VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak si stojíte v Tip lize?

HRADEC KRÁLOVÉ - Tip liga, průběžné pořadí

2.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Šíp/Burešová Alena



EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0031 Andrea Chabadová, Hr. Králové 14 51
HK0033 Jiří Chabada, Hradec Králové 17 42
HK0109 Roman Kupka, Třebechovice 17 42
HK0193 Oldřich Turek, Hradec Králové 14 42
HK0348 Ladislav Firbacher, Chlumec 20 39
HK0066 Jiří Spěšný, Roudnice 17 39
HK0032 Tomáš Chabada, Hradec Králové 14 39
HK0078 Petr Koza, Hradec Králové 14 39
HK0303 Stanislav Urban, Předměřice n. L. 14 39
HK0061 Aleš Kupka, Opočno 17 36
HK0044 Michal Pražák, Kunčice 17 36


I. LIGA (12. – 40. místo)
HK0333 Jiří Vrba, Hradec Králové 17 36
HK0210 Radko Petřík, Hradec Králové 14 36
HK0073 Franišek Mádlo, Lhota p. L. 11 36
HK0215 Petr Mašek, Hradec Králové 11 36
HK0093 Roman Machač, Hradec Králové 8 36
HK0085 Jan Havlík, Hradec Králové 5 36
HK0024 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec 5 36
HK0329 Petr Kopiště, Hradec Králové 17 35
HK0160 Marek Šulc, Nechanice 17 33
HK0071 František Zolman, Lhota p. L. 17 33
HK0196 David Havránek, Hradec Králové 14 33
HK0198 Zdena Havránková, Hr. Králové 14 33
HK0351 Roman Chalupa, Kratonohy 14 33
HK0345 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 14 33
HK0346 Petr Matějka, Stěžery 14 33
HK0019 Kateřina Medková, Divec 14 33
HK0344 Jiří Samek, Hradec Králové 14 33
HK0194 Jiří Pechar ml. Štolbova 322, 14 33
HK0168 Václav Tarantík, Smiřice 14 33
HK0159 Jaroslav Adamíra, Hradec Králové 11 33
HK0260 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 33
HK0135 Markét Hrubá, Libčany 11 33
HK0013 Květoslav Kvasnička, Kunčice 11 33
HK0143 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 11 33
HK0342 Roman Škaloud, Hradec Králové 11 33
HK0169 Václav Tarantík ml., 8 33
HK0092 Petr Zeliezko, Hradec Králové 8 33
HK0036 Oldřich Školník, Hradec Králové 5 33
HK0095 Láďa Koudelka, Roudnice 17 30


II. LIGA (41. – 68. místo)
HK0062 Karel Medlík, Hořice 14 30
HK0035 Serafín Motyka, Kunčice 14 30
HK0239 Ladislav Myška, Nepolisy 14 30
HK0021 Václav Polívka, Hradec Králové 14 30
HK0145 Šimon Přibyl, Třebechovice p. O. 14 30
HK0209 Zdeněk Dušek, Hradec Králové 11 30
HK0141 Ondřej Hofman, Černilov 11 30
HK0353 Martin Chalupa, Kratonohy 11 30
HK0011 Jitka Kvasničková, Puchlovice 11 30
HK0187 Lubomír Rak, Hradec Králové 11 30
HK0049 Bedřich Roubíček, Hradec Králové 11 30
HK0007 Josef Stránský, Libčany 11 30
HK0039 Lukáš Erbs, Hradec Králové 8 30
HK0030 Irena Chabadová, Hradec Králové 8 30
HK0098 Radek Chlad, Kosičky 8 30
HK0343 Jiří Janík, Hradec Králové 8 30
HK0278 Jan Koun, Svobodné Dvory 8 30
HK0079 Zdeněk Schlappl, Hradec Králové 8 30
HK0164 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 8 30
HK0233 Erik Pařízek, Starý Bydžov 5 30
HK0237 Lenka Taichmanová, Prasek 5 30
HK0398 Filip Firbacher, Chlumec 14 28
HK0004 Eliška Janderová, Hradec Králové 14 28
HK0358 Kamil Žák, Hradec Králové 14 28
HK0362 Jiří Janda, Vrchovnice 11 28
HK0378 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 11 28
HK0400 Miroslav Hrubý, Libčany 8 28


