Dvanácté dějství pro Žákovou

Vítězkou 12. dějství se stala Monika Žáková z Hradce Králové (startovní číslo HK0162), jež jako jediná z celého startovního pole získala 14 bodů.

Prosíme úspěšnou soutěžící, aby co nejrychleji kontaktovala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutný pivní balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Celkovou šampionkou je po dramatickém finiši Eleonor Geletičová ze Sloupna. Na druhém místě skončil dlouho vedoucí Aleš Doležal z Chlumce nad Cidlinou. Třetí příčku obsadil Karel Dušek z Prasku (o třetím místě rozhodla závěrečná Supertrefa).

Prosíme tři nejúspěšnější soutěžící celkového pořadí, aby se rovněž co nejrychleji ozvali na uvedený telefon, kde se domluví na předání cen od partnerů soutěže, kterými jsou pivovar Tambor, firma Elektro Berry a společnost TEAMline, výhradní dovozce sportovního vybavení značky JAKO.

Celkový vítěz podzimní Tip ligy se mimo jiné může těšit na dres s podpisy prvoligových fotbalistů FC Hradec Králové a sud piva Tambor.

Tipované duely 12. kola:
1.    Teplice – FC Hradec Králové   (0:1) 2
2.    SK Převýšov – Loko Vltavín   (1:1) 0
3.    Olympia HK – Domažlice         (1:1) 0
4.    Kratonohy – Turnov               (4:3) 1
5.    Vysoká n. L. – Chlumec n. C.  (4:0) 1
6.    Č. Kostelec – Nový Bydžov     (2:3) 2
7.    Vrchlabí – Třebeš                     (4:1) 1
8.    N. Bydžov B – Chlumec B        (3:0) 1
9.    Dohalice – Boharyně                (2:1) 1
10.    Starý Bydžov – Prasek           (3:4) 2

Supertrefa: V deseti odehraných duelech padlo dohromady 39 branek.

Konečné pořadí Tip ligy

LIGA MISTRŮ (1. – 8. místo)
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    75
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    2    73
HK0046    Karel Dušek, Prasek    2    72
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    2    72
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    67
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    2    67
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    5    66
HK0141    Markéta Pilařová, HK    2    66

EVROPSKÁ LIGA (9. – 28. místo)
HK0016    Václav Munzar, HK    11    64
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    63
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    2    63
HK0042    Alois Dejl, Jičín    2    63
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    2    63
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    60
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    5    60
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    2    60
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    57
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    2    57
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    -1    57
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    -1    57
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    8    55
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    5    55
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    5    54
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    2    54
HK0154    Petr Vacek, HK    2    54
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    -1    54
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    -1    54
HK0197    Matěj Zima, Prasek    2    52

I. LIGA (29. – 55. místo)
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    51
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    5    51
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    5    51
HK0090    Václav Polívka, HK    5    51
HK0056    Martin Taichman, Prasek    5    51
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    2    51
HK0116    Markéta Pražáková, HK    2    51
HK0104    Tomáš Chabada, HK    -1    51
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    -1    51
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    -1    51
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    5    49
HK0011    Miloš Uher, Hořice    5    49
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    2    49
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    -4    49
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    8    48
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    8    48
HK0177    Roman Hýsek, HK    5    48
HK0058    Josef Taichman, Prasek    5    48
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    5    48
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    2    48
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    48
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    2    48
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    2    48
HK0091    František Hnik, Lužany    -1    48
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -1    48
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    -1    48
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    -1    48

FNL (56. – 80. místo)
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    11    46
HK0012    Jakub Uher, Hořice    8    46
HK0198    Radek Zima, Prasek    8    46
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    -1    46
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    8    45
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    5    45
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    2    45
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    2    45
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    2    44
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    8    43
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    43
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    -1    43
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    8    42
HK0106    Petr Cílek, HK    5    42
HK0112    Zdena Havránková, HK    5    42
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    5    42
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    42
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    5    42
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    2    42
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    2    42
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    2    42
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    2    42
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    -1    42
HK0083    Michal Kozák, HK    -1    42
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    -1    42

ČFL (81. – 103. místo)
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    5    40
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    5    40
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    5    40
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    5    40
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    2    40
HK0216    Petr Koza, HK    -1    40
HK0217    Jana Kozová, HK    -1    40
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    -1    40
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    -4    40
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    11    39
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    8    39
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    8    39
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    8    39
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    5    39
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    5    39
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    39
HK0115    Ladislav Havránek, HK    2    39
HK0086    David Zelený, Pardubice    2    39
HK0139    Marcel Pilař, HK    0    39
HK0089    František Hnik ml., Lužany    -1    39
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    38
HK0148    Radek Sejtko, HK    5    38
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    2    38

