Mistrovské fotbalové soutěže mužů OFS Hradec Králové 2017/18 pokračovaly o víkendu pátým kolem (OP a III. třída), IV. třídy měly na programu teprve čtvrté dějství.

Statistiky

Keepersport brankáři s vychytanou nulou – Jako OP: 3 – Tomek (Stěžery); CK Votrok III. třída: 2 – Hříbal (Malšova Lhota), Soukup (Libčany B), Tomek (Kosičky B); AM Gnol IV. třída A: 1 – Brom, Štěnička (Stěžery B), Černý (Jeníkovice), Petřík (Malšova Lhota B), Rešl (Sendražice), Šlor (Libřice); AM Gnol IV. třída B: 1 – Čihák (Nové Město n. C.), Sýkora (Dobřenice).

Kanonády: Lhota p. L. – N. Bydžov B (10:0), Malšova Lhota – Prasek (8:1), Dobřenice – Kobylice B (3:8), Klamoš – Převýšov B (6:1).

Střelci kola: 5 Dvořák (Kobylice B), 4 Čihák (Lhota p. L.), 3 M. Bělina (Cerekvice), Kmoníček (Roudnice B).

Gól hattricky v sezoně – 5 branek: Dvořák (Kobylice B); 4 branky + 1 hattrick: R. Koliáš (Kosičky A a B); 4 branky: Čihák (Lhota pod Libčany); 2 hattricky: Kmoníček (Roudnice B).

Gól kanonýři – Jako OP: 6 Hegr, V. Čihák (Lhota p. L.); CK Votrok III. třída: 10 Kafka (Lovčice); AM Gnol IV. třída A: 7 Jelen (Libřice); AM Gnol IV. třída B: 5 Dvořák (Kobylice B), Gorel (Červeněves B), Kotek (Dobřenice).

Smolaři kola – vlastní gól: E. Pařízek (N. Bydžov B), Votoček (Myštěves), R. Hanuš (Nepolisy B).

Branky v kole: Celkem ve 22 zápasech padlo 98 gólů (D 68, H 30), OP 32 (25/7), III. třída 25 (20/5), IV. třída A 16 (10/6), IV. třída B 25 (13/12).

Branky v sezoně: OP 170 (98/72), III. třída 177 (116/61), IV. třída A 77 (35/42), IV. třída B 85 (51/34), celkem 509 (300/209).

Penaltu proměnili: Jílek (Vysoká B), Kouba (Jeníkovice), Provazník (Hořiněves), Dvořák (Kobylice B).

Červené karty v kole: 4 (D 2/H 2) – Taichman (Dohalice), Vlasák (Roudnice B), Jar. Trejbal (N. Bydžov B), P. Šoltys (Ohnišťany).

Červené karty v sezoně: 11 (6/5).

Divácká návštěva v kole: 22 zápasů 1458 diváků (průměr 66).

Diváci celkem: 7198.

Návštěva kola: 120 Kunčice B – Myštěves.

Okresní přebor - sestava 5. kola

Soldán 2 (Kunčice B) – Pavlíček (Boharyně), Milan Stránský 2 (Kosičky), Špaček (Slavia Hradec B) – Charvát (Kunčice B), Matěj Gazdík (Dohalice), Kosyak 2 (Třebeš B), Vejchoda (Stěžery) – Čihák (Lhota pod Libčany), Petřík 2 (Cerekvice), F. Neumann (Probluz)

Lubomír Douděra