Ve výsledcích:

Hradecký deník okresní přebor starší žáci – 10. kolo: Převýšov/Červeněves – Nový Hradec 4:0.
11. kolo: Předměřice – Červeněves/Převýšov 2:0, Nový Hradec – Stěžery/Probluz 0:1, Hlušice – Třebeš B 0:13, Smiřice – Lhota p. L. 4:4.

Pořadí: 1. Třebeš B (skóre 75:12) 27 bodů, 2. Stěžery/Probluz (47:12) 27, 3. Převýšov (37:9) 24, 4. Lhota p. L. (39:30) 13, 5. Smiřice (32:27) 13, 6. Nový Hradec (25:20) 12, 7. Předměřice (10:49) 9, 8. Hlušice (8:52) 6, 9. Nepolisy (4:66) 0.

BD Group okresní přebor mladší žáci, finále A – 2. kolo: Kobylice – Černilov 0:7, Smiřice – Roudnice 0:8, Stěžery/Probluz – Kosičky 6:0, Skřivany – Nový Hradec 7:0, Malšovice – Kunčice 5:2, Třebeš B – Dohalice 4:2.

Pořadí: 1. Skřivany (skóre 10:0) 6 bodů, 2. Třebeš B (7:4) 6, 3. Malšovice (7:4) 4, 4. Roudnice (8:0) 3, 5. Černilov (7:0) 3, 6. Nový Hradec (8:7) 3, 7. Stěžery/Probluz (6:8) 3, 8. Smiřice (3:9) 3, 9. Dohalice (4:6) 1, 10. Kunčice (2:8) 0, 11. Kosičky (1:9) 0, 12. Kobylice (2:10) 0.

BD Group okresní přebor mladší žáci, finále B – 1. kolo: Převýšov/Červeněves – Malšova Lhota 2:0.
2. kolo: Předměřice – Prasek 5:0, Cerekvice – Lovčice 5:3, Třebeš dívky – Kratonohy 1:2, Vysoká – Převýšov 3:3.

Pořadí: 1. Kratonohy (skóre 5:2) 6 bodů, 2. Vysoká n. L. (7:3) 4, 3. Převýšov/Červeněves (5:3) 4, 4. FC Hradec žákyně (4:0) 3, 5. Předměřice (5:4) 3, 6. Cerekvice (5:7) 3, 7. Prasek (4:6) 3, 8. Třebeš dívky (1:2) 0, 9. Malšova Lhota (0:2) 0, 10. Ohnišťany (1:3) 0, 11. Lovčice (4:9) 0.

HLDS okresní přebor starší přípravka 7+1 – 10. kolo: Nový Hradec – Třebeš B 2:3, Stěžery – Třebeš dívly 4:3, Chlumec B – Hořiněves 5:1.
16. kolo: Černilov – Olympia Hradec C 5:3.

Pořadí: 1. Černilov (skóre 40:15) 21 bodů, 2. Malšovice (42:7) 18, 3. Třebeš B (33:18) 17, 4. Chlumec B (32:16) 15, 5. Stěžery (36:33) 13, 6. Nový Hradec (23:28) 7, 7. Hořiněves (7:58) 3, 8. Olympia Hradec C (3:5) 0, 9. Třebeš dívky (11:47) 0.
Poznámka: Do jarní části nově zařazen tým FC Olympia Hradec C.

Eurofin Management okresní přebor starší přípravka 4+1 – 10. kolo: Předměřice – Roudnice 8:3, FC Hradec dívky – Skřivany 3:2, Myštěves – Velichovky 10:3, Nepolisy – Lhota p. L. 5:9, Libčany – Kratonohy 2:5.

Pořadí: 1. Roudnice (skóre 122:30) 27 bodů, 2. Předměřice (101:27) 23, 3. Lhota p. L. (90:35) 20, 4. FC Hradec dívky (68:45) 19, 5. Skřivany (55:42) 19, 6. Kratonohy (77:52) 18, 7. Myštěves (51:66) 10, 8. Libčany (30:88) 6, 9. Nepolisy (38:155) 3, 10. Velichovky (32:124) 1 bod.

HLDS okresní přebor mladší přípravky 4+1 – turnaj 1A hř. Malšovice: Malšovice – Slavia Hradec 2:6, Třebeš C – Olympia Hradec B 0:8, Třebeš C – Slavia Hradec 0:8, Malšovice – Olympia Hradec B 1:3, Malšovice – Třebeš C 5:0.
Turnaj 1B hř. Černilov: Černilov – Předměřice 12:2, Černilov B – Dohalice 7:2, Černilov B – Předměřice 1:2, Černilov – Dohalice 12:1, Černilov – Černilov B 3:3.
Turnaj 1C hř. Nový Hradec: Nový Hradec – Lhota p. L. 4:4, Nový Hradec B – Libčany 7:1, Nový Hradec B – Lhota p. L. 1:7, Nový Hradec – Libčany 24:0, Nový Hradec – Nový Hradec B 6:0.
Turnaj 1D hř. Háječek: FC Hradec – Kobylice 2:1, FC Hradec B – Myštěves 9:2, FC Hradec B – Kobylice 3:6, FC Hradec – Myštěves 6:5, FC Hradec – FC Hradec B 1:9.
Turnaj 1E hř. Stěžery: Stěžery – Roudnice 3:0, Stěžery B – Kunčice 2:0, Loko Hradec – Roudnice 0:3, Stěžery – Kunčice 1:2, Stěžery B – Roudnice 3:4, Loko Hradec – Kunčice 0:9.
Turnaj 1F hř. Urbanice: Urbanice – Nové Město 1:7, FC Hradec žákyně – Kratonohy 3:9, FC Hradec žákyně – Nové Město 2:4, Urbanice – Kratonohy 5:6, Urbanice – FC Hradec žákyně 2:0.   (ld)