

Branky: Martin Malý 3 (1 z pen.), Šefara, A. Král, Nosek, Vrabec – Čtvrtečka, Vopálka, Berger, Hloušek. Poločas: 3:2. Červeněves: Říha – Wojcik (2. Vlášek), M. Král, A. Král, Vrabec – Nožička, Restl (82. Dohnal), Malý, Dvořák (80. Nosek) – Fölkl, Šefara. Nový Hradec B: David – Baďura, Lang (46. Kaplan), Hloušek, J. Vopálka – Liebisch, P. Vopálka, Šmíd, Berger – Čtvrtečka, Kolář.   (ld)