Hradec B – Tesla Pardubice 0:0

Po opatrném začátku se do první příležitosti dostali hosté. V 17. minutě pálil z 25 metrů těsně vedle Vaňous. Ve 35. minutě zahrával na druhé straně trestný kop Uchytil, ale pardubický brankář Schejbal si se slabou střelou poradil. Pět minut před koncem prvního poločasu zahrával rohový kop Uchytil a Veselka mířil těsně vedle Schejbalovy branky. Ve 42. minutě byl po úderu loktem vyloučen pardubický Klement a hradeckému celku se tak naskytla dlouhá přesilovka.
Na začátku druhého poločasu se domácí snažili vyzrát na pardubickou defenzivu, ale obrana Tesly pracovala bezchybně. V 50. minutě pronikal do šestnáctky hostů Josef Dvořák, ale místo střely zvolil centr, na který žádný z jeho spoluhráčů nedosáhl. Od této doby měla hradecká juniorka míč častěji na svých kopačkách, ale hosté byli v zakončení nebezpečnější. V 65. minutě postupoval na branku Pišty pardubický Večerník, ale byl faulován. Následný přímý volný kop Brože mířil tři metry vedle hradecké branky. Později zastrašil Pištu prudkou střelou pardubický Jeřábek. V závěrečných deseti minutách se domácí snažili strhnout vedení na svoji stranu, ale žádnou šanci ke skórování si již nevypracovali.

Převýšov – Čelákovice 1:1

Převýšov nastoupil do utkání s již s novým hráčem Hradeckým, který přišel na hostování z FC Hradec Králové, Čelákovicím naopak chyběl nemocný Dozorec. Obě mužstva se od úvodního hvizdu rozhodčího snažila o aktivní a útočný fotbal. V úvodní čtvrthodině nebezpečně střílel z 20 metrů Krejčí, dva útoky Fejfara zastavil vždy praporek asistenta rozhodčího. Na druhé straně se v pokutovém území uvolnil Skuhravý, Petr jeho tvrdou střelu vyrazil. První branka utkání se zrodila v 19. minutě. To se na levé straně uvolnil Fejfar a poslal centr do pokutového území. Na správném místě a ve správnou chvíli stál Hradecký a ten už věděl, jak míč dopravit do sítě. V závěru poločasu zvýšili Čelákovičtí svoji aktivitu, v 41. minutě střílel z dobré pozice Jelínek, ale obrana domácích včas jeho střelu zblokovala na rohový kop. Vyrovnání se hosté dočkali v předposlední minutě prvního poločasu, kdy Skuhravý vysunul Hájka a ten se prosadíl střelou podél brankáře Petra - 1:1.
I v druhém poločasu jsme byli svědky zajímavého utkání s minimem gólových šancí. Patrně největší brankovou příležitost měl v 60. minutě Franc, ovšem jeho hlavička netrefila opuštěnou hostující branku. Nebezpečno bylo před oběma brankami převážně ze standardních situací, obrany obou mužstev pracovaly již spolehlivě. V závěru utkání se svěřenci trenéra Pilného snažili strhnout vítězství na svoji stranu, Čelákovice však pozornou obranou svůj první bod ze soupeřova hřiště získaly. V 89. minutě byl za zdržování hry vyloučen hráč Čelákovic Markuzi.

Velim – Předměřice 1:0

Předměřice byly domácím vyrovnaným soupeřem. Velim se ujala vedení na začátku druhého poločasu. Hektický byl závěr zápasu, nejprve Cejnar chytil pokutový kop a za chvíli nastřelili hosté břevno. V nastaveném čase navíc Slavoj přišel o vyloučeného Kotala.