Juniorská liga: FC Hradec – Mladá Boleslav 0:1 (0:1). Branka: 37. Živnůstka. Rozhodčí: Berka. ŽK: 0:2. Diváci: 300. Hradec: Koubek – Zezula (77. Týfa), Novák, Krčál, Soukup – Zec (57. Zorvan), Sixta (64. Breda), Vobejda, Kučera – Langr, Bláha. Ml. Boleslav: Hankič – Geissler, Křapka, Vraštil, Živnůstka – Brunclík, Eliáš, Štípek (71. Šulc), Klobása, Skořepa (90. Klíma) – Jeslínek.

V úvodu utkání byli sebevědomější a aktivnější hosté, ale na pozornou obranu domácího týmu si nepřišli. Po dvaceti minutách hry se osmělili také domácí. Kučera uvolnil Zece, ten centrem hledal Bláhu, ale hosté nebezpečí odvrátili za cenu rohového kopu. O minutu později Koubek výhozem poslal do sprintu opět Zece, jenž našel ideálně za obranou naběhnutého Bláhu, ten si míč zpracoval, ale jeho střelu zblokoval vyběhnutý hostující brankář Hankič na další rohový kop.

„Votroci" měli ještě v rozmezí 28. a 32. minuty dvě dobré šance, když nejdříve přímý volný kop Kučery hlavičkou prodloužil Soukup, aby z těsné blízkosti Krčál špičkou nohy přestřelil. Praporek pomezního však stejně signalizoval ofsajd. Poté Kučera vypálil zpoza vápna nepříjemný projektil a Hankič musel na zem, stejně jako na druhé straně Koubek při následném protiútoku.

Gólová příležitost hostů přišla ve 38. minutě. To Živnůstka zhruba ve vzdálenosti třiceti metrů od Koubkovy branky nevěděl co s míčem, tak vystřelil. Míč ve vzduch zaplaval a zapadl přesně do pravého horního růžku domácí svatyně – 0:1.

Touto brankou tak hosté potvrdili svoji mírnou územní převahu v prvním poločase. Nic na tom nezměnila ani akce Langra, který se na brankové čáře uvolnil přes Skořepu, a následná střela Asima Zece v posledních vteřinách hry.

Ve druhém poločase se „votroci" snažili o vyrovnání a po většinu času měli výraznou územní převahu. Dvě minuty po přestávce trefil Langr pouze boční síť. V 60. minutě střídající Zorvan uvolňoval Sixtu, jenž vystřelil do skrumáže, ale brankář hostí nadvakrát nebezpečí zažehnal. O deset minut později Bláha jen těsně minul mladoboleslavskou branku.

Tlak domácích a snaha po vyrovnání v této fázi byly enormní. Mladí „votroci" hosty  v podstatě v druhé půli k ničemu nepustili. Mladá Boleslav se soustředila na bránění jednogólového náskoku, což se jí nakonec podařilo. A tak vedoucí celek soutěže si z Hradce odvezl plný počet bodů.

Jaroslav Veselý, trenér FC Hradec: „Z mého pohledu jsme viděli typické remízové utkání. Zápas rozhodla utěšená střela v prvním poločase, v němž hosté měli územní převahu. My jsme ovládli druhý poločas, ale bez gólového efektu. Náš stupňující tlak přinesl jen jednu příležitost ke skórování, a to bylo na vyrovnání málo. Kladem však je, že jsme s tímto soupeřem tentokrát odehráli dobrý zápas."