Anketní otázka: Českým fotbalem po osmi letech zase otřásá korupční skandál, který vyšetřuje Policie ČR. Věříte, že dojde k potrestání viníků a že padnou exemplární tresty?

Július Bielik (bývalý fotbalový reprezentant): „Předseda disciplinární komise Jiří Golda je rázný člověk, který bude chtít pečlivé vyšetření celé kauzy. Proto věřím, pokud budou vážné důkazy, že ke konkrétním obviněním a trestům dojde. Zatím můžeme jen  spekulovat. Sudí Adámek učinil u notáře jakousi zpověď a je otázkou, co v ní doopravdy je. Měli bychom si počkat, takhle se můžeme jen domýšlet. Je pravdou, že podobné aféry vyznívají většinou do ztracena, protože nejsou důkazy."

Bohuslav Pilný (bývalý hráč Hradce a Liberce): „Abych pravdu řekl, tak nevěřím, i když bych si to moc přál. Dopadne to podobně jako před osmi lety. Nejsou adekvátní důkazy a také si myslím, že se to bude každý snažit zamést pod stůl. Muselo by na tom mít zájem co nejvíce lidí a takový dojem z aféry nemám. Očistit náš fotbal se pokusil Ivan Hašek, ale zabalil to, protože zjistil, že to není možné. Společnost je taková jaká je a ve fotbale se to jen odráží."

Radek Špryňar (sportovní redaktor Deníku): „Rád bych věřil… Jenže fotbalová chobotnice je tak srostlá s celým špinavým prostředím, že potrestáno bude maximálně pár jedinců (možná jeden klub) a pojede se dál ve stejných kolejích. V roce 2004 jsme si taky říkali, že rybník je konečně čistý. Uteklo pár let a špína se zase valí na povrch, fanouškovi je z toho právem zle. První liga je jen špička ledovce, lítají tam milionové sumy, jde se přes mrtvoly. Katastrofální situace ovšem panuje  v nižších soutěžích. Víkend, co víkend slýchávám, kdo kde koho zařízl, kdo komu záměrně ublížil. Je mi z toho taky zle…"

Hvězda kola

Michal Ordoš:
Hattrickem do sítě nebohé Příbrami se olomoucky kanonýr vyšvihl s dvanácti brankami na první místo střelecké tabulky. Trenér Hanáků Roman Pivarník o něm prohlásil, že fotbalista s aktuálně lepší formou po českých ligových trávnících neběhá.

Zklamání kola

Jan Šisler:
Prožil nešťastný zápas, na který bude chtít co nejdříve zapomenout. Hradecký bojovník před koncem utkání s Českými Budějovicemi naháněl Iva Táborského, na hraně vápna ho zfauloval, dostal červenou kartu a z následné penalty Jihočech Jakub Řezníček rozhodl.