„Na jednu stranu jsem rád a šťastný, že jsme v deseti dokázali srovnat nepříznivý stav. Přitom jsme měli i další šance, abychom utkání ještě vyhráli. Jenže zase jsme dostali úplně zbytečnou, lacinou branku a pak jen dotahujeme," naříkal hradecký lodivod Jiří Plíšek.

Jeho svěřenci jsou na dohánění ztrát mistři. Špatně rozehrané zápasy dokážou srovnat. Liberec nebyl prvním, kdo se přesvědčil o charakteru „votroků".

„Je to věc, která nás těší. Hráče jsem za to hned po zápase pochválil. Ukazuje se, že síla v mužstvu je. Ale není to věc, která by nás měla uspokojit, ale spíš bychom se od ní měli odrazit. My potřebujeme utkání nejen dotahovat, ale i vyhrávat," staví Plíšek před mužstvo jasné plány.

Hradec odehrál proti mistrovi zřejmě nejlepší zápas podzimu. Zasloužil by si tři body. Zvítězil jak na krásu, tak na šance. Na góly ale ne.

„Cítili jsme, že Liberec je k poražení. Je hrozná škoda, že se nám to nepovedlo," ucedil hradecký kouč.

Jeho liberecký protějšek Jaroslav Šilhavý si na lavičce mohl hlavu ukroutit. Především ze hry stoperů byl rozčarovaný. „Nezlepšilo se to ani s příchodem Honzy Nezmara. Nakonec přes ně šel gól na 2:2. Hradec měl plno šancí. Z našeho výkonu jsem zklamaný," prohlásil.