III. LIGA (69. – 100. místo)
HK0050 Markéta Pražáková, Hr. Králové 17 27
HK0276 Hana Burešová, Hradec Králové 14 27
HK0110 Vladimír Hradecký, Zábědov 14 27
HK0285 František Hrbáček, Hr. Králové 14 27
HK0192 Roman Hýsek, Hradec Králové 14 27
HK0352 Hana Chalupová, Kratonohy 14 27
HK0248 Pavel Šoltys, Ohnišťany 14 27
HK0118 Pavel Tomeš st., Nový Bydžov 14 27
HK0302 Josef Urban st., Předměřice 14 27
HK0323 Josef Buřič, Chlumec n. C. 11 27
HK0219 Jiří Hroneš čp. 93, 11 27
HK0253 Filip Gernat, Ohnišťany 11 27
HK0199 Ladislav Havránek, Hr. Králové 11 27
HK0099 Luboš Chlad, Kosičky 11 27
HK0058 Jaroslava Macková, Třebechovice 11 27
HK0200 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 11 27
HK0179 Petr Fejfar, Hradec Králové 8 27
HK0188 Jan Hojný, Hradec Králové 8 27
HK0212 Jan Hrdlička, Hradec Králové 8 27
HK0056 Jiří Macek, Třebechovice p. O. 8 27
HK0175 Lenka Přibylová, Hradec Králové 8 27
HK0170 Vlastimil Suchomel, Hr. Králové 8 27
HK0154 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 27
HK0017 Jakub Uher, Hořice 8 27
HK0304 Stanislav Urban st., Předměřice 8 27
HK0029 Jan Vojtěchovský II, Hr. Králové 8 27
HK0113 Otto Vodák, Hradec Králové 5 27
HK0330 Lenka Kopišťová, Hr. Králové 11 26
HK0367 Josef Horáček, Hradec Králové 11 25
HK0370 Tomáš Nosek, Hradec Králové 11 25
HK0371 Alena Walterová, Hr. Králové 11 25
HK0393 Pavel Klempíř, Osičky 8 25
HK0277 František Navrátil, Hr. Králové 14 24


DIVIZE (101. – 135. místo)
HK0334 Blanka Podlipná, Hradec Králové 14 24
HK0015 Jiří Polívka, Hradec Králové 14 24
HK0225 Milan Brandejs, Lovčice 11 24
HK0321 Božena Dostálová, Hradec Králové 11 24
HK0176 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 11 24
HK0157 Tomáš Luštěnec, Hradec Králové 11 24
HK0106 karel Miškář st., Dohalice 11 24
HK0010 Roman Novák, Mžany 11 24
HK0220 Richard Schejbal, Hradec Králové 11 24
HK0152 Martin Stloukal, Hradec Králové 11 24
HK0301 Josef Urban ml., Předměřice n. L. 11 24
HK0028 Jan Vojtěchovský, Hr. Králové 11 24
HK0288 Martina Černá, Hradec Králové 8 24
HK0080 Martin Grossman, 8 24
HK0272 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 8 24
HK0149 Ladislav Hofman, Černilov 8 24
HK0156 Jiří Hošek, Předměřice n. L. 8 24
HK0214 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové 8 24
HK0129 Václav Klapka, Hradec Králové 8 24
HK0047 František Klíma, Hradec Králové 8 24
HK0279 Michal Klíž, Smiřice 8 24
HK0136 Josef Lajdar, Hradec Králové 8 24
HK0186 Vladimír Syrůček, Hradec Králové 8 24
HK0009 Petr Voženílek, Lhota p. L. 8 24
HK0183 Jakub Žďárský, Hradec Králové 8 24
HK0089 Jaroslava Žítková, Plotiště 8 24
HK0267 Michal Bednář, Hradec Králové 5 24
HK0112 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 24
HK0020 Zdeněk Medek, Divec 5 24
HK0189 Pavel Pechar, Nechanice 5 24
HK0001 Petr Valenta, Hradec Králové 5 24
HK0103 Jiří Zima ml., Kosičky 5 24
HK0163 Iveta Šulcová, Černilov -1 24
HK0404 Jan Štenbera, Hradec Králové 8 23
HK0381 Martin Hopko, Sendražice 11 22


KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 200. místo)
HK0137 Zdena Lajdarová, Hradec Králové 11 22
HK0375 Josef Žák, Kratonohy 11 22
HK0364 Jiří Dvořák, Skřivany 5 22
HK0108 František Dušek, Holohlavy 0 22
HK0306 Vladimír Hubený, Převýšov 0 22
HK0274 Petr Všetečka, Předměřice n. L. 0 22
HK0354 Lubomír Chalupa, Kratonohy 17 21
HK0173 Tomáš Přibyl, Borohrádek 17 21
HK0016 Miloš Uher, Hořice 17 21
HK0222 Patrik Špaček, Lochenice 14 21
HK0221 Miroslav Špaček, Lochenice 14 21
HK0165 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 14 21
HK0339 Milan Dostál, Hradec Králové 11 21
HK0349 Martin Firbacher, Chlumec 11 21
HK0271 Monika Hádková, Hradec Králové 11 21
HK0269 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 11 21
HK0012 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 11 21
HK0003 Josef Novák, Mžany 11 21
HK0244 Marie Novotná, Nepolisy 11 21
HK0245 Bohumil Novotný, Nepolisy 11 21
HK0202 Petr Skřivan st., Lhota p. L. 11 21
HK0101 Eva Zimová, Kosičky 11 21
HK0263 Hana Bílková, Libčany 8 21
HK0259 Jaroslav Brzák, Smiřice 8 21
HK0275 Jiří Bureš, Hradec Králové 8 21
HK0060 Karel Dušek, Prasek 8 21
HK0142 Kateřina Hofmanová, Černilov 8 21
HK0340 Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové 8 21
HK0182 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 8 21
HK0034 Jan Motyka, Kunčice 8 21
HK0235 Ondřej Pařízek, Starý Bydžov 8 21
HK0195 Jiří Pechar st., Nechanice 8 21
HK0104 Jindřich Tér, Zachrašťany 8 21
HK0119 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 8 21
HK0087 Luděk Trojan, Hradec Králové 8 21
HK0083 Josef Vojtěch, Písek 8 21
HK0102 Jiří Zima st., Kosičky 8 21
HK0356 Jakub Banetka, Hradec Králové 5 21
HK0357 Jiří Banetka, Hradec Králové 5 21
HK0105 Josef Ficenec, Dobruška 5 21
HK0181 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 5 21
HK0133 Jaroslav Pavel, Malšova Lhota 5 21
HK0144 Michal Přibyl, Třebechovice p. O. 5 21
HK0290 Vlastilmil Urban, Hradec Králové 5 21
HK0242 Václav Vondruš, Starý Bydžov 5 21
HK0081 Michal Bena, Hradec Králové 2 21
HK0287 Jiří Černý, Hradec Králové 2 21
HK0100 Jan Zima, Kosičky 2 21
HK0268 Blanka Bednářová, Hr. Králové -1 21
HK0084 Jiří Bičiště, Hradec Králové 5 20
HK0380 Kamil Jíra, Kunčice 17 19
HK0005 Ladislav Jandera, Hr. Králové 14 19
HK0395 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 8 19
HK0386 Vratislav Dušek, Sendražice 5 19
HK0387 Václava Dušková, Sendražice 5 19
HK0389 Jakub Šimůnek, Předměřice 5 19
HK0388 Barbora Šimůnková, Předměřice 5 19
HK0026 Vítek Mottl, Hradec Králové 2 19
HK0360 Roman Žák, Hradec Králové 2 19
HK0107 Marie Mrkosová, Holohlavy 0 19
HK0246 Martin Zahrádka, Pamětník 0 19
HK0046 Jan Klíma, Malšova Lhota 14 18
HK0090 Zdeněk Zvolánek, Hr. Králové 14 18
HK0258 Zdeňka Dusová, Sendražice 11 18
HK0261 Marcel Gabriel, Vinary 11 18


