VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Z jednání činovníků ČMFS

KRÁLOVÉHRADECKO - Zpráva Českomoravského fotbalového svazu (Královéhradecký kraj)

31.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv



Obsazení rozhodčích a delegátů svazu


Krajský přebor – muži – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A1A2901 Náchod Deštné B – Přepychy ⋌ Vídeňský, Malý, Styblík – Přibyl NE
A1A2902 Libáň – Broumov ⋌ Kos, Urbánek, Vojka – Fuchs NE A1A2903 Olympia Hradec – Lhota p. L. KFS PA, KFS PA, KFS PA – Šotek NE A1A2904 Nový Bydžov – Česká Skalice Arnošt, Dujsík, Šmolka – Šimek NE A1A2905 Nová Paka – Černilov Malý, Medlík, Kazda – Wolf SO 1AA2906 Kostelec n. O. – Doudleby n. O. Zloch, Orel, Vojtěch – dodat. SO A1A2907 Milíčeves – Převýšov Vancl, Červíček, Kalaš – Prokop NE
A1A2908 Rychnov n. K. – Libčany ⋌ Rožnovský, Pavel Vítek, Vaníček – Novák NE


I. A třída – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A2A2501 Lázně Bělohrad – Jičín ⋌ Kubišta, Průcha, Pánek – Židík NE
A2A2502 Žacléř – Rudník ⋌ Hlaváč, Martínek, Mlíkovský, Doležal SO
A2A2503 Police n. M. – Vrchlabí ⋌ Vít, Novák, Špáta – Bajer NE
A2A2504 Trutnov B – Dvůr Králové B ⋌ Liebisch, Hlavsa, Příhoda – Svoboda SO
A2A2505 Malšovice – Chlumec n. C. ⋌ Tryzna, Čejchan, Šolc – dodat SO
A2A2506 Roudnice – Červený Kostelec ⋌ Jehlička, Horský, Lanta – Hubička SO
A2A2507 Kunčice – Nový Hradec ⋌ KFS PA, KFS PA, KFS PA – Fuchs SO


I. B třída – skupina A – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A3A2501 Robousy – Miletín ⋌ Králíček, Rožnovský, Vancl – Machata SO
A3A2502 Lánov – Hostinné ⋌ J. Valenta, Pánek, Kubišta – Krenčík SO
A3A2503 Pecka – Hořice ⋌ Jindáček, Kos, Vídeňský – Bartoš SO
A3A2504 Sobotka – Kosičky ⋌ Janota, Šiling, Kopiště – Šotek SO
A3A2505 Hlušice – Nový Bydžov B ⋌ Pešava, Staněk, Hušek – Hasan SO
A3A2506 Mostek – Staré Buky ⋌ Gorol, Otava, Novák – dodat SO
A3A2507 Jičín B – Železnice ⋌ Vojtěch, Hlavsa, Orel – Skalický NE


I. B třída – skupina B – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 17.00
A3B2501 Velké Poříčí – Nové Město n. M. ⋌ Luňák, P. Hrabík, T. Hrabík – Přibyl SO
A3B2502 Opočno – Vamberk ⋌ Janeček, Arnošt, Šmolka – Prokop SO
A3B2503 Častolovice – Ohnišov ⋌ Vojka, Filip, Urbánek – dodat SO
A3B2504 Černíkovice – Teplice n. M. ⋌ D. Bárta, Nožka, Vašíček – Šolc Petr NE
A3B2505 Dohalice – Jaroměř ⋌ Styblík, Vít, Roman – Košťál SO
A3B2506 Kratonohy – České Meziříčí ⋌ KFS PA, KFS PA, KFS PA – Mazura SO
A3B2507 Babí – Hronov ⋌ Svoboda, Pára, Zeman – Svoboda NE


Krajský přebor staršího dorostu – 31. kolo – 9. a 10. června 2007
C1A3101 Týniště – Rychnov n. K. ⋌ Slezák, Horský, Martínek 17.00 NE C1A3102 Dobruška – N. Bydžov B (hř. Dobruška ) Němeček, Jehlička, Jindáček 17.00 NE
C1A3103 Olympia Hradec – Broumov ⋌ Pára, okr., okr. 17.00 SO C1A3104 Č. Kostelec – Vrchlabí (hř. Úpice) Pálka, okr., okr. 14.45 SO C1A3105 Dvůr Králové – Třebeš (hř. Podharť) Šmída, Mlíkovský, Řeháček 12.45 NE
C1A3106 RSCM Rozkoš – Hořice ⋌ Franěk, Pálka, Králíček 17.00 NE
C1A3107 FKM Úpa – v o l n o
C1A3108 Nové Město – Nový Hradec ⋌ P. Bárta, Hummler, Jansa 17.00 NE C1A3109 Babí – Kunčice Vaníček, okr., okr. 12.30 SO


Krajský přebor mladšího dorostu – 31. kolo – 9. a 10. června 2007
D1A3101 Týniště – Rychnov n. K ⋌ Horský, Martínek, Slezák 14.45 NE D1A3102 Opočno – N. Bydžov B (hř. Dobruška) Jehlička, Jindáček, Němeček 14.45 NE
D1A3103 Olympia Hradec – Broumov ⋌ Pára, okr., okr. 14.45 SO D1A3104 Úpice – Vrchlabí (hř. Úpice) Pálka, okr., okr. 12.30 SO D1A3105 Dvůr Králové – Třebeš (hř. Podharť) Mlíkovský, Šmída, Řeháček 10.30 SO
D1A3106 RSCM Rozkoš – Hořice ⋌ Pálka, Králíček, Franěk 14.45 NE
D1A3107 FKM Úpa – v o l n o
D1A3108 Nové Město – Nový Hradec Hummler, Jansa, P. Bárta 14.45 NE D1A3109 Babí – Kunčice ⋌ Vaníček, okr., okr. 10.15 SO


I. třída dorostu – skupina A – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 14.45
C2A2901 FKM Úpa B – Hlušice ⋌ Šiling 11.45 NE
C2A2902 Jičín – Hostinné ⋌ Hlavsa, Orel NE C2A2903 Robousy – Dolní Branná Vídeňský 10.00 SO
C2A2904 Žacléř – Lovčice ⋌ Kött 10.00 NE
C2A2905 Sobotka – Chlumec n. C. ⋌ Roman 10.00 SO
C2A2906 Nová Paka – Jičíněves ⋌ Kazda, Medlík SO
C2A2907 Volanov – Bílá Třemešná ⋌ dodat SO
C2A2908 Milíčeves – Kopidlno ⋌ Novák 10.00 SO


I. třída dorostu – skupina B – 29. kolo – 9. a 10. června 2007 – 14.45
C2B2901 Smiřiče – Přepychy ⋌ T. Novotný SO
C2B2902 Třebechovice – Meziměstí ⋌ Fajfr SO C2B2903 Rychnov B – Lhota p. L. Urbánek 9.30 SO
C2B2904 Předměřice – Černilov ⋌ Zeman 17.00 SO
C2B2905 Police – Jaroměř ⋌ Novák, Špáta NE
C2B2906 Solnice – České Meziříčí ⋌ Hofman SO C2B2907 Kostelec n. O. – Doudleby n. O. Orel, Vojtěch SO
C2B2908 Vamberk – FKM Úpa C ⋌ Kučera SO


KP st.+ml. žáků – 25. kolo – 9. a 10. června 2007 – 9.30+11.15
E1A2501+F1A2501 Náchod Deštné B – Nové Město (hř. Hamra) ⋌ Hummler 13.30+15.15 SO
E1A2502+F1A2502 Slavia Hradec – FC Hradec B ⋌ M. Novotný NE
E1A2503+F1A2503 Třebeš – Dvůr Králové ⋌ Svoboda SO
E1A2504+F1A2504 Olympia Hradec B – RMSK Cidlina B ⋌ Staněk NE
E1A2505+F1A2505 Vrchlabí – Hořice ⋌ Šiling SO
E1A2506+F1A2506 Broumov – Dobruška ⋌ Šolc SO
E1A2507+F1A2507 Rychnov n. K. – Jičín ⋌ Filip NE
KP st.+ml. žáků – 14. kolo – středa 13. června 2007 – 16.00+17.45
E1A1401+F1A1401 Nové Město – FC Hradec B ⋌ Hofman
E1A1402+F1A1402 Náchod Deštné B – Dvůr Králové (hř.Běloves) ⋌ Vašíček
E1A1403+F1A1403 Slavia Hradec – RMSK Cidlina B ⋌ Vojtěch
E1A1404+F1A1404 Třebeš – Hořice ⋌ Lavrenčíková
E1A1405+F1A1405 Olympia Hradec B – Dobruška ⋌ Hájek
E1A1406+F1A1406 Vrchlabí – Jičín ⋌ Gereg
E1A1407+F1A1407 Broumov – Rychnov n. K. ⋌ Kalaš
I.třída st. a ml. žáků sk. A – 21. kolo – 9. a 10. června 2007 – 9.30+11.15
E2A2101+F2A2101 Smiřice – Hostinné ⋌ Hušek SO
E2A2102+F2A2102 Jaroměř – Vrchlabí B ⋌ Vašíček NE
E2A2103+F2A2103 FKM Úpa B – N. Paka (hř. Horní St. Město)⋌ Řeháček 13.15+15.00 SO
E2A2104+F2A2104 Třebechovice – Chlumec ⋌ Arnošt SO
E2A2105+F2A2105 Pecka – Žacléř (hř. Pecka) ⋌ Gorol 13.00+14.45 NE
E2A2106+F2A2106 Červený Kostelec – Předměřice ⋌ Rožnovský SO
Dohrávka: E2A1902+F2A1902 FKM Úpa B – Smiřice (hř. H. St. Město)⋌ Korec 10. 6. 9.30+11.15 NE
I.třída st. a ml. žáků sk. B – 21. kolo –9. a 10. června 2007 – 9.30+11.15
E2B2101+F2B2101 Babí – Vamberk ⋌ Samko NE
E2B2102+F2B2102 RSCM Rozkoš – Meziměstí (hř. Provodov) ⋌ Čejchan SO
E2B2103+F2B2103 České Meziříčí – Hronov ⋌ Kučera NE
E2B2104+F2B2104 Solnice – Doudleby ⋌ Horský SO
E2B2105+F2B2105 Kostelec n. O. – Rychnov n. K. ⋌ Němeček SO
E2B2106+F2B2106 Týniště n. O. – Přepychy ⋌ Hlaváč, Pelová NE
Obsazení pro KFS Pardubice
A1A2705 Svitavy – FK AS Pardubice ⋌ Hofman, Samko, Tryzna 17.00 NE
A2A2506 Rosice – Libchavy ⋌ Brejcha, Šmída, Korec 1700 SO
A3A2501 Mikulovice – Staré Hradiště ⋌ Votruba, Svoboda, Franěk 17.00 SO
Soutěže ČMFS Praha
ČLSD+ČLMD – neděle 10. června 2007 – 10.15+12.30
FC Hradec Králové B – Viktoria Žižkov ⋌ ČMFS, Fajfr, Janeček
ČDSD + ČDMD – neděle 10. června 2007 – 10.00+12.15
Nový Bydžov – Mladá Boleslav B ⋌ ČMFS, Janata, dodat.
ČDSD + ČDMD – sobota 9. června 2007 – 12.30+14.45
Slavia Hradec Králové – Český Dub ⋌ ČMFS, Lněnička, Lavrenčíková
ČLSŽ + ČLMŽ – sobota 9. června 2007 – 10.15+12.00
FC Hradec Králové A – Sparta Praha ⋌ ČMFS, Hlavsa, Šmolka
ČDSŽ + ČDMŽ – sobota 9. června 2007 – 10.15 + 12.00
RMSK Cidlina – Česká Třebová ⋌ ČMFS, Pánek, Kubišta
Změny
C1A3204 Úpa – Rozkoš ⋌ Gereg, P.Valenta, Mlíkovský 13. 6. 2007 18.15 ST
D1A3204 Úpa – Rozkoš ⋌ P. Valenta, Gereg, Mlíkovský 13. 6. 2007 16.00 ST
E2A2203 Třebechovice – Žacléř ⋌ Krotil 13. 6. 2007 16.00+17.45 ST
Finále KP mladších přípravek
KP přípravky 10. 6. 2007 v 9.00 Třebechovice p. O. ⋌ Liebisch, Příhoda, Pešava

