I. A třída

Třebechovice pod Orebem – Přepychy 4:1 (1:0). Branky Třebechovic: M. Bíl, R. Kyral, Bendig, Žaloudek. Třebechovice: Rolejček – V. Krejčí (78. P. Krejčí), P. Pokorný, D. Vích (80. R. Bíl) – M. Bíl, Lochman, Kolínek (59. Žaloudek), Lukášek – R. Kyral, Bendig, M. Vích (68. Morávek).

Jindřich Václavek, vedoucí mužstva Třebechovic: „Po celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vysoko zvítězili."

Úpice – Roudnice 1:1 (0:0). Branka Roudnice: Kmoníček. Roudnice: Tomek – Vlnas (70. Pajgrt), Jan Koblížek (60. Vach), Jakub Krejcar – Jakub Koblížek, Mikan, Vlasák, Židík, Jan Krejcar – Bednář (46. Kmoníček), T. Krejcar.

Vladislav Koudelka, trenér Roudnice: „Nejprve musím složit velkou poklonu domácím pořadatelům, kteří připravili perfektní hřiště, i když ještě v neděli bylo pod vodou. V první půli jsme Úpici k ničemu vážnějšímu nepustili. Naopak my jsme dobře kombinovali, vytvářeli jsme si šance, ale bez gólového efektu. Obraz hry se příliš nezměnil ani po přestávce. Přesto to byl soupeř, který se dostal v 62. minutě do vedení. My jsme poté vyrovnali krásnou brankou Kmoníčka a v závěru jsme sahali po třech bodech. Bohužel jsme neproměnili ani jednu ze tří vyložených šancí. Na druhou stranu musím říct, že po celý zápas přála domácím trojice rozhodčích, což vyústilo v 86. minutě, kdy proti nám byla nařízena penalta. Brankář Tomek však střelu úpického hráče perfektně vyrazil a spravedlnosti tak bylo učiněno za dost. Podle počtu vypracovaných šancí to bylo 5:2 v náš prospěch."

I. B třída – skupina B

Lokomotiva Hradec Králové – Opočno 1:0 (0:0). Branka: L. Tichý. Lokomotiva Hradec: Beránek – Zvolánek, M. Denk, Šimek, Javůrek – Šubrt, Schejbal, D. Denk, Němec (80. Vaněk) – L. Tichý, M. Tichý (65. Pára).

Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy: „Hrálo se vyrovnané utkání. Šance byly na obou stranách, ale my jsme na rozdíl od soupeře jednu z nich dokázali proměnit."   (js, pt)