I. TŘÍDA (201. – 295. místo)
HK0091 Jiří Haleš, Hradec Králové 11 18
HK0158 Jaromír Jarkovský, Librantice 11 18
HK0280 Josef Müller, Hradec Králové 11 18
HK0243 Pavlík Novotný, Nepolisy 11 18
HK0088 Otto Žitek, Plotiště 11 18
HK0128 Ivan Černík, Hradec Králové 8 18
HK0127 Hana Černíková, Hradec Králové 8 18
HK0040 Ondřej Erbs, Hradec Králové 8 18
HK0347 Jiří Havelka, Černožice 8 18
HK0125 Hana Kábrová, Hradec Králové 8 18
HK0234 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 8 18
HK0294 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 8 18
HK0185 Jan Kulda, Hradec Králové 8 18
HK0252 Markéta Matuškková, Černilov 8 18
HK0166 Petr Novotný, Chlumec n. C. 8 18
HK0155 Ivan Pícha, Hradec Králové 8 18
HK0171 Karel Přibyl, Hradec Králové 8 18
HK0305 Libor Slavík, Třebechovice p. O. 8 18
HK0063 Petra Sychrová, Hořice 8 18
HK0045 Oldřich Vávra, Hradec Králové 8 18
HK0232 Dagmar Zimová, Lodín 8 18
HK0266 Jan Bednář, Hradec Králové 5 18
HK0043 Jiří Brych, Hradec Králové 5 18
HK0121 Václav Čermák, Hradec Králové 5 18
HK0041 Jaroslav Erbs, Hradec Králové 5 18
HK0270 Jan Hanuš, Hradec Králové 5 18
HK0281 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 5 18
HK0216 Jiří Šulc, Praha 5 18
HK0184 Ladislav Žďárský, Hradec Králové 5 18
HK0094 Eva Doušová, Skochovice 2 18
HK0251 Jiří Gernat, Ohnišťany 2 18
HK0086 Zdeňka Matečková, Hr. Králové 2 18
HK0123 Marta Němečková, HK 2 18
HK0190 Václav Portych, Hradec Králové 2 18
HK0208 František Šimon, Nový Bydžov 2 18
HK0241 Vašek Vondruš, Starý Bydžov 2 18
HK0410 Přemysl Švarc, Lhota p. L. 8 17
HK0403 Svatopluk Kleňhar, Ohnišťany 2 17
HK0383 Luboš Radoň, Blešno 11 16
HK0397 Ladislav Leden, Zdechovice 5 16
HK0027 Matěj Mottl, Hradec Králové 5 16
HK0394 Johana Hanušová, Hr. Králové 2 16
HK0313 Vladimír Dolenský, Převýšov 0 16
HK0255 Milan Macura ml., Chlumec n. C. 0 16
HK0311 Petr Pilař st., Převýšov 0 16
HK0197 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 0 16
HK0315 Milan Vilímský, Nechanice 0 16
HK0180 Evžen Zvolánek, Jaroměř 0 16
HK0316 Alžběta Beránková, Svob. Dvory 14 15
HK0336 Lubomír Douděra, Hr. Králové 14 15
HK0213 Tomáš Pešava, Třebechovice 14 15
HK0191 Michal Portych, Hradec Králové 14 15
HK0117 Petr Tomeš, Nový Bydžov 14 15
HK0014 Josef Kopecký, Lhota p. L. 11 15
HK0139 Václav Kuchař, Hradec Králové 11 15
HK0114 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 11 15
HK0075 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 8 15
HK0022 Ladislav Navrátil, Chlum 8 15
HK0124 Jaromír Novotný, Olešnice 8 15
HK0247 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 8 15
HK0240 Nikola Vondrušová, Starý Bydžov 8 15
HK0229 Martin Beneš, Lužec n. C. 5 15
HK0317 Jiří Beránek, Svobodné Dvory 5 15
HK0291 Romana Černá, Hradec Králové 5 15
HK0054 Jaroslav Dančuk, Sendražice 5 15
HK0053 Jakub Dus, Sendražice 5 15
HK0273 Marie Hanušová, Hradec Králové 5 15
HK0211 Eva Hrdličková, Chlum 5 15
HK0134 Michaela Hrubá, Libčany 5 15
HK0337 Marie Kuklová, Hradec Králové 5 15
HK0065 Miloslav Liman, Hradec Králové 5 15
HK0327 Hana Pospíšilová, Hradec Králové 5 15
HK0338 Milan Ryšavý, Hradec Králové 5 15
HK0289 Miluše Urbanová, Hradec Králové 5 15
HK0138 Věra Kuchařová, Hradec Králové 2 15
HK0037 Michal Novotný, Hradec Králové 2 15
HK0172 Michal Přibyl II, Borohrádek 2 15
HK0132 Josef Hlavsa, Hradec Králové -1 15
HK0217 Petra Šulcová, Černilov -1 15
HK0402 Daniel Novotný, Barchov 11 14
HK0412 Miroslav Říha, Hredec Králové 11 14
HK0405 Jitka Štemberová, Hr. Králové 11 14
HK0408 Pavel Bartoš, Třebechovice 8 14
HK0122 Jan Mahelka, Hradec Králové 8 14
HK0377 Zuzana Bičišťová, Hradec Králové 0 14
HK0320 František Kraj, Hradec Králové 11 13
HK0363 Josef Dvořák, Třebechovice 8 13
HK0374 Michal Žák, Kratonohy 8 13
HK0373 Jaroslav Imlauf, Ohnišťany 2 13
HK0307 Pavel Hubený, Převýšov 0 13
HK0223 Tomáš Marek, Nepolisy 0 13
HK0298 Pavel Pilař, Převýšov 0 13
HK0299 Pavel Pilař ml., Převýšov 0 13
HK0006 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 0 13
HK0126 Jiří Kábr, Hradec Králové 11 12


OKRESNÍ PŘEBOR (296. – 355. místo)
HK0326 Pavel Pospíšil, Hradec Králové 11 12
HK0055 Ondřej Dus, Sendražice 8 12
HK0068 Marie Konečná, Hradec Králové 8 12
HK0111 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 8 12
HK0057 Stanislav Macek, Třebechovice p. O. 8 12
HK0249 Jiří Syřiště, Ohnišťany 8 12
HK0328 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 5 12
HK0231 Eduard Důbrava, Petrovice 5 12
HK0238 Josef Haltuf, Zadražany 5 12
HK0147 Václav Lukeš, Chlumec n. C. 5 12
HK0282 Alena Sejtková, Hradec Králové 5 12
HK0341 Hana Škaloudová, Hradec Králové 5 12
HK0042 Miroslav Ducho, Hradec Králové 2 12
HK0131 Vladimír Klapka, Hradec Králové 2 12
HK0077 Jana Kozová, Hradec Králové 2 12
HK0167 Jozef Kralovič, Olešnice 2 12
HK0284 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 2 12
HK0236 Josef Taichman, Prasek 2 12
HK0406 Roman Štembera, Horní Jelení 8 11
HK0365 Josef Štayr, Prasek 0 11
HK0390 Pavel Vejběra, Hradec Králové 0 11
HK0392 Vratislav Havelka, Hr. Králové 14 10
HK0361 Miroslav Černý, Hradec Králové 8 10
HK0025 Silvie Mottlová, Hradec Králové 8 10
HK0319 Milan Hanzl, Kosičky 5 10
HK0382 Jan Radoň, Blešno 5 10
HK0384 Jaroslav Ryba, Hradec Králové 5 10
HK0254 Milan Drobný, Chlumec n. C. 0 10
HK0008 Miloš Hlava, Hradec Králové 0 10
HK0312 Josef Hubený, Převýšov 0 10
HK0257 Hana Macurová, Chlumec n. C. 0 10
HK0297 Václav Pilař, Převýšov 0 10
HK0310 Petr Pilař ml., Převýšov 0 10
HK0207 Ondřej Truhlář, Roudnice 0 10
HK0283 Radek Sejtko, Hradec Králové 11 9
HK0322 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 8 9
HK0201 Emil Šrámek, Lhota p. L. 8 9
HK0218 Michal Šulc, Černilov 8 9
HK0069 Bohuslav Konečný, Hr. Králové 5 9
HK0293 Zdeněk Malý, Trávník 5 9
HK0146 Hynek Strnad, Dohalice 5 9
HK0250 Petr Šoltys, Ohnišťany 5 9
HK0002 Jan Bílek, Praskačka 2 9
HK0074 Jan Kulhánek, Hradec Králové 2 9
HK0318 Radka Kvasničková, Hr. Králové 2 9
HK0059 Miroslav Rys, Klamoš 2 9
HK0203 Jaroslav Veselovský, Prředměřice 2 9
HK0413 Adéla Hubená, Převýšov 0 9
HK0264 Hana Bílková st., Libčany -1 9
HK0292 Milan Pavlas, Libišany -1 9
HK0407 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 11 8
HK0369 Eva Brychová, Hradec Králové 5 7
HK0368 Josef Horáček II, Hradec Králové 5 7
HK0331 Zdeněk Košťál, Roudnice 5 7
HK0314 Zdeněk Kříž, Převýšov 0 7
HK0256 Milan Macura st., Chlumec n. C. 0 7
HK0204 Filip Novotný, Hradec Králové 0 7
HK0309 Martin Pilař, Převýšov 0 7
HK0051 Petr Škop, Hradec Králové 0 7
HK0399 František Horák, Syrovátka -1 7


