Mladší elévové: Třebeš dívky – Kratonohy 3:2, FC Hradec Králové žákyně – Stěžery 10:6, Třebeš B – Černilov B 17:2, Třebeš A – Černilov A 5:4, Třebechovice pod Orebem – Chlumec nad Cidlinou 5:2.

Finálová skupina:
1.    Třebechovice 5    5    0    0          57:11    15
2.    Chlumec        5    4    0    1          58:26    12
3.    Třebeš B        5    2    0    3          33:23    6
4.    Černilov A 5    2    0    3          29:32    6
5.    Třebeš A 5    2    0    3          33:50    6
6.    Černilov B      5    0    0    5            8:76    0

Skupina útěchy:
1.    FC HK žákyně 5    5    0    0          67:13    15
2.    Dohalice          5    3    0    2          33:16    9
3.    Kratonohy      5    2    0    3          23:19    6
4.    Stěžery           5    3    0    2          37:28    9
5.    Třebeš dívky   5    2    0    3          15:29    6
6.    Jaroměř C       5    0    0    5            5:75    0

Starší elévové: Smiřice – Kobylice 5:14, Černilov – Kobylice 2:9, Stěžery – Třebeš B 3:2, Třebechovice – Třebeš C 12:0, FC Hradec Králové žákyně – Chlumec n. C. 7:12.

Finálová skupina:
1.    Chlumec        5    5    0    0          68:22    15
2.    Stěžery          5    3    0    2          29:44    9
3.    Třebechovice 5    3    0    2          34:15    9
4.    Třebeš C        5    2    0    3          31:50    6
5.    FC HK žákyně 5    2    0    3          33:36    6
6.    Třebeš B         5    0    0    5          11:39    0

Skupina útěchy:
1.    Kobylice        4    3    0    1          32:18    9
2.    Třebeš dívky 4    3    0    1          32:14    9
3.    Smiřice          4    2    0    2          21:30    6
4.    Černilov         4    0    0    4          10:33    0

Fotbaloví starší elévové FK Chlumec nad Cidlinou.

Mladší žáci: TJ Sokol Stěžery – TJ Sokol Třebeš starší elévové 11:8.
1.    Třebeš           8    6    0    2          73:52    18
2.    Stěžery B       8    6    0    2          61:53    18
3.    Třebechovice 8    5    0    3          69:35    15
4.    Stěžery A 8    3    0    5          72:63    9
5.    Třebeš SE      8    0    0    8          32:94    0

Starší žáci: Hořice A – Černilov 9:12.
1.    Třebeš MŽ    7    6    1    0          96:42    19
2.    Černilov        7    6    1    0          87:33    19
3.    Hořice B       7    4    1    2          66:65    13
4.    Slavia/NHK   7    3    1    3          49:48    10
5.    Stěžery        7    3    0    4          67:56    9
6.    Dohalice       7    3    0    4          71:66    9
7.    Hořice A 7    1    0    6          49:73    3
8.    Libčany         7    0    0    7         35:120   0

Muži: 1. FK Újezd – Bomber Slatina 9:11.   (ld)
1.    Human machines 6    6    0    0          84:39    18
2.    Reds                    6    5    0    1          77:30    15
3.    Tiger style            6    3    1    2          64:61    10
4.    Bomber Slatina     6    3    0    3          60:67    9
5.    1.FK Újezd           6    1    1    4          44:81    4
6.    SKN HK                6    1    0    5          45:71    3
7.    Stěžery                6    1    0    5          51:66    3