Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Okresní přebor: Slavia koncertovala ve Velichovkách

Hradec Králové - Zápasy úvodního podzimního dějství byl rozehrán Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka nového ročníku 2008/09.

10.8.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Pavla Mrázková

Ve čtyřech sobotních duelech tým Červeněvsi vyhrál nad rezervou Předměřic, Slavia Hradec koncertovala ve Velichovkách, Prasek zvítězil nad Třebší a Smiřice těsně prohrály v Myštěvsi.

Tři nedělní duely přinesly výhru Probluzi nad Nepolisy, celek Chlumec B/Klamoš si připsal 3 body s Kobylicemi a Stěžery podlehly Kunčicím B.

Červeněves - Předměřice B 3:0
Silně improvizovaná sestava domácích vyhrála, když rozhodly dva slepené góly v 1. poločase. Fakta - branky: Šefara, Trejbal, Vantura, ŽK 3:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:0, diváci: 70, rozhodčí Blažek (Falátek z Hradce a Kincl z Třebechovic). Sestavy - Červeněves: Žlab - Janáček, Jor (74. Bužík), Myška, Strnad - Trejbal, Kulich, Šefara, Kleňhar - Rohlíček (56. Pižl), Vantura. Předměřice B: Jaška - Hopko, Jiroušek, Zapletal, Pšenička - Modrý, Koóš, Ložek (67. Ponikelský), Dostál - Voborník, Pultar.

Prasek - Třebeš 3:0
Domácí ve svém historickém premiérovém utkání v okresním přeboru zvítězili, když hosté v 1. poločase byli lepší. Tým Praseku ve 2. půli proměňoval šance, a tak body zůstaly domácím. Fakta - branky: V. Brett, Pražák, Hrubeš, ŽK 2:3, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 120, rozhodčí Přibyl (Pail a Řehounek z Hradce). Sestavy - Prasek: Holý - Purma, R. Svatoň, Jelínek, Myška (84. Tichý) - Šedivý, M. Svatoň (10. Pražák), P. Brett, Hrubeš - Bradna, V. Brett. Třebeš: Hruška - Stránský (46. Novotný), Matějka, Machek, Pražák - Hynek (81. Chýlek), Novák (81. Steklý), Heglas, Hovorka - Štěrba, Bezvoda.

Velichovky - Slavia Hradec 1:7
Oslabení domácí na soupeře nestačili, když se jim vůbec nedařilo. Fakta - branky: 88. Babušík - 6., 15. a 60. Hutla, 56. Veselý, 65. Erber, 67. a 70. Linhart, ŽK 0:1, ČK 1:0 (Tokár), PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 100, rozhodčí Doubrava (Křinka a Liebisch z Hradce). Sestavy - Velichovky: Anschlag - Karban, P. Tokár, Hornych, Babušík - Bém, Hiesl, Šolc - M. Bělina, Jelínek, Kordina. Slavia Hradec: Votruba - Čejchan, Krempa, Šimůnek, Linhart - Podrazil (61. Kašpar), Veselý, Klicnar - Lán, Hutla (70. M. Krempa), Horák (64. Erber).

Myštěves - Smiřice 3:2
Ve vyrovnaném a bojovném utkání vedli domácí už 3:1, když hosté v závěru zápas ještě zdramatizovali, ovšem vyrovnat už nestihli. Fakta - branky: Hájek 2, Vobořil - Koza, Malina, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:1, diváci: 60, rozhodčí Štancl (Částka z Hradce a Pavel z Malš. Lhoty). Sestavy - Myštěves: Mašek - Vobořil, Roubal, Saksl, Draštík - Charvát, Ryba (89. Petráček), Bielčik, Pokorný - Hájek (51. Křovina), Kopuletý (75. Vik). Smiřice: Hottmar - Mochan (26. Vrabec), Zapadlo, Matějček, Melichárek - Koza, Tokár, Kašajík, Bohatý - Šubjak, Fof (71. Malina).

Stěžery - Kunčice B 3:4
Hosté byli 1. poločas lepší, po změně stran Stěžery hru vyrovnaly, ale domácí stihli pouze snížit. Fakta - branky: David, Bečka, Š. Derner - Pechar, Pultar, Hornych, Sádovský, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 70, rozhodčí Slezák (Knapek a Kohoutek z OFS Rychnov). Sestavy - Stěžery: Švehlík - Částka, Klouček, Kopták, Samšeňák - Patzelt (61. Š. Derner), Z. Novák (76. Bečka), Syrůček, Vácha (46. Jan Pešl) - Klička, David. Kunčice B: Vítek - Pavlíček, Kvasnička, Novák, Pechar - Kneifel, Pultar (84. Pražák), Fejgl, Hrubý - Hornych, Sádovský (61. Rakitskyy).

Probluz - Nepolisy 3:1
Domácí těžili ze střelecké produktivity Romana Brzka a zaslouženě zvítězili. Fakta - branky: Roman Brzek 3 - Líhan, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic (Stránský z Nového Města a Konhefr z Městce Králové). Sestavy - Probluz: Lorenc - Karmín, M. Dresler, Baďura, Kučera - Záruba, Karabinoš (78. Kalhous), Sedílek, Čtvrtečka (90. Pánek) - Brzek (81. Rejvold), Boniš. Nepolisy: Kysilka - Zámečník, R. Schmidt, P. Hanuš (74. Doležal), Skokan - L. Schmidt, Batelka, Chaloupka (62. Škrha), R. Hanuš - Spejchal, Líhan (62. Šustr).

Chlumec B - Kobylice 4:2
Po vyrovnané 1. půli domácí zabrali a z množství velice pohledných akcí vstřelili góly a zaslouženě zvítězili. Fakta - branky: Vopátek, Jerie, Jankovský z pen., Sedláček - Marek, Jan Pozler, ŽK 2:3, ČK 1:0 (Borůvka), PK 1:0, poločas 1:1, diváci: 80, rozhodčí Vízek (Seidl z Nového Bydžova a Kukla ze Zadražan). Sestavy - Chlumec B/Klamoš: Jakub Koliáš - Staňo (70. Jakub Jelínek), Borůvka, Jiří Volný, Kloz - Vopátek, Jankovský, Jerie, Chára - Sedláček, Myška (58. Kubelka). Kobylice: Hrubeš - M. Pozler, Khol, Archalous (46. Buben), Štefan (77. Havlíček) - Knytl, Vávra, Pavel Dvořák, Filip Marek - Němec (73. Jan Pozler), Nový.

III. třída - 1. kolo:
Vysoká - Starý Bydžov 3:0, Libřice - Malšova Lhota 4:2, Nové Město - Lhota p. L. B 1:1, Dolany - Černilov B 2:1, Kosičky B - Kobylice B 0:2, Lovčice - Dobřenice 5:1, Nový Bydžov C - Skřivany 1:2.

Z dodávky si udělali autobus

Hradec Králové - Policisté odhalili další přeplněnou dodávku, ve které "cestovalo" 26 pasažérů.

„Náš nejhorší výkon podzimu. Málo snahy a srdíčka,“ řekl Bíl

Hradec Králové - Fotbalová I. B třída má za sebou další díl. Co přinesl z pohledu okresních týmů?

Magistrát vydá „rychlé“ občanky na počkání a zdarma

Hradec Králové - Volby jsou za rohem. Pokud volič zjistí, že jeho občanský průkaz nebo pas už pozbyl platnosti, úředníci hradeckého magistrátu jsou mu připraveni vydat takzvaný rychlý občanský průkaz.