Mistrovské fotbalové soutěže OFS Hradec Králové ročníku 2016/2017 pokračovaly o víkendu druhým kolem, a tak přichází tradiční ohlédnutí.

Hradecký Votrok okresní přebor: Na špici jsou dva šestibodové týmy Myštěves a Dohalice, naopak bez bodu jsou Cerekvice nad Bystřicí a Vysoká nad Labem B.

CK Votrok III. třída: Tabulku vedou se šesti body Lhota pod Libčany a Prasek, na první bod čeká trio Lovčice, RMSK Nový Bydžov C a Lokomotiva Hradec Králové B.

Jako IV. třídy A a B: Plný bodový zisk mají Libčany B a Sendražice.

Borec kola: Václav Čihák (Lhota pod Libčany). V utkání CK Votrok III. třídy Lokomotiva Hradec Králové B – Lhota pod Libčany (1:10) vstřelil čtyři branky, čímž výrazně přispěl k výhře svého týmu.

Smolaři kola: Pokutový kop nedal v 88. minutě J. Tomeš (Roudnice B) a Neděliště si tak odvezly jednobrankovou výhru. Vlastní góly: Janouch, Kupka (oba Lovčice), zápas Lovčice versus Prasek tak skončil 0:2.

Zajímavost: V dresu Lhoty pod Libčany, hrající III. třídu, nastoupil na Lokálce bývalý český reprezentant Marek Kulič a vstřelil dva góly.

Statistiky

Keepersport brankáři s vychytanou nulou – Hradecký Votrok okresní přebor: 2 – Linhart (Slavia Hradec Králové B), 1 – Michalička (Myštěves), R. Pleskot (Syrovátka), Špičák (Červeněves), Vocl (Třebeš B), Zasadil (Kunčice B); CK Votrok III. třída: 1 – Drugda (Prasek), Kiršbaum (Neděliště), Šanda (Roudnice B), Šulc (Ohnišťany), Tomek (Kosičky B); Jako IV. třída A: 1 – Adamovič (Libřice); Jako IV. třída B: 1 – nikdo.

Kanonády týmů: Lokomotiva Hradec Králové B – Lhota pod Libčany (1:10), Ohnišťany – Nový Bydžov C (8:0), Červeněves B – Převýšov B (7:1), Kosičky B – Nové Město nad Cidlinou (6:0), Probluz B – Libčany B (2:6), Třebeš B – Cerekvice nad Bystřicí (5:0).

Střelci kola: 4 branky: V. Čihák (Lhota pod Libčany); 3 branky: Vlkanova (Třebeš B), Donát (Kosičky B), Zikl (Libčany B).

Gól hattricky po 2. kole: 4 branky: Čihák (Lhota pod Libčany), Čížek (Myštěves B); 1 hattrick: Donát (Kosičky B), Hegr (Lhota pod Libčany), Malý (Lužec nad Cidlinou), Vlkanova (Třebeš B), Zikl (Libčany B).

Gól kanonýři – Hradecký Votrok okresní přebor: 3 – Vlkanova (Třebeš B), 2 – F. Havlena (Myštěves), Kulhánek (Dohalice), Schubert (Skřivany), Gabriel (Stěžery), D. Pleskot (Syrovátka); CK Votrok III. třída: 6 – Václav Čihák (Lhota pod Libčany), 3 – Donát (Kosičky), Hrubý (Prasek), Kopáč (Ohnišťany), Hegr (Lhota pod Libčany); Jako IV. třída A: 3 – Zikl (Libčany B); Jako IV. třída B: 4 – Malý (Lužec nad Cidlinou), Čížek (Myštěves B).

Branky: Celkem v 21 zápasech padlo 89 gólů (D 53, H 36). Okresní přebor: 21 (D 15/H 6), III. třída: 34 (19/15), IV. třída A: 14 (10/4), IV. třída B: 20 (9/11).

Branky za 2 kola: okresní přebor 43 (29/14), III. třída 72 (43/29), IV. třída A 26 (19/7), IV. třída B 38 (23/15). Celkem: 179 (114/65).

Pokutové kopy: Celkem rozhodčí nařídili 5 penalt (5 pro domácí a 0 pro hosty). Proměnili (4): 2 Kouba (Jeníkovice), 1 Málek (Boharyně), M. Novák (Vysoká nad Labem B); nedal (1): J. Tomeš (Roudnice B).

Žluté karty v kole: Celkově rozhodčí udělili 66 ŽK (domácí 36, hosté 30), okresní přebor 31 (16/15), III. třída 18 (10/8), IV. třída A: 9 (5/4), IV. třída B: 8 (5/3).

Žluté karty za 2 kola: okresní přebor 42 (24/18), III. třída: 34 (18/16), IV. třída A: 16 (8/8), IV. třída B: 19 (10/9); celkem 111 (60/51).

Červené karty v kole: Celkem 2 (D 1/H 1): Melichar (Boharyně), Pešl (Stěžery).

Červené karty za 2 kola: 5 (2/3).

Divácká návštěva v kole: okresní přebor 654 (průměr 93), III. třída 485 (69), IV. třída A: 240 (60), IV. třída B: 195 (65). Celkově vidělo 21 zápasů 1574 diváků (75).

Diváci celkem: okresní přebor 1169, III. třída 880, IV. třída A 415, IV. třída B 390. V ročníku 2016/2017 vidělo zápasy celkem 2854 diváků.

Návštěvy kola: 120 Dohalice – Červeněves, Kunčice B – Slavia Hradec Králové B, 103 Syrovátka – Probluz, 101 Třebeš B – Cerekvice nad Bystřicí, 100 Lokomotiva Hradec Králové B – Lhota pod Libčany, Sendražice – Hořiněves.

Hradecký Votrok okresní přebor jedenáctka druhého kola

Peterko (Boharyně) - Beneš (Kosičky), Pospíchal (Třebeš B), J. Pleskot (Syrovátka) - D. Pleskot (Syrovátka), Hladík (Myštěves), Kulhánek (2, Dohalice), Rohlíček (2, Slavia Hradec B) - Vlkanova (Třebeš B), Kuta (Kunčice B), Schubert (Skřivany)