Otázka: Nejlepším střelcem Slavie je Milan Škoda. Kolik dal v letošní sezoně branek?
a) 14 b) 16 c) 18

Svoje odpovědi posílejte 
do čtvrteční (21. 5.) 12. hodiny. Seznam výherců najdete v pátečním vydání Deníku nebo na internetové stránce www.hradecky.denik.cz.

Navštivte cirkus zdarma. Hrajte o lístky

Hradec Králové - Cirkus Andres už od minulého týdne baví hradecké diváky drezúrou sibiřských a zlatých tygrů, lvů, velbloudů a jiných zvířat, artisty, akrobaty či klauny. Nedaleko kongresového centra Aldis v Hradci Králové se zdrží až do neděle 24. května. Navštívit cirkusový stan pro dva tisíce lidí a evropské turné s mezinárodním programem tak můžete zhlédnout ve všední dny od 17 hodin, o víkendech  pak ve 14 hodin. Nehraje se ale od pondělí do středy. Ve čtvrtek je pak super akce.

Kdo bude chtít, může se nechat vyfotit na velbloudu polaroidem. Pokladna a cirkusové ZOO jsou otevřeny každý den od 10 hodin. Dospělý za představení zaplatí 250 korun, děti do 15 let pak 200 korun. Do lóže je jednotné vstupné 300 korun. Děti do tří let mají vstup zdarma.

S Hradeckým deníkem ale můžete vyhrát vstupenku pro dvě osoby zdarma. Stačí mít štěstí při losování a správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolikátým pokolením cirkusové generace jsou současní majitelé cirkusu Andres manželé Jan a Anna Alešovi? Správnou odpověď společně se svým jménem a telefonním číslem pošlete do úterních (19. 5.) 18 hodin na e-mail jan.pruska@denik.cz a ve středu čekejte, jestli jste vyhráli.