Okresní fotbalové soutěže dospělých ročníku 2017/18 pokračují o víkendu 20. hraným kolem.

Na nejsledovanější regionální „ligu“ - Jako okresní přebor - zve hráč Boharyně Ladislav Volf, jenž v posledním zápase doma proti Červeněvsi přispěl hattrickem k výhře 4:0.

Opora mužstva zároveň připojuje tipy na výsledky všech sedmi zápasů následujícího víkendového kola.

Sobota, 17.00

Lhota p. L. - Stěžery

Tip na výsledek: 2
„Očekávám vyrovnaný duel, ale věřím ve výhru hostů.“

N. Bydžov B - Boharyně

Tip na výsledek: 2
„Důležitý a těžký duel. Jako správný kapitán věřím, že v Hlušicích urveme tři body.“

Neděle, 17.00

Červeněves - Dohalice

Tip na výsledek: 0
„Předpokládám vyrovnaný duel, kde se obě mužstva podělí po jednom bodu.“

Třebeš B - Cerekvice

Tip na výsledek: 1
„Tady není co řešit, mladé mužstvo domácích si poradí se soupeřem a potvrdí roli favorita.“

Slavia HK B - Kunčice B

Tip na výsledek: 1
„Z královéhradecké Slavie se body nevozí, a proto je pro mě jasnou volbou výhra sešívaných.“

Kosičky - Myštěves

Tip na výsledek: 1
„Šlágr kola - duel dvou největších aspirantů na postup. Přál bych výhru svým kamarádům z Kosiček a vstřelení branky Martina Stránského.“

Středa 9. 5., 17.30

Probluz - Chlumec B

Tip na výsledek: 1
„Domácí mužstvo má na jaře formu, proto volím výhru Probluze.“

Jak kdo tipoval
PODZIM
1. kolo Václav Čihák (Lhota p. L.) 4x správně
2. kolo Jan Samšeňák (Stěžery) 2x správně
3. kolo Radan Koliáš (Kosičky) 3x správně
4. kolo Martin Šmíd (Myštěves) 3x správně
5. kolo Jakub Mokrejš (Stěžery) 3x správně
6. kolo Martin Bělina (Cerekvice) 4x správně
7. kolo Jakub Veselský (Chlumec B) 6x správně
8. kolo Ivan Kosyak (Třebeš B) 4x správně
9. kolo Jakub Zeman (Třebeš B) 4x správně
10. kolo Radan Koliáš (Kosičky) 5x správně
11. kolo Filip Havlena (Myštěves) 4x správně
12. kolo Michal Vantura (Červeněves) 3x správně
13. kolo Petr Jánský (Kosičky) 2x správně
14. kolo Jiří Vydarený (Myštěves) 5x správně

JARO
15. kolo netipováno
16. kolo Martin Šmíd (Myštěves) 6x správně
17. kolo Jan Rolník (Slavia HK B) 5x správně
18. kolo Petr Soldán (Kunčice B) 4x správně
19. kolo Daniel Pleskot (Syrovátka) 6x správně

Program zápasů nižších soutěží
CK VOTROK III. TŘÍDA – sobota 17.00: Vysoká B – Roudnice B, M. Lhota – Kosičky B, Lužec – Neděliště, Prasek – Libčany B, St. Bydžov – Ohnišťany, Syrovátka – Lovčice; neděle 17.00: Loko HK B – Nový HK B.

AM GNOL IV. TŘÍDA A – sobota 17.00: Libřice – Sendražice; neděle 17.00: Hořiněves – Lhota p. L. B, Stěžery B – Jeníkovice.

AM GNOL IV. TŘÍDA B – sobota 17.00: N. Město – Nepolisy B, Myštěves B – Klamoš, Kobylice B – Červeněves B; neděle 14.30: Převýšov B – Dobřenice.

Lubomír Douděra