Slavia Hradec – Červený Kostelec 0:0

Zápas se hrál zároveň jako semifinále Poháru KFS (na penalty 6:5 pro domácí). Vítěz se ve finále utká s Olympií (středa 4. června v Jaroměři).

Fakta – rozhodčí: Andrýs (Pilníkov). ŽK: 4:2. Diváci: 110. Slavia Hradec Králové: Mašek – Šolc, Lán, Klicnar, Erber – Mottl (90. Veselý), Hloušek, Horák, Brázda – Linhart, Baťka (82. Homolka). Červený Kostelec: Švejdar – Petrů, Bárta, Havlíček, Gross – Kováčik (73. Hundák), Vlček, Hála, Hlava – Vejman (77. Fireš), Vít.

Dobruška – Nový Bydžov  2:7

Fakta – branky: 20. a 78. Hašek – 35., 50. a 80. Tomeš, 10. a 14. Vaníček, 47. Lacina, 56. Karanský. Rozhodčí: Buchta (Jaroměř). ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Dobruška: Klofanda – V. Malý, Krahulec, J. Effenberk (51. L. Danč), Šotola – D. Eimann, Reichl, A. Zilvar, Mikušík (75. M. Eimann) – Michalík (82. Hrnčíř), Hašek. Nový Bydžov: Drugda (68. Strýhal) – Široký, Matějka, Obermajer, Masák (62. Havrda) – M. Vincour, Pospíšil, Vaníček, Zich (46. Lacina) – Karanský, Tomeš.

Libčany – Jičín 3:1

Fakta – branky: 18. Friedl, 50. a 66. Klouda – 15. Kraus. Rozhodčí: Pa. Vítek (Náchod). ŽK: 1:1. Diváci: 220. Poločas: 1:1. Libčany: Tošovský – Haupt, Friedl, Homoláč, Sýkora – Novotný (60. Řehounek), Černý, Jedlička, Libřický – Klouda (76. Jelínek), Jiřík (81. Kocián). Jičín: Puš – Kubíček, Řeháček, Ulvr, Drusan – Kocourek (78. Horáček), Gaubmann, T. Haken, Miler (67. Veg) – Voldán, Kraus.

Chlumec nad Cidlinou – Kratonohy 0:1

Fakta – branka: 82. Tomášek. Rozhodčí: Filip (Rychnov n. K.). ŽK: 3:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Chlumec nad Cidlinou: Kukal – D. Jelínek, Ševčík, Koubek, Beneš – Vopátek (82. Doseděl ml.), Janda – Hermann, Pa. Pilař, J. Jelínek – Kučera (57. Hartman). Kratonohy: Vaníček – Dušek, Sůra, Lesák, Král – Škvrňák, Dostál, Semelka (46. Tomášek), Bořke – Jilemnický (72. Mikolanda), Fidra (84. Franc).

Olympia Hradec – Jaroměř 7:0

Fakta – branky: 8., 33. a 37. Hubička, 5. P. Novák, 71. Korba, 81. Trnka, 89. Musil. Rozhodčí: Stieber (Lukavice). ŽK: 2:3. Diváci: 47. Poločas: 4:0. Olympia Hradec Králové: Moník – Hůlka, Rak, Kabeláč, Bárta – Faltus (70. Pavlů), Mařas, Chromek, P. Novák (65. Musil) – Hubička (46. Trnka), Korba (74. Hruška). Jaroměř: Ondráček – Hrobský, Ponikelský, Rejchrt, Čenovský (72. Németh) – Horák (72. Emlar), Michálek – Exnar (81. Častvaj), Böhm (46. Müller), Kořínek – Škoda.

Lázně Bělohrad – Úpice 1:0

Fakta – branky: 11. Rychecký. Rozhodčí: Martínek (Opočno). ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 1:0. Lázně Bělohrad: Gall – Šrám, Velich, Lánský, D. Michálek (73. J. Loner) – Berger, L. Michálek, Wagenknecht, Hrnčíř (81. R. Šorm) – Rychecký, Odvárko. Úpice: Kobos – Černý (66. Kolman), Kánský, Šulitka, Jaroš – Brutovský, Chmelík, Kulhánek, Belák – Hubka (46. Mach), Marel.

Broumov – Rychnov nad Kněžnou 2:0

Fakta – branky: 43. Michálek, 85. Štejnar. Rozhodčí:  Šmída (Trutnov). ŽK: 1:1. Diváci: 190. Poločas: 1:0. Broumov: Dvořáček – Beran, Růžička, Gago, Schubert – Pohl (71. Kotyza), Wilke, Štejnar, Šimon, Michálek – Čihák (60. Soumar). Rychnov nad Kněžnou: Lesák – Pups, Kráčmer, Volný, Pohl – Nosek, Valášek, Bárnet, Zajíček – Počtýnský, Trejtnar.

Hořice – Týniště nad Orlicí 1:5

Fakta – branky: 48. Rubeš –  9. Merganc, 18. Slezák, 26. a 36. Voženílek, 64. Novák. Rozhodčí: Andrýs (Pilníkov). ŽK: 1:4. Diváci: 130. Poločas: 0:4. Hořice: Žižka – Antoš, Rubeš, V. Kulhánek – Vávra, D. Palm – D. Pour, Ruml, Nečesaný – Skalský, Nálevka. Týniště n. O.: Marčišin – Odehnal, Michal, Voženílek, Huňák – Novák, Plašil, Stejskal, Hrubý – Merganc, Slezák.

1. Týniště n. O.      28 18  5  5 70:42 59
2. Jičín                   28 17  7  4 50:25 58
3. Olympia Hradec 28 16  6  6 70:41 54
4. Kratonohy         28 13 10  5 51:31 49
5. Slavia Hradec     28 13  6  9 49:39 45
6. Libčany              28 11 11  6 59:47 44
7. Nový Bydžov     28 13  4 11 65:44 43
8. Jaroměř             28 12  6 10 68:59 42