Obsazení rozhodčích a delegátů svazu


Krajský přebor – muži – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A1A2901 Náchod Deštné B – Přepychy ⋌ Vídeňský, Malý, Styblík – Přibyl NE
A1A2902 Libáň – Broumov ⋌ Kos, Urbánek, Vojka – Fuchs NE A1A2903 Olympia Hradec – Lhota p. L. KFS PA, KFS PA, KFS PA – Šotek NE A1A2904 Nový Bydžov – Česká Skalice Arnošt, Dujsík, Šmolka – Šimek NE A1A2905 Nová Paka – Černilov Malý, Medlík, Kazda – Wolf SO 1AA2906 Kostelec n. O. – Doudleby n. O. Zloch, Orel, Vojtěch – dodat. SO A1A2907 Milíčeves – Převýšov Vancl, Červíček, Kalaš – Prokop NE
A1A2908 Rychnov n. K. – Libčany ⋌ Rožnovský, Pavel Vítek, Vaníček – Novák NE


I. A třída – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A2A2501 Lázně Bělohrad – Jičín ⋌ Kubišta, Průcha, Pánek – Židík NE
A2A2502 Žacléř – Rudník ⋌ Hlaváč, Martínek, Mlíkovský, Doležal SO
A2A2503 Police n. M. – Vrchlabí ⋌ Vít, Novák, Špáta – Bajer NE
A2A2504 Trutnov B – Dvůr Králové B ⋌ Liebisch, Hlavsa, Příhoda – Svoboda SO
A2A2505 Malšovice – Chlumec n. C. ⋌ Tryzna, Čejchan, Šolc – dodat SO
A2A2506 Roudnice – Červený Kostelec ⋌ Jehlička, Horský, Lanta – Hubička SO
A2A2507 Kunčice – Nový Hradec ⋌ KFS PA, KFS PA, KFS PA – Fuchs SO


I. B třída – skupina A – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A3A2501 Robousy – Miletín ⋌ Králíček, Rožnovský, Vancl – Machata SO
A3A2502 Lánov – Hostinné ⋌ J. Valenta, Pánek, Kubišta – Krenčík SO
A3A2503 Pecka – Hořice ⋌ Jindáček, Kos, Vídeňský – Bartoš SO
A3A2504 Sobotka – Kosičky ⋌ Janota, Šiling, Kopiště – Šotek SO
A3A2505 Hlušice – Nový Bydžov B ⋌ Pešava, Staněk, Hušek – Hasan SO
A3A2506 Mostek – Staré Buky ⋌ Gorol, Otava, Novák – dodat SO
A3A2507 Jičín B – Železnice ⋌ Vojtěch, Hlavsa, Orel – Skalický NE


I. B třída – skupina B – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A3B2501 Velké Poříčí – Nové Město n. M. ⋌ Luňák, P. Hrabík, T. Hrabík – Přibyl SO
A3B2502 Opočno – Vamberk ⋌ Janeček, Arnošt, Šmolka – Prokop SO
A3B2503 Častolovice – Ohnišov ⋌ Vojka, Filip, Urbánek – dodat SO
A3B2504 Černíkovice – Teplice n. M. ⋌ D. Bárta, Nožka, Vašíček – Šolc Petr NE
A3B2505 Dohalice – Jaroměř ⋌ Styblík, Vít, Roman – Košťál SO
A3B2506 Kratonohy – České Meziříčí ⋌ KFS PA, KFS PA, KFS PA – Mazura SO
A3B2507 Babí – Hronov ⋌ Svoboda, Pára, Zeman – Svoboda NE


Krajský přebor staršího dorostu – 31. kolo – 9. a 10. června 2007
C1A3101 Týniště – Rychnov n. K. ⋌ Slezák, Horský, Martínek 17.00 NE C1A3102 Dobruška – N. Bydžov B (hř. Dobruška ) Němeček, Jehlička, Jindáček 17.00 NE
C1A3103 Olympia Hradec – Broumov ⋌ Pára, okr., okr. 17.00 SO C1A3104 Č. Kostelec – Vrchlabí (hř. Úpice) Pálka, okr., okr. 14.45 SO C1A3105 Dvůr Králové – Třebeš (hř. Podharť) Šmída, Mlíkovský, Řeháček 12.45 NE
C1A3106 RSCM Rozkoš – Hořice ⋌ Franěk, Pálka, Králíček 17.00 NE
C1A3107 FKM Úpa – v o l n o
C1A3108 Nové Město – Nový Hradec ⋌ P. Bárta, Hummler, Jansa 17.00 NE C1A3109 Babí – Kunčice Vaníček, okr., okr. 12.30 SO


