Mladší elévové: Chlumec – Třebeš B 9:2, Černilov A – Chlumec 9:11, Dohalice – Jaroměř C 16:10, Třebeš dívky – FC Hradec žákyně 2:8.

Finálová skupina:
1.    Třebechovice 4    4    0    0           52:9      12
2.    Chlumec        4    4    0    0           56:21    12
3.    Černilov A 4    2    0    2           25:27     6
4.    Třebeš B        4    1    0    3           16:21     3
5.    Třebeš A 4    1    0    3           28:46     3
6.    Černilov B      4    0    0    4             6:59     0

Skupina útěchy:
1.    FC HK žákyně 4    4    0    0          57:7      12
2.    Dohalice         5    3    0    2          33:16     9
3.    Stěžery          4    3    0    1          31:18     9
4.    Kratonohy     4    2    0    2           21:16     6
5.    Třebeš dívky  4    1    0    3           12:27     3
6.    Jaroměř C      5    0    0    5             5:75     0

Starší elévové: SK Smiřice – FK Černilov 6:2, FC Spartak Kobylice – TJ Sokol Třebeš dívky 5:3.

Finálová skupina:
1.    Chlumec        4    4    0    0          56:15    12
2.    Třebechovice 4    2    0    2          22:15     6
3.    FC HK žákyně 4    2    0    2          26:24     6
4.    Třebeš C         4    2    0    2          31:38     6
5.    Stěžery           4    2    0    2          26:42     6
6.    Třebeš B         4    0    0    4            9:36     0

Skupina útěchy:
1.    Třebeš dívky 4    3    0    1          32:14    9
2.    Smiřice          3    2    0    1          16:16    6
3.    Kobylice        2    1    0    1            9:11    3
4.    Černilov         3    0    0    3            8:24    0

Mladší žáci: Stěžery B – Třebechovice p. O. 5:4, Třebeš – Stěžery A 6:4.
1.    Třebeš           8    6    0    2          73:52    18
2.    Stěžery B       8    6    0    2          61:53    18
3.    Třebechovice 8    5    0    3          69:35    15
4.    Stěžery A 7    2    0    5          61:55     6
5.    Třebeš SE      7    0    0    7          24:83     0

Starší žáci: Hořice B – Libčany 15:10, Dohalice – Slavia Hradec Králové/Nový Hradec Králové 5:3,Třebeš mladší žáci – Stěžery 13:5.
1.    Třebeš MŽ  7    6    1    0          96:42    19
2.    Černilov     6    5    1    0          75:44    16
3.    Slavia/NHK 7    3    1    3          49:48    10
4.    Hořice B     6    3    1    2          61:62    10
5.    Stěžery      7    3    0    4          67:56     9
6.    Dohalice     7    3    0    4          71:66     9
7.    Hořice A 5    1    0    4          37:56     3
8.    Libčany       7    0    0    7          35:120   0

Muži: Stěžery – Tiger style 9:15, SKN Hradec – Bomber Slatina 12:20.   (ld)
1.    Human machines 6    6    0    0          84:39    18
2.    Reds                    6    5    0    1          77:30    15
3.    Tiger style            6    3    1    2          64:61    10
4.    Bomber Slatina     5    2    0    3          49:58     6
5.    1.FK Újezd           5    1    1    3          35:70     4
6.    Stěžery                6    1    0    5          51:66     3
7.    SKN Hradec          6    1    0    5          45:71     3