BARÁŽ (356. – 414. místo)
HK0120 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 8 6
HK0018 Přemysl Kyral, Hradec Králové 5 6
HK0148 Klára Lukešová, Chlumec n. C. 5 6
HK0174 Kateřina Přibylová, Hr. Králové 5 6
HK0265 Jiří Bílek, Libčany 2 6
HK0076 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 2 6
HK0140 Gabriela Sováková, Praskačka 2 6
HK0097 Renata Chladová, Kosičky -1 6
HK0335 Ota Podlipný, Hradec Králové -7 6
HK0414 František Kraj ml., Hradec Králové 8 5
HK0038 Eva Brandejsová, Hradec Králové 0 5
HK0151 Milena Černá, Hrdadec Králové 0 5
HK0324 Iveta Fryntová, Předměřice n. L. 0 5
HK0161 Lenka Hušková, Hradec Králové 0 5
HK0372 Marcel Tuček, Stěžery 5 4
HK0308 David Hubený, Převýšov 0 4
HK0286 Michal Novák, Hvozdnice 0 4
HK0206 Leoš Truhlář, Hradec Králové 0 4
HK0385 Vojtěch Ryba, Hradec Králové -1 4
HK0230 Žaneta Zimová, Lodín 8 3
HK0262 Dušan Malinský, Libčany 5 3
HK0072 František Němeček, Hr. Králové 5 3
HK0023 Jaroslav Sehnoutka st., Hr. Králové 5 3
HK0224 Miloš Luňák, Chlumec n. C. 2 3
HK0409 Martin Lysa, Hradec Králové 0 3
HK0411 Josef Žaloudek, Hradec Králové 0 3
HK0228 Petr Dvořák, Choceň 0 2
HK0177 Martin Lochman, Nový Bydžov 0 2
HK0178 Alena Lochmanová, Nový Bydžov 0 2
HK0366 Zdeněk Petříček, Hradec Králové 0 2
HK0070 Petr Polanský, 0 2
HK0376 Zdeněk Rejvold, Plotiště 0 2
HK0332 Zdeněk Košťál II, Roudnice 2 1
HK0359 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 1
HK0296 Vladislava Andrysíková, Převýšov 0 1
HK0153 Josef Hubáček, Hradec Králové 0 1
HK0067 Radek Matys, Nový Bydžov 0 1
HK0205 Daniela Novotná, Hradec Králové 0 1
HK0052 Jana Škopová, Hradec Králové 0 1
HK0355 Alena Minaříková, Mělník 8 0
HK0064 František Marek, Nový Bydžov 5 0
HK0115 Móňa Štěrbová, Chlumec n. C. 2 0
HK0227 Pavel Dvořák, Choceň 0 0
HK0401 Michal Sobotka, Hradec Králové 0 0
HK0130 Václav Klapka st., -4 0
HK0295 Nikola Andrysíková, Převýšov 0 -1
HK0379 Jan Bičiště, Hradec Králové 0 -1
HK0150 Josef Černý, Hradec Králové 0 -1
HK0162 Jiří Pilař, Hradec Králové 0 -1
HK0325 Jiří Voborník, Předměřice n. L. 0 -1
HK0350 Přemysl Vonka, Hradec Králové 0 -1
HK0116 Petr Dušek, Chlumec 0 -2
HK0096 Stáňa Koudelková, Roudnice 0 -2
HK0226 Jindřich Dvořák, Choceň 0 -4
HK0048 Milan Smolka, Hradec Králové 0 -4
HK0082 Viktor Vojtěch, Písek 0 -4
HK0300 Václav Pilař, Lovčice 0 -9
HK0396 David Leden, Zdechovice -4 -11
HK0391 Jaroslava Havelková, Hr. Králové -4 -14


2.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 330 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních UKLÍZEČ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14330 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: UKLÍZEČ/KA, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní doba od 6:00 do 14:30, - Požadujeme: doložení dokladu o dokončeném studiu, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, trestní bezúhonnost, samostatnost, pečlivost, - Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, jednosměnný provoz, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Ing. Fišerová Magdaléna, e-mail: mfiserova@ddhk.cz, tel.: 723 609 049 od 8:00 do 15:00, - Příjem přihlášek průběžně. Pracoviště: Domov u biřičky, K Biřičce, č.p. 1240, 500 08 Hradec Králové 8. Informace: Magdaléna Fišerová, +420 723 609 049.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Malíř / natěrač 200 Kč

Malíři interiérů MALÍŘ/-KA POKOJŮ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MALÍŘ/-KA POKOJŮ, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: malířské a dokončovací práce, - Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, praxe v oboru, pracovitost, spolehlivost, přímé jednání, - V případě zájmu kontaktujte: Sláma Radek, tel.: 777 258 727 (volat od 8 - 15 hod.), e-mail: slama.malby@seznam.cz. Pracoviště: Radek sláma - pracoviště východní čechy, Vážní, č.p. 953, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Radek Sláma, +420 777 258 727.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků PRODEJCE/-KYNĚ NÁBYTKU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRODEJCE/-KYNĚ NÁBYTKU, - PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, - Vítána: praxe na obddobné pozici, - Nabízíme: stravenky, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: vedouci.hradec@asko.net. Pracoviště: Asko-nábytek, spol. s r.o. - hk, Rašínova třída, č.p. 1669, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Bendlová, Vojtko, +420 734 411 087.

Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 150 Kč

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SERVISNÍ TECHNIK/-ČKA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: údržba strojů a zařízení (kompresory a sušičky), servisní práce u zákazníka v tuzemsku i zahraničí (SK), montáž nových technologií. , - Požadujeme: ukončené SOU se strojním zaměřením, oprávnění dle vyhlášky 50/78 - podmínkou § 6 nebo vyšší, ochota cestovat, zkušenosti s kompresory výhodou, - Nabízíme: příspěvek na stravování , - V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: iva.soldatova@mondo.cz. Pracoviště: Mondo s.r.o., Vážní, č.p. 899, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Iva Soldátová, .


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Glajcha s přáními. Při setkání vedení města, stavební společnosti BAK a zástupců SVČ k dokončení hrubé staby areálu Na Nivách využil možnost zavěsit přání na stromek i starosta Ivan Adamec.
22

V Trutnově přestavují Nivy, s moderním centrem volného času vyroste 3D bludiště

Velká cena Nové Město nad Metují
6

„Nováč“ propojí čtyři kontinenty

Čurby: Bojiště je náš domov a doufám, že vždycky bude

Královéhradecko, Trutnov /ROZHOVOR; FOTO, VIDEO/ - Bojištěm duní od středy do neděle nejtvrdší metalový nářez. Světově výjimečná přehlídka 84 kapel z Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Asie, Austrálie a Afriky má jméno Obscene Extreme.

Mountfieldu patří mezi kluby v Evropě 17. příčka!

Hradec Králové - Evropská špička. Ano, patří mezi ni i hokejový Hradec Králové!

Opomíjený park s jezírkem na Slezském Předměstí se promění

Hradec Králové - Park Háječek, o jehož existenci někteří obyvatelé města nemají ani ponětí, se dočká revitalizace. V parku na Slezském Předměstí se vykácí staré a nevhodné stromy a náletové dřeviny. Poté se vysadí stromy nové.

Ukrajinec si dovolil luxus, přesto slavil

Východní Čechy, Pardubice - Bez Navary ale s jednou „šíleností“. Tradiční účastník festivalu Czech Open David Navara na 29. ročníku chybí. Ve Fischerových šachách se tak otevřela šance pro další. Za pačesy ji chytil Vitalyi Bernadskyi, který si dovolil luxus vynechání prvního kola…

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT