o dvou neuznaných brankách v prvním poločase přišel gól do šatny, který spustil kanonádu. Po změně stran vsítili hosté dalších pět branek a zaslouženě vysoko zvítězili.

Osmibrankovou přestřelku viděli diváci v Rychnově, kde domácí porazili 5:3 Vysokou. O tom, v čí prospěch se utkání bude vyvíjet, naznačila úvodní čtvrthodinka, po níž svítilo na ukazateli skóre 3:0. To se zkušenému týmu hostí nepovedlo. „K ukončenému podzimu zase pozitivně - 25 bodů znamená klidnou zimní přípravu,“ řekl Miroslav Píša st., vedoucí vysockého mužstva.

Třetím a zároveň posledním okresním týmem, který už zakončil první polovinu sezony, je Chlumec. Ten doma podle papírových předpokladů nestačil na suverénně vedoucí Náchod (1:3), byť neodehrál špatný zápas.

Nový Bydžov, královéhradeckou Slavii a Třebeš čekají ještě dohrávky.

Bydžovský RMSK si o uplynulém víkendu dojel pro cenné tři body (2:0) na horkou půdu Lázní Bělohrad, což znamenalo již šestou plnohodnotnou výhru za sebou. Velkou cennost má vítězství i pro Třebeš, která na umělé trávě hradeckého Všesportovního stadionu zdolala Jaroměř 1:0. „Konečně se nám podařilo vyvarovat zbytečných chyb,“ těšilo Vlastimila Krykorku, vedoucího třebešského týmu. To „sešívaní“ už tak spokojeni být nemohou, doma totiž Jičínu nevstřelili gól a to ani v penaltovém rozstřelu. Pozitivem je alespoň zisk bodu a udržení čistého konta v normální hrací době.