Skupina A

Lokomotiva Hradec – Malšovice 3:0

Loko Hradec: Beránek – Rosůlek, Mašek, Svatoň, Javůrek – Pára, Schejbal, Ziegler (48. Vaněk, 82.Šec), Denk – Tuček, Zvolánek. Malšovice: Dytrych – Luňák, D. Franc, T. Franc, Valc – Brokeš, Ninger (78. Lukeš), Tobiášek, J. Jareš – Velinský (57. Bartoš), P. Jareš.

Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy Hradec Králové: „Hned v úvodní minutě jsme se ujali vedení po krásné střele Schejbala. Do 10. minuty jsme byli aktivnější. Postupně převzali iniciativu hosté, kteří měli míč více ve svém držení, ale do zakončení se nedostali. V 55. minutě neproměnily Malšovice penaltu. V 60. a 65. minutě jsme přidali další branky a o výsledku bylo rozhodnuto."

David Franc, trenér Malšovic: „Z mého pohledu vyhrál šťastnější, ale rozhodně ne lepší. Utkání ovlivnila rychlá branka domácích, kterou jsme jim nekoncentrovaností darovali. Pak se hrálo na jednu bránu, asi třikrát jsme trefili brankovou konstrukci, ale gól jsme nedali. Domácím stačilo trestat naše hrubé chyby. My jsme naopak chyby soupeře nedokázali využít. Duel se lámal za stavu 1:0, kdy jsme nedali penaltu, která byla kopnutá hanebně. Kdybychom vyrovnali, mohlo to být jiné, ale na to se nehraje. Domácí prostě třikrát skórovali a tak vyhráli zaslouženě."

Kobylice – Robousy 1:0

Kobylice: Holý – Pozler, F. Marek, Šoufek, Hejcman – Kubišta, Vávra, Štayr, Khol – Havlíček, Nový.

Petr Průcha, trenér Kobylic: „Pro další vývoj sezony to bylo důležité utkání. Od úvodu se odehrávala taktická bitva. My si vytvořili více šancí, ale do přestávky se stav nezměnil. Po změně stran se hrálo pod naší taktovkou, vytvářeli jsme si gólovky, ovšem ne a ne prostřelit výborného brankáře hostů. Když už byl překonán, tak naši radost zastavila tyč. Už se zdálo, že utkání skončí remízou, tak po další vyložené šanci jsme rozehrávali roh a z něho k obrovské radosti celých Kobylic vstřelil Jakub Šoufek vítěznou branku. Proč to bylo až v 96. minutě? Odpovím asi takto: Tvrdě odsuzuji chování některých diváků z Robous, kteří vyprovokovali dvě rvačky. Děkuji klukům, že bojovali až do konce. Sami vidí, že se to vyplatí."

Skupina D

Vamberk – Předměřice nad Labem 3:1

Předměřice: Hopko – Pšenička, L. Ponikelský, Bergman – Kašpar, Jírek, Soukup, Mrkvička, Zeman – Voborník, Strakatý.

Martin Strakatý, trenér Předměřic: „Chybělo nám osm hráčů ze základní sestavy. V první půli jsme domácím byli vyrovnaným soupeřem. Po změně stran jsme již herně i fyzicky Vamberku nestačili."

Smiřice – Doudleby nad Orlicí 0:1

Smiřice: Hottmar – Fof, Janko, Melichárek, Koza (72. Dočekal) – Korenčík (81. Šubjak), Nývlt, Matějček, Koutník (79. Krejčí) – Bednář, Církva.

Petr Krejčí, asistent trenéra Smiřic: „Podali jsme špatný výkon. Hosté nás předčili v nasazení, bojovnosti a vůli po vítězství. Zaslouženě si odvezli tři body."