Krajský přebor mladšího dorostu – 31. kolo – 9. a 10. června 2007
D1A3101 Týniště – Rychnov n. K ⋌ Horský, Martínek, Slezák 14.45 NE D1A3102 Opočno – N. Bydžov B (hř. Dobruška) Jehlička, Jindáček, Němeček 14.45 NE
D1A3103 Olympia Hradec – Broumov ⋌ Pára, okr., okr. 14.45 SO D1A3104 Úpice – Vrchlabí (hř. Úpice) Pálka, okr., okr. 12.30 SO D1A3105 Dvůr Králové – Třebeš (hř. Podharť) Mlíkovský, Šmída, Řeháček 10.30 SO
D1A3106 RSCM Rozkoš – Hořice ⋌ Pálka, Králíček, Franěk 14.45 NE
D1A3107 FKM Úpa – v o l n o
D1A3108 Nové Město – Nový Hradec Hummler, Jansa, P. Bárta 14.45 NE D1A3109 Babí – Kunčice ⋌ Vaníček, okr., okr. 10.15 SO


I. třída dorostu – skupina A – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 14.45
C2A2901 FKM Úpa B – Hlušice ⋌ Šiling 11.45 NE
C2A2902 Jičín – Hostinné ⋌ Hlavsa, Orel NE C2A2903 Robousy – Dolní Branná Vídeňský 10.00 SO
C2A2904 Žacléř – Lovčice ⋌ Kött 10.00 NE
C2A2905 Sobotka – Chlumec n. C. ⋌ Roman 10.00 SO
C2A2906 Nová Paka – Jičíněves ⋌ Kazda, Medlík SO
C2A2907 Volanov – Bílá Třemešná ⋌ dodat SO
C2A2908 Milíčeves – Kopidlno ⋌ Novák 10.00 SO


I. třída dorostu – skupina B – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 14.45
C2B2901 Smiřiče – Přepychy ⋌ T. Novotný SO
C2B2902 Třebechovice – Meziměstí ⋌ Fajfr SO C2B2903 Rychnov B – Lhota p. L. Urbánek 9.30 SO
C2B2904 Předměřice – Černilov ⋌ Zeman 17.00 SO
C2B2905 Police – Jaroměř ⋌ Novák, Špáta NE
C2B2906 Solnice – České Meziříčí ⋌ Hofman SO C2B2907 Kostelec n. O. – Doudleby n. O. Orel, Vojtěch SO
C2B2908 Vamberk – FKM Úpa C ⋌ Kučera SO


KP st.+ml. žáků – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 9.30+11.15
E1A2501+F1A2501 Náchod Deštné B – Nové Město (hř. Hamra) ⋌ Hummler 13.30+15.15 SO
E1A2502+F1A2502 Slavia Hradec – FC Hradec B ⋌ M. Novotný NE
E1A2503+F1A2503 Třebeš – Dvůr Králové ⋌ Svoboda SO
E1A2504+F1A2504 Olympia Hradec B – RMSK Cidlina B ⋌ Staněk NE
E1A2505+F1A2505 Vrchlabí – Hořice ⋌ Šiling SO
E1A2506+F1A2506 Broumov – Dobruška ⋌ Šolc SO
E1A2507+F1A2507 Rychnov n. K. – Jičín ⋌ Filip NE
KP st.+ml. žáků – 14. kolo – středa 13. června 2007 – 16.00+17.45
E1A1401+F1A1401 Nové Město – FC Hradec B ⋌ Hofman
E1A1402+F1A1402 Náchod Deštné B – Dvůr Králové (hř.Běloves) ⋌ Vašíček
E1A1403+F1A1403 Slavia Hradec – RMSK Cidlina B ⋌ Vojtěch
E1A1404+F1A1404 Třebeš – Hořice ⋌ Lavrenčíková
E1A1405+F1A1405 Olympia Hradec B – Dobruška ⋌ Hájek
E1A1406+F1A1406 Vrchlabí – Jičín ⋌ Gereg
E1A1407+F1A1407 Broumov – Rychnov n. K. ⋌ Kalaš
I.třída st. a ml. žáků sk. A – 21. kolo – 9. a 10. června 2007 – 9.30+11.15
E2A2101+F2A2101 Smiřice – Hostinné ⋌ Hušek SO
E2A2102+F2A2102 Jaroměř – Vrchlabí B ⋌ Vašíček NE
E2A2103+F2A2103 FKM Úpa B – N. Paka (hř. Horní St. Město)⋌ Řeháček 13.15+15.00 SO
E2A2104+F2A2104 Třebechovice – Chlumec ⋌ Arnošt SO
E2A2105+F2A2105 Pecka – Žacléř (hř. Pecka) ⋌ Gorol 13.00+14.45 NE
E2A2106+F2A2106 Červený Kostelec – Předměřice ⋌ Rožnovský SO
Dohrávka: E2A1902+F2A1902 FKM Úpa B – Smiřice (hř. H. St. Město)⋌ Korec 10. 6. 9.30+11.15 NE
I.třída st. a ml. žáků sk. B – 21. kolo –9. a 10. června 2007 – 9.30+11.15
E2B2101+F2B2101 Babí – Vamberk ⋌ Samko NE
E2B2102+F2B2102 RSCM Rozkoš – Meziměstí (hř. Provodov) ⋌ Čejchan SO
E2B2103+F2B2103 České Meziříčí – Hronov ⋌ Kučera NE
E2B2104+F2B2104 Solnice – Doudleby ⋌ Horský SO
E2B2105+F2B2105 Kostelec n. O. – Rychnov n. K. ⋌ Němeček SO
E2B2106+F2B2106 Týniště n. O. – Přepychy ⋌ Hlaváč, Pelová NE
Obsazení pro KFS Pardubice
A1A2705 Svitavy – FK AS Pardubice ⋌ Hofman, Samko, Tryzna 17.00 NE
A2A2506 Rosice – Libchavy ⋌ Brejcha, Šmída, Korec 1700 SO
A3A2501 Mikulovice – Staré Hradiště ⋌ Votruba, Svoboda, Franěk 17.00 SO
Soutěže ČMFS Praha
ČLSD+ČLMD – neděle 10. června 2007 – 10.15+12.30
FC Hradec Králové B – Viktoria Žižkov ⋌ ČMFS, Fajfr, Janeček
ČDSD + ČDMD – neděle 10. června 2007 – 10.00+12.15
Nový Bydžov – Mladá Boleslav B ⋌ ČMFS, Janata, dodat.
ČDSD + ČDMD – sobota 9. června 2007 – 12.30+14.45
Slavia Hradec Králové – Český Dub ⋌ ČMFS, Lněnička, Lavrenčíková
ČLSŽ + ČLMŽ – sobota 9. června 2007 – 10.15+12.00
FC Hradec Králové A – Sparta Praha ⋌ ČMFS, Hlavsa, Šmolka
ČDSŽ + ČDMŽ – sobota 9. června 2007 – 10.15 + 12.00
RMSK Cidlina – Česká Třebová ⋌ ČMFS, Pánek, Kubišta
Změny
C1A3204 Úpa – Rozkoš ⋌ Gereg, P.Valenta, Mlíkovský 13. 6. 2007 18.15 ST
D1A3204 Úpa – Rozkoš ⋌ P. Valenta, Gereg, Mlíkovský 13. 6. 2007 16.00 ST
E2A2203 Třebechovice – Žacléř ⋌ Krotil 13. 6. 2007 16.00+17.45 ST
Finále KP mladších přípravek
KP přípravky 10. 6. 2007 v 9.00 Třebechovice p. O. ⋌ Liebisch, Příhoda, Pešava