DIVIZE (104. – 127. místo)
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    36
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    36
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    5    36
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    2    36
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    2    36
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    36
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    -4    36
HK0199    Pavel Brett, Králíky    5    35
HK0222    Jan Hanuš, HK    5    35
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    0    35
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    0    35
HK0223    Monika Hádková, HK    -1    35
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    11    34
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    2    34
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    2    34
HK0228    Věra Mikasová, N. Bydžov    5    33
HK0230    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    5    33
HK0107    Martin Cílek, HK    2    33
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    2    33
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    0    33
HK0103    Jiří Chabada, HK    -1    33
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    2    31
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    2    31
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    -4    31

KRAJSKÝ PŘEBOR (128. – 154. místo)
HK0119    Roman Kupka, Polánky    8    30
HK0108    Monika Cílková, HK    5    30
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    5    30
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    5    30
HK0229    Petr Mikas, N. Bydžov    5    30
HK0067    David Hubený, Převýšov    2    30
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    2    30
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    2    30
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    30
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    0    30
HK0170    Klára Zámečníková, HK    0    30
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    -1    30
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    -1    30
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    -1    30
HK0025    Vladimír Racek, HK    -1    30
HK0024    Martin Šmied, Smržov    -1    30
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    2    29
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    -1    29
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    5    28
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    8    27
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    8    27
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    5    27
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    5    27
HK0164    Kamil Žák, HK    5    27
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    2    27
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    -1    27
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    -7    27

I. A TŘÍDA (155. – 178. místo)
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    25
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    8    24
HK0110    Petra Galová, Urbanice    5    24
HK0114    David Havránek, HK    5    24
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    24
HK0113    Michal Tvrdek, HK    5    24
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    2    24
HK0165    Roman Žák, HK    2    24
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    0    23
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    -4    23
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    5    22
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    5    22
HK0206    Roman Machač, HK    0    22
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    -1    22
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    -1    22
HK0225    Marie Hanušová, HK    8    21
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    8    21
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    2    21
HK0175    Michal Šulc, Černilov    2    21
HK0087    Milan Řehák, Libotov    -1    21
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    -1    21
HK0156    Petr Želiezko, HK    -1    21
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    -4    21
HK0085    Miloslav Kozák, HK    -4    21

I. B TŘÍDA (179. – 206. místo)
HK0149    Alena Sejtková, HK    5    19
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    19
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    5    18
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    2    18
HK0188    Bohumil Rulf, HK    0    18
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    0    18
HK0005    Marie Moníková, Ráby    -1    18
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    -1    18
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    -4    18
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    5    17
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    17
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    5    16
HK0246    František Vlášek, N. Bydžov    5    16
HK0190    Karel Přibyl, HK    -1    16
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    5    15
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    15
HK0006    Václav Moník, Ráby    -4    15
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    -7    15
HK0219    Marek Horáček, HK    2    14
HK0080    Michal Portych, HK    0    14
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    14
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    5    13
HK0244    Milan Matys, N. Bydžov    5    13
HK0245    Jaroslava Matysová, N. Bydžov    5    13
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    5    13
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    5    13
HK0243    Jiřina Vlášková, Prasek    5    13
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    -4    13

OKRESNÍ PŘEBOR (207. – 230. místo)
HK0162    Monika Žáková, HK    14    12
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    0    12
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    -1    12
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -4    12
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    -4    12
HK0138    Michal Kekelák, HK    0    11
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    0    11
HK0247    Josef Vlášek, Prasek    5    10
HK0155    Marie Vacková, HK    2    9
HK0163    Kamila Žáková, HK    -1    9
HK0240    Jiřina Tipér, N. Bydžov    0    8
HK0218    Ivan Dušek, HK    -1    8
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    7
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    6
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0234    Jana Kezívová, Neznámo    0    5
HK0232    Dominika Kezívová, Neznámo    0    5
HK0081    Václav Portych, HK    0    5
HK0241    Alois Tipér, N. Bydžov    0    5
HK0236    Ondřej Tipér, N. Bydžov    0    5
HK0239    Jiřina Tipovač, N. Bydžov    0    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5

III. TŘÍDA (231. – 249. místo)
HK0204    Dana Machačová, HK    0    4
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    -1    3
HK0233    Jožo Kezív, Neznámo    0    2
HK0237    Jan Tipovač, N. Bydžov    0    2
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0235    Ján Kezív, Neznámo    0    -1
HK0238    Zdeněk Tipér, N. Bydžov    0    -1
HK0242    Alois Tipovač, N. Bydžov    0    -1
HK0248    Jiří Hlavnička, Králíky    -1    -1
HK0227    Andrea Neumannová, HK    0    -2
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    0    -3
HK0249    Jan Krejčí, Podoliby    -4    -4
HK0220    Josef Horáček, HK    5    -7
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    -1    -7
HK0205    Daniel Machač, HK    0    -8
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    0    -9
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    -1    -9
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -1    -9
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    0    -12