Vítězkou čtvrtého dějství se stala Milada Bílková z Praskačky (startovní číslo HK0223), jež získala jako jediná z celého startovního pole dvanáct bodů. Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktovala sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává pivní cenu od královédvorského pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných duelů čtvrtého kola
1.     Dynamo České Budějovice – FC Hradec Králové  (0:3) 2
2.     SK Převýšov – FK Dobrovice                               (1:3) 2
3.     Admira Praha – FC Olympia Hradec Králové          (0:0) 0
4.     FC Slavia Hradec Králové – SK Jičín                       (0:0) 0
5.     SK Roudnice – TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší      (1:3) 2
6.     SK Čechie Hlušice – FK Trutnov C                         (2:4) 2
7.     TJ Sokol Stěžery – TJ Sokol Kratonohy B              (2:2) 0
8.     Cerekvice nad Bystřicí – Nový Hradec Králové B   nehráno
9.     SK Smiřice B – SK Slavia Libřice                             (0:1) 2
10.     SK Převýšov B – FC Spartak Kobylice B              (4:8) 2

Supertrefa: V devíti utkáních padlo dohromady 34 branek.

Průběžné pořadí po 4. kole: Šoltys drží devítibodový náskok

LIGA MISTRŮ (1. – 8. místo)
HK0157    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    3    30
HK0065    Petr Mašek, Čeperka    9    21
HK0016    Renata Chladová, Kosičky    3    18
HK0205    Tibor Platinský, Kr. Lhota    3    18
HK0082    Monika Žáková, Hradec Kr.    3    18
HK0180    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    0    18
HK0238    Milan Vilímský, Nechanice    3    16
HK0245    Jitka Podrazilová, Puchlovice    0    16

EVROPSKÁ LIGA (9. – 36. místo)
HK0223    Milada Bílková, Praskačka    12    15
HK0128    Hana Chalupová, Kratonohy    6    15
HK0211    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    6    15
HK0118    Michal Přibyl, Borohrádek    3    15
HK0021    Martin Taichman, Prasek    3    15
HK0085    Serafín Motyka, Kunčice    0    15
HK0218    Oldřich Turek, Hradec Kr.    0    15
HK0135    Zdeněk Zelený, Hradec Kr.    0    15
HK0173    Aleš Doležal, Chlumec n. C.    -3    15
HK0094    Jaromír Jelínek, Myštěves    -3    15
HK0215    Roman Kamenický, Hradec Kr.    -3    15
HK0198    Milan Toušek, Týniště    -3    15
HK0143    Pavel Zlesák, Pardubice    -3    15
HK0259    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    9    14
HK0232    Jana Šrytrová, Petrovice    0    13
HK0148    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    6    12
HK0113    Zdena Havránková, Hradec Kr.    6    12
HK0160    Václav Pilař, Lovčice    6    12
HK0150    Dagmar Krejčová, N. Bydžov    3    12
HK0193    Martin Řehák, Týniště    3    12
HK0054    Miloš Uher, Hořice    3    12
HK0068    Martin Hopko, Sendražice    0    12
HK0208    Jan Koun, Hradec Kr.    0    12
HK0088    Josef Urban st., Předměřice    0    12
HK0062    Petr Vacek, Hradec Kr.    0    12
HK0154    Jiří Kelnar, Chlumec n. C.    -3    12
HK0120    Michal Kozák, Hradec Kr.    -3    12
HK0122    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    -3    12

SYNOT LIGA (37. – 65. místo)
HK0265    Miroslava Nováková, V. Osek    3    11
HK0252    Blanka Hladíková, Lužec    0    11
HK0032    Zlata Joštová, Zdechovice    0    10
HK0076    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    0    10
HK0247    Miroslav Špaček, Vlčkovice    0    10
HK0246    Jiří Kalvach, Hradec Kr.    -3    10
HK0015    Luboš Chlad, Kosičky    6    9
HK0132    Petra Galová, Urbanice    3    9
HK0114    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    3    9
HK0099    Petr Koza, Hradec Kr.    3    9
HK0166    Zdeněk Kříž, Převýšov    3    9
HK0092    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    3    9
HK0083    Kamila Žáková, Hradec Kr.    3    9
HK0129    Jiří Beránek, Hradec Kr.    0    9
HK0131    Jiří Brzák, Urbanice    0    9
HK0181    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    0    9
HK0165    Vladimír Hubený, Převýšov    0    9
HK0155    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    0    9
HK0210    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    0    9
HK0221    Jiří Pechar ml., Nechanice    0    9
HK0119    Karel Přibyl, Hradec Kr.    0    9
HK0151    Milan Řehák, Malý Libotov    0    9
HK0019    Lenka Taichmanová, Prasek    0    9
HK0140    Dana Cichocká, Hradec Kr.    -3    9
HK0093    Josef Karásek, Petrovice    -3    9
HK0179    Petr Kloz ml., Chlumec n. C.    -3    9
HK0066    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    -3    9
HK0136    Miloš Burda, Hradec Kr.    -6    9
HK0069    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -6    9

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (66. – 75. místo)
HK0254    Lucie Bradnová, N. Bydžov    0    8
HK0256    Iva Holá, N. Bydžov    0    8
HK0251    Josef Vaníček, Lužec    0    8
HK0250    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    0    8
HK0257    Jiří Holý, N. Bydžov    -3    8
HK0258    František Vlášek, N. Bydžov    -3    8
HK0226    Monika Hádková, Hradec Kr.    3    7
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    3    7
HK0075    Jakub Šimůnek, Předměřice    3    7
HK0073    Barbora Šimůnková, Předměřice    3    7

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (76. – 110. místo)
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    6    6
HK0149    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    6    6
HK0268    Jiří Jošt, Zdechovice    6    6
HK0040    Petr Mikas, N. Bydžov    6    6
HK0142    Markéta Pilařová, Hradec Kr.    6    6
HK0203    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    6    6
HK0195    Martin Izák, Hradec Kr.    3    6
HK0103    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    3    6
HK0100    Jana Kozová, Hradec Kr.    3    6
HK0152    Petr Matějka, Stěžery    3    6
HK0156    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    0    6
HK0188    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    0    6
HK0153    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    0    6
HK0214    Josef Kopecký, Lhota p. L.    0    6
HK0121    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    0    6
HK0167    Vojtěch Kříž, Převýšov    0    6
HK0172    Roman Machač, Hradec Kr.    0    6
HK0186    Bohuš Nosek, Solnice    0    6
HK0209    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    0    6
HK0134    Miroslav Országh, Mžany    0    6
HK0044    Olina Pozlerová, Podoliby    0    6
HK0105    Blanka Tarantíková, Smiřice    0    6
HK0017    Jiří Zima, Sloupno    0    6
HK0190    Roman Hýsek, Hradec Kr.    -3    6
HK0057    František Chvojka ml., Roudnice    -3    6
HK0176    Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.    -3    6
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    -3    6
HK0071    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    -3    6
HK0089    Josef Urban ml., Předměřice    -3    6
HK0125    Zdeňka Dusová, Sendražice    -6    6
HK0213    Josef Horáček, Hradec Kr.    -6    6
HK0063    Jaroslav Jetmar, Hradec Kr.    -6    6
HK0101    Václav Polívka, Hradec Kr.    -6    6
HK0053    Jaroslav Rychetský, Černilov    -6    6
HK0055    Jakub Uher, Hořice    -9    6

DIVIZE (111. – 148. místo)
HK0255    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    0    5
HK0263    Petr Skřivan, Lhota p. L.    -3    5
HK0229    Pavel Brett, Králíky    3    4
HK0079    Martin Cílek, Hradec Kr.    0    4
HK0240    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    0    4
HK0241    Jiří Chabada, Hradec Kr.    0    4
HK0230    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    0    4
HK0236    Kristýna Pilařová, Převýšov    0    4
HK0237    Jakub Pilař, Převýšov    -3    4
HK0243    Klára Zámečníková, Hradec Kr.    -3    4
HK0072    Vratislav Dušek, Sendražice    -6    4
HK0059    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    6    3
HK0112    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    6    3
HK0196    Pavel Žák, Předměřice    6    3
HK0267    Petra Geletičová, Sloupno    3    3
HK0266    Renata Munzarová, Sloupno    3    3
HK0002    Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje    3    3
HK0146    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    3    3
HK0187    Jan Hanuš, Hradec Kr.    0    3
HK0046    Bohumil Hladík, N. Bydžov    0    3
HK0126    Lubomír Chalupa, Kratonohy    0    3
HK0013    Radek Chlad, Kosičky    0    3
HK0144    Marcel Pilař, Hradec Kr.    0    3
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    0    3
HK0095    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    0    3
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    0    3
HK0137    Eva Zelená, Hradec Kr.    0    3
HK0064    František Zolman, Lhota p. L.    0    3
HK0080    Ivan Dušek, Hradec Kr.    -3    3
HK0141    Michal Kekelák, Hradec Kr.    -3    3
HK0098    Roman Kupka, Polánky n. D.    -3    3
HK0086    Jan Motyka, Kunčice    -3    3
HK0091    Václav Pilnáček, Jaroměř    -3    3
HK0087    Stanislav Urban, Předměřice    -3    3
HK0084    Roman Žák, Hradec Kr.    -3    3
HK0178    Petr Kloz st., Chlumec n. C.    -6    3
HK0116    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    -6    3
HK0070    Alena Sejtková, Hradec Kr.    -9    3

KRAJSKÝ PŘEBOR (149. – 191. místo)
HK0253    Luděk Bradna, N. Bydžov    -3    2
HK0249    Jiří Pípa, N. Bydžov    -3    2
HK0264    Romana Vnuková, Hradec Kr.    -6    2
HK0077    Monika Cílková, Hradec Kr.    0    1
HK0228    Štefan Kotek, Prasek    0    1
HK0239    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    1
HK0109    Jan Štembera, Hradec Kr.    0    1
HK0108    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    0    1
HK0225    Marie Hanušová, Hradec Kr.    -3    1
HK0224    František Mádlo, Lhota p. L.    -3    1
HK0074    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    -9    1
HK0047    Eduard Důbrava, Petrovice    3    0
HK0220    Jiří Haleš, Hradec Kr.    0    0
HK0269    Johana Hanušová, Hradec Kr.    0    0
HK0197    Aleš Hojer, Hradec Kr.    0    0
HK0127    Roman Chalupa, Kratonohy    0    0
HK0216    Roman Novák, Mžany    0    0
HK0158    Pavel Pilař, Převýšov    0    0
HK0023    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    0    0
HK0045    Josef Pozler, Podoliby    0    0
HK0123    Vladimír Racek, Hradec Kr.    0    0
HK0096    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    0    0
HK0008    Stanislav Vízek, N. Bydžov    0    0
HK0124    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    -3    0
HK0189    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    -3    0
HK0212    Marek Horáček, Hradec Kr.    -3    0
HK0052    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    -3    0
HK0061    Jiří Kotek, Černilov    -3    0
HK0175    Jaroslav Machač, Chlumec n. C.    -3    0
HK0090    Miroslav Matuška, Třesovice    -3    0
HK0133    Jiří Pokora, Hradec Kr.    -3    0
HK0036    Zdeněk Purma, Křičov    -3    0
HK0026    Alois Dejl, Jičín    -6    0
HK0185    Josef Dvořák, Třebechovice    -6    0
HK0192    David Hric, Hradec Kr.    -6    0
HK0164    Josef Hubený, Převýšov    -6    0
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -6    0
HK0035    Naďa Zimová, Prasek    -6    0
HK0130    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    -9    0
HK0012    Vlastimil Gabriel, Vinary    -9    0
HK0111    David Havránek, Hradec Kr.    -9    0
HK0170    Dana Machačová, Hradec Kr.    -9    0
HK0201    Jiří Samek, Týniště    -9    0

I. A TŘÍDA (192. – 229. místo)
HK0262    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    0    -1
HK0234    Nikola Andrysíková, Převýšov    3    -2
HK0078    Petr Cílek, Hradec Kr.    0    -2
HK0227    Dana Přibylová, N. Bydžov    0    -2
HK0049    Marie Hyršlová, Ohnišťany    -3    -2
HK0244    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -6    -2
HK0014    Michal Chlad, Kosičky    6    -3
HK0222    Jan Bílek, Praskačka    3    -3
HK0194    Luboš Rydrych, Týniště    3    -3
HK0037    Eleonor Geletičová, Sloupno    0    -3
HK0041    Vlastimil Kout, N. Bydžov    0    -3
HK0207    Václav Kuchař, Hradec Kr.    0    -3
HK0219    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    0    -3
HK0027    Oldřich Matys, N. Bydžov    0    -3
HK0039    Věra Mikasová, N. Bydžov    0    -3
HK0005    Marie Moníková, Ráby    0    -3
HK0042    Josef Nevrlý, N. Bydžov    0    -3
HK0031    Maruška Plodrová, Zdechovice    0    -3
HK0043    Pavel Purma, Sloupno    0    -3
HK0028    Alena Purmová, Křičov    0    -3
HK0029    Matěj Zima, Prasek    0    -3
HK0030    Radek Zima, Prasek    0    -3
HK0115    Petr Želiezko, Hradec Kr.    0    -3
HK0182    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    -3    -3
HK0058    František Dušek, Holohlavy    -3    -3
HK0051    Ladislava Dušková, Prasek    -3    -3
HK0138    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    -3    -3
HK0139    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    -3    -3
HK0169    František Hnik st., Lužany    -3    -3
HK0162    David Hubený, Převýšov    -3    -3
HK0048    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -3    -3
HK0104    Jan Kulda, Hradec Kr.    -3    -3
HK0006    Václav Moník, Ráby    -3    -3
HK0024    Zdeněk Munzar, Podoliby    -3    -3
HK0159    Pavel Pilař ml., Převýšov    -3    -3
HK0020    Josef Taichman, Prasek    -3    -3
HK0060    Jaroslav Trojan, Hradec Kr.    -6    -3
HK0081    Kamil Žák, Hradec Kr.    -6    -3

I. B TŘÍDA (230. – 257. místo)
HK0260    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    -3    -4
HK0235    Martina Pelikánová, Převýšov    -3    -5
HK0242    Josef Podrazil, Puchlovice    -9    -5
HK0233    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -9    -5
HK0248    Patrik Špaček, Lochenice    -9    -5
HK0050    Karel Dušek, Prasek    0    -6
HK0022    Marcela Gabrielová, Vinary    0    -6
HK0038    Amálka Geletičová, Sloupno    0    -6
HK0034    Josef Hybner, Poděbrady    0    -6
HK0033    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    0    -6
HK0202    Petr Jedlička, Hradec Kr.    0    -6
HK0025    Jaroslav Novotný, Podoliby    0    -6
HK0004    Kamil Plecháček, Velké Koloděje    0    -6
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    0    -6
HK0191    Radek Sejtko, Hradec Kr.    0    -6
HK0097    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -3    -6
HK0168    František Hnik ml., Lužany    -3    -6
HK0161    Václav Pilař, Převýšov    -3    -6
HK0003    Miloš Plecháček st., Velké Koloděje    -3    -6
HK0110    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -3    -6
HK0204    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -3    -6
HK0199    Martin Hruška, Hradec Kr.    -6    -6
HK0056    František Chvojka st., Roudnice    -6    -6
HK0145    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    -6    -6
HK0174    Petra Doležalová, Chlumec n. C.    -9    -6
HK0184    Zdeněk Dvořák, Třebechovice    -9    -6
HK0102    Marie Konečná, Hradec Kr.    -9    -6
HK0147    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    -9    -6

OKRESNÍ PŘEBOR (258. – 269. místo)
HK0011    Petr Voženílek, Lhota p. L.    0    -8
HK0171    Daniel Machač, Hradec Kr.    0    -9
HK0163    Pavel Hubený, Převýšov    -3    -9
HK0206    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    -3    -9
HK0106    Václav Tarantík, Smiřice    -3    -9
HK0261    Emil Šrámek, Lhota p. L.    -9    -10
HK0217    Míša Nováková, Mžany    -3    -12
HK0018    Eva Zimová, Sloupno    -3    -12
HK0107    Václav Tarantík ml., Smiřice    0    -15
HK0177    Vojta Doležal, Chlumec n. C.    -3    -15
HK0200    Jiří Daříček, Semechnice    -9    -15
HK0183    Otto Vodák, Hradec Kr.    -9    -15