31.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 23 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KUCHAŘ/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Požadujeme: vyučení příp. praxe podmínkou, chuť pracovat a učit se, být týmový hráč, - Nabízíme: zaměstnanecké stravování, zlevněné vstupy do gymu aj., služební tarif, teambuildingy, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: marketing@napalmovce.cz. Pracoviště: Restaurace na palmovce, Československé armády, č.p. 275, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Zuzana Kotyzová, +420 604 781 478. Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 800 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže LISAŘ/-KA (OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU, ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20800 kč. Volných pracovních míst: 14. Poznámka: LISAŘ/-KA (OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU, ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PRYŽE), - Místo výkonu práce: Trelleborg Bohemia, a.s., Akademika Bedrny 531/8a, Hradec Králové, - PP na dobu neurčitou, nástup od 19. 4. 2018, jedná se o agenturní zaměstnávání , - Náplň práce: obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu, - Požadujeme: min. základní vzdělání, - V případě zájmu o pracovní pozici se můžete osobně dostavit na adresu třída Karla IV. 467/20, 500 02 Hradec Králové a to v pondělí a středu od 9:00 do 15:00 hod. , - Kontaktní osoba: p. Anatoli Yukhimuk, tel. č.: 777 977 679 (volat Po - Pá od 9:00 hod. do 15:00 hod.). Pracoviště: Personální agentura hradec králové s.r.o.- pracoviště, Akademika Bedrny, č.p. 531, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Anatoli Yukhimuk, +420 777 977 679. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 500 Kč Lektoři dalšího vzdělávání LEKTOR/-KA KURZU "SOUVISLOSTI PROCESŮ PŘI RECYKLACI PLASTŮ, MATERIÁLY, JEJICH IDENTIFIKACE A VLASTNOSTI. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LEKTOR/-KA KURZU "SOUVISLOSTI PROCESŮ PŘI RECYKLACI PLASTŮ, MATERIÁLY, JEJICH IDENTIFIKACE A VLASTNOST, - DPP, nástup od ledna 2019, - Náplň práce: lektor pro desetidenní kurz, který se zaměří na recyklaci odpadů a zpracování technických plastů do formy granulátů pro jejich další využití, - Požadujeme praxi a vzdělání v oboru chemie a zkušenosti s lektorskou činností, - Nabízíme: odměna za den školení je 4 000 Kč, - V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.cu, do předmětu e-mailu uveďte "lektorka kurzu "Souvislosti procesů při recyklaci plastů, materiály, jejich identifikace a vlastnosti". Pracoviště: Ing. et bc. lenka štichauerová - pracoviště, třída snp, třída SNP, č.p. 733, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Radek Kahánek, +420 604 500 052. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Finanční poradce 20 000 Kč Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 70000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: obchodní zástupce v oblasti prodeje elektřiny a plynu,, - Předchozí zkušenosti vítány, ŘP sk. B výhodou, - Nabízíme: auto, mobil, volnou pracovní dobu, SIM kartu, příjemný kolektiv a nadstandardní ohodnocení, - V případě zájmu nás kontaktujte osobně (v ulici ČSA 287/19, Hradec Králové, a to v pondělí až pátek mezi 9. a 10hod), telefonicky, kontaktní osoba: Hlásný František, tel. 725 005 686. Pracoviště: Františkovy energie s.r.o. - hk, Československé armády, č.p. 287, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: František Hlásný, +420 725 005 686.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Celkovým šampionem Tip ligy se stal Matuška

Ilustrační foto

Hradecké fotbalové osobnosti: Tradiční vyhlášení hostí Duran

Třetina splněna. Chrudim vykročila za postupem výhrou 4:0

Chrudim - První zápas ze tří, první výhra. Chrudimští futsalisté mají za sebou kvalitní vstup do domácího turnaje v rámci elitní fáze Ligy mistrů. Po rozpačitém začátku proti Lidě zvítězili nad běloruským mistrem 4:0 a jejich šance na postup začíná nabírat reálnějších kontur.

Jičín bez Šulce jasně padl

Východní Čechy, Jičín - Do utkání ve Frýdku-Místku házenkáři Jičína vstupovali jako favorité, především kvůli nejlepší obraně v extralize. Jenže na palubovce soupeře tento fakt nepotvrdili, dostali nejvíce branek v letošní sezoně a prohráli 